Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

3.12.2023 Vyhlási Svetový samit o klíme ďalšiu „pandémiu“?

3.12.2023 Vyhlási Svetový samit o klíme ďalšiu „pandémiu“?

VKontakte

 Varovali sme celú verejnosť!! WHO vyzýva na „akciu“ pred globálnym klimatickým summitom. Ochrana klímy je otázkou zdravia, „opatrenia“ sú zdravotné opatrenia. 

Od štvrtka sa v Dubaji takmer 14 dní schádza veľká klimatická konferencia. Na „Konferencii OSN o zmene klímy“ (COP28) sa nespočetné množstvo diplomatov, odborníkov a politikov opäť vyšplhá do súkromných lietadiel, aby odleteli do Dubaja – aby sa ako každý rok (od roku 1992) porozprávali o politike, ktorá (údajne) ovplyvňuje klímu a môže ovplyvniť globálne otepľovanie. Ľudia sa na klimatickom samite považujú za veľmi mocných. Ľudia dokonca veria, že môžu ovplyvniť počasie – bráni tomu len dav, pretože pre klímu nechce nič robiť. Nedávno sme o tejto konferencii informovali v tomto článku - 2.12.2023 Organizácia Spojených národov vyzýva krajiny, aby obmedzili spotrebu mäsa, a chce zaviesť prvý diétny plán „Net Zero“.

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Ak si zoberiete, že súčasne sa bude rokovať aj o MZP WHO a Pandemickej zmluve s WHO: klikni na odkazy- Zdravotné predpisy WHO: Komisia EÚ rokuje o Slovensku ! Asi si viete teraz predstaviť, že čo bude nasledovať, keďže WHO verejne vyzýva na pandémiu mäsa, viac - WHO: „Dodávka mäsa“ spôsobí „ďalšiu pandémiu“ a Zameranie WHO: očkovanie hydiny, utratenie komerčného vtáctva a metódy na zníženie zásob potravín , WHO nalieha na vyhlásenie „celosvetovej zdravotnej núdze“ v dôsledku „klimatickej krízy“! , Covid ako skúšobná prevádzka: cieľom je klimatické uzamknutie , 29.12.2022 Dokonalá dystopia -15-minútové mesto - klimatický uzáver ako Corona 

WHO požaduje 

Možno aj preto Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) tiež „zvyšuje svoj hlas“ pred konferenciou COP 28. „Účinky zmeny klímy na zdravie musia byť stredobodom rokovaní,“ hovorí špecializovaná agentúra OSN, ktorá v súčasnosti pracuje na reforme, ktorá umožní chápať „klímu“ ako typ pandémie. Už by nemal byť žiadny „priestor na výhovorky“, pretože ide o „zdravie ľudí na celom svete“.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, generálny riaditeľ WHO, hostí klimatický samit. „Lídri v Dubaji musia priniesť výsledky, ktoré ich ľudia očakávajú a ktoré ich ekonomiky naliehavo potrebujú. Musíme zmeniť konverzáciu a ukázať obrovské výhody odvážnejších klimatických opatrení pre naše zdravie a pohodu.

Rozumieš? nie? WHO však poskytuje „fakty“: „Úmrtia z prehriatia“ sa stupňujú a „u ľudí nad 65 rokov celosvetovo vzrástli o 70 % za dve desaťročia“. Je len zvláštne, že o ľuďoch, ktorí v súčasnosti mrznú (každý rok zamrzne oveľa viac ľudí, ako zomrie na teplo), sa nepíše. No ani v Dubaji teraz nie je zima.

WHO však naráža na fanúšika: „Iba drastické a odhodlané úsilie obmedziť otepľovanie na 1,5 °C môže zabrániť budúcnosti, ktorá je oveľa horšia ako súčasnosť. Vyzývame vyjednávačov, aby uznali, že opatrenia v oblasti klímy sú tiež opatreniami v oblasti zdravia a že ignorovanie tejto reality bude mať hlboké dôsledky pre blaho súčasných a budúcich generácií.

Panika všade. Konajte a konajte teraz. Podľa WHO už žijeme v klimatickej apokalypse, no apokalypsa môže byť oveľa horšia. Ale s reformou WHO by sa táto apokalypsa mohla konečne považovať za „pandémiu“.

Väzenie pre popieračov klímy?

Zákazy myslenia sú na klimatickom summite zjavne zakázané. Helga Kromp-Kolb, rakúska „popredná odborníčka na klímu“ a profesorka na Boku Vienna podľa „Krone“, píše v bulvárnych novinách, že by sme mali diskutovať aj o tom, či by sme mali podporovať politikov a/alebo podnikateľov s rozhodovacou právomocou, ktorí sú proti „klíme“. ochrana „by v budúcnosti nemala byť schopná nikoho zatknúť. S týmito popieračmi klímy je najlepšie ísť rovno do Haagu.

Zo súčasného Kronezait:

Podívaná v Dubaji potrvá do 12. decembra. Očakáva sa 70 000 účastníkov. Cesta vyprodukuje veľa CO2. V porovnaní so sopkami, ktoré momentálne chrlia celý svet, nič. Možno sa diskutuje aj o zobrazovaní sopiek v Haagu.

Joe Biden nepríde. Ani pápež, ten sa chcel zúčastniť po prvý raz. Ale teraz je chorý. Ale pápež už vopred napísal apoštolský list. Kritizoval v ňom „popieranie zmeny klímy“.

Dnes pri odchode z domu nezabudnite na hrubú bundu, šál, čiapku a rukavice. Pretože v zime je zima. Ale to nemá nič spoločné s klímou. To je len počasie.

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes