Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Panický orchester: Alarm WHO o vtáčej chrípke
Featured

Panický orchester: Alarm WHO o vtáčej chrípke

VKontakte

Teraz sa k panickému orchestru o vtáčej chrípke pridáva aj WHO: s „obrovským znepokojením“ varuje pred nadchádzajúcou pandémiou H5N1. Vakcína by už bola pripravená. Už len si počkať na schválenie nových MZP WHO a Pendemickej zmluve s WHO. No na to všetko ste boli informovaní a varovaní !!! Neseď a bojuj !!

Povinne čítaj !!

Vážená ministerka zdravotníctva Judr. Dolinková ! Holandský parlament odmietol reformu WHO

Vtáčia chrípka sa v USA šíri – aspoň v médiách. Už sme o tom informovali. Vtáčou chrípkou sa zrejme nakazil človek, no nie je to ani zďaleka isté. Najneskôr vtedy už naplno doslúžil panický orchester okolo vtáčej chrípky. Teraz, ako by to mohlo byť inak, bije na poplach aj WHO.

O vtákoch a očkovaní

Pre tie záujmové skupiny, ktoré chcú úspešnú reformu WHO a tým aj zvýšenie moci špecializovanej agentúry OSN, to len ťažko môže ísť lepšie. Krátko pred rozhodujúcim hlasovaním „hroziaca zdravotná kríza“. Samozrejme, WHO teraz varuje pred vtáčou chrípkou, formulovanou striktne v konjunktíve. Informuje Ärzteblatt a tak do Európy pomaly prichádza americká propaganda.

Stefan Homburg o „varovaní WHO“ hovorí: „ Formulácie ako prasacia chrípka 2009, Corona 2020, opičie kiahne 2022 atď. by boli, mohli, boli. WHO musí neustále hovoriť o nových pandémiách, aby sa zachovala. Nemusíme tomu veriť. Mnoho ľudí nepozná ekonomické pozadie: WHO bola založená po vojne na boj proti pandémiám. Keď neboli pandémie, štáty vypli peniaze a WHO sa dostala do pazúrov chamtivých farmaceutických spoločností. Teraz to pripomína mafiu."

Predošlé články:

„Alternatívy mäsa“: 50 miliónov z daní EÚ ročne na „nové potraviny“

Svetová klimatická konferencia v teplom Dubaji: Britský kráľ Charles chce 5 biliónov na NetZero a ďalšie zvláštnosti

Organizácia Spojených národov vyzýva krajiny, aby obmedzili spotrebu mäsa, a chce zaviesť prvý diétny plán „Net Zero“.

„Pandemická“ príprava: EMA odporúča na schválenie vakcíny proti vtáčej chrípke

„Nová Corona“: Mainstream varuje pred vtáčou chrípkou – vakcíny pre ľudí sa už vyvíjajú

WHO robí propagandu s vtáčou chrípkou

Zameranie WHO: očkovanie hydiny, utratenie komerčného vtáctva a metódy na zníženie zásob potravín

WHO vyhlasuje vojnu zásobám potravín v boji proti klimatickým zmenám (koniec mäsa a mlieka)

WHO: „Dodávka mäsa“ spôsobí „ďalšiu pandémiu“

Exkluzívna správa odhaľuje! Do roku 2030 postupne vyradiť z výroby mäso, mliečne výrobky a súkromné ​​vozidlá.

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

 

Obzvlášť pikantné: Na štvrtkovej tlačovej konferencii WHO v Ženeve varoval hlavný vedec WHO Jeremy Farrar. Čo by ste možno mali vedieť o jeho prejave plnom „obrovského znepokojenia“, ale neuvedeného v Ärzteblatt: Farrar bol do roku 2022 predsedom „Wellcome Trust“, druhej najväčšej nadácie, ktorá investuje do lekárskeho výskumu – po Gatesovej nadácii.

Wellcome Trust, nadácia, ktorej je v Covide opakovane pridelená relevantná úloha, tiež skúma „riziko patogénov preskakujúcich zo zvierat na ľudí“, na čo WHO roky varovala v súvislosti s vtáčou chrípkou, ale čo sa jednoducho nestáva . Farrar bol ocenený už v roku 2005 za svoju prácu v oblasti vtáčej chrípky.

Vakcína proti vírusu H5N1 už existuje, ale ešte nebola uvedená na trh. Tu je rozhovor z roku 2023 s Klausom Stöhrom, ktorý sa stal známym širšej verejnosti ako „expert“ počas Covidu. V lete 2023 varoval, že sa musíme pripraviť na pandémiu H5N1.

Tu sa kruh akosi uzatvára: Ak WHO presadí svoje reformné plány, potom – hovorí napríklad Karl Lauterbach – bude svet oveľa lepšie pripravený na ďalšiu pandémiu. A nielen ľuďom hrozia injekcie: Francúzsko od jesene 2023 v „boji proti vtáčej chrípke“ povinne očkuje kačice. Francúzsko je prvou krajinou vyvážajúcou hydinu, ktorá zaviedla povinné očkovanie pre kačice. Používa sa nemecká vakcína. 

WHO vyzýva na ukončenie konzumácie mäsa v boji proti klimatickým zmenám

Generálny riaditeľ Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus vydal vyhlásenie, v ktorom vyzýva vlády, aby implementovali plány na „transformáciu“ „potravinových systémov“ ľudí s cieľom bojovať proti „zmene klímy“. Podľa Ghebreyesusa sa teraz verejnosť musí „odkloniť od konzumácie mäsa a tradičného poľnohospodárstva“, aby „zachránila planétu“ pred „globálnym otepľovaním“.

Šéf WHO tvrdí, že poľnohospodárstvo a produkcia mäsa sú „škodlivé pre zdravie ľudí a planéty“. Vo svojom videu varuje , že „potravinové systémy prispievajú k viac ako 30 % emisií skleníkových plynov“.

Ďalej tvrdí, že tieto „skleníkové plyny“ spôsobujú „globálnu záťaž chorôb“, pričom prispievajú k údajnej „klimatickej kríze“. Nevolený byrokrat preto tvrdí, že konzumácia mäsa musí skončiť.

„ Naše potravinové systémy poškodzujú zdravie ľudí a planéty ,“ vysvetľuje globalista, ktorého primárne ovládajú oligarchovia ako Bill Gates. „ Potravinové systémy sa podieľajú viac ako 30 percentami na emisiách skleníkových plynov a sú zodpovedné za takmer tretinu celosvetovej záťaže chorobami. Posun v potravinových systémoch smerom k zdravšej, pestrejšej a rastlinnejšej strave je preto nevyhnutný .

Tvrdí preto, že konzumáciu mäsa treba zastaviť a vyzýva na jednostrannú zdraviu škodlivú podvýživu.

 

Generálny riaditeľ WHO vyzýva na „transformáciu“ potravinového systému smerom od spotreby mäsa a tradičného poľnohospodárstva v mene boja proti klimatickým zmenám:

„ Naše potravinové systémy poškodzujú zdravie ľudí a planéty. Potravinové systémy prispievajú viac ako 30 % k emisiám skleníkových plynov a sú zodpovedné za takmer tretinu celosvetovej záťaže chorobami.

Preto je nevyhnutný posun v potravinových systémoch smerom k zdravšej, pestrejšej a rastlinnejšej strave."

Pamätá si niekto, že tento bifľoš bol zvolený, aby diktoval, aký druh farmárčenia a stravy je prípustný? Nie, ja tiež nie.

Generálne riaditeľstvo WHO šíri obvyklé klimatické lži o úlohe CO2 a hospodárskych zvierat a ich príspevku k skleníkovým plynom. Podiel skleníkových plynov je rozpísaný tu:

95 % skleníkového efektu spôsobuje vodná para, len 3,6 % CO2. V zemskej atmosfére sa nachádza 720 miliárd ton CO2, z toho 6 miliónov ton pochádza od ľudí. Celkovo je „umelý“ CO2 a ďalšie skleníkové plyny ako CH4 alebo N2O zodpovedné za 0,26 % skleníkového efektu. Podľa Ghebreyesusa je 30 % spôsobených produkciou potravín, čo je pravdepodobne nadhodnotenie, ale je zodpovedné len za 0,078 % skleníkového efektu.

Niektoré z Ghebreyesuových vyhlásení sú reprodukované na výživovej stránke OSN s názvom „ Pre ľudí, planétu a prosperitu: Výživa na COP28 “ . Stránka primárne propaguje „svetových lídrov zjednotených za záväzkami a plánmi na dosiahnutie Parížskej dohody“.

WHO nesprávne označuje dohodu ako „právne záväznú dohodu OSN o boji proti klimatickým zmenám a obmedzení nárastu priemernej globálnej teploty na 1,5 °C“. Parížska dohoda vyzvala národné štáty, aby podpísali „nezáväzné záväzky v oblasti zmeny klímy“.

Na strane výživy sa spomína aj prijatie „Globálneho inventára“. Podľa stránky to „zahŕňa prelomovú dohodu o prechode od fosílnych palív a vyzýva krajiny, aby implementovali integrované, medziodvetvové riešenia na vytvorenie udržateľných potravinových systémov odolných voči zmene klímy ako adaptačné opatrenie na zmenu klímy.

Hoci ide o „veľký krok vpred“, mnohí sú sklamaní, pretože postupné vyraďovanie fosílnych palív nezachádza dostatočne ďaleko a parametre potravinových systémov nie sú zamerané na ochranu klímy a zmenu stravovania.

Ghebreyeesusovo klimatické strašenie nasleduje po jednom jeho útokov na farmárov a zásobovanie potravinami začiatkom týždňa. V reakcii na nedávne potvrdené prípady „vtáčej chrípky“ u ľudí teraz WHO vyzýva farmárov, aby zaočkovali svoj dobytok proti vírusu.

Ideme na to: WHO „odporúča“ farmárom, aby sa dali zaočkovať proti „vtáčej chrípke“.

Návrat vtáčej chrípky

Americké médiá, americké centrá pre kontrolu chorôb a WHO majú novú (a starú) tému pre panickú propagandu: vtáčiu chrípku. Nasleduje propaganda očkovania a abstinencie mäsa. 

O.z. Dôstojnosť Slovenska už pred pár dňami informovalo: V USA vypukol nový humbuk okolo vtáčej chrípky. V piatok vydala CDC, popredná americká agentúra pre choroby, "zdravotnú výstrahu". The Washington Post sa pýta, ako dobre sú USA „pripravené“ na pandémiu vtáčej chrípky.

Očkovanie a mäso

Propaganda strachu v USA už splýva s propagandou očkovania. Na NewsNation lekár vysvetlil, ako vakcína (ktorá ešte neexistuje) pomôže, ak potom vtáčia chrípka prepukne u ľudí.

 

Na záver by sa dalo dodať. Americké médiá a úrady ako CDC a WHO sa zdajú byť neschopné počkať, kým sa vtáčia chrípka „konečne“ rozšíri na ľudí. Jeden prípad v Texase, ktorý je teraz „potvrdený“, môže byť stále spochybnený.

WHO už zverejnila podrobný bulletin , v ktorom popisuje svoj názor. Píšeš tam okrem iného:

„Neexistujú žiadne špecifické vakcíny na prevenciu infekcie vírusom chrípky A (H5N1) u ľudí. Kandidáti vakcíny na prevenciu infekcie H5 u ľudí boli vyvinutí pre pripravenosť na pandémiu. Podrobná analýza epidemiologickej situácie, ďalšia charakterizácia nedávnych vírusov (z ľudských a zvieracích prípadov) a komplexné vyšetrovania súvisiace s ľudskými prípadmi sú kľúčové pre posúdenie súvisiaceho rizika a včasnú úpravu opatrení manažmentu rizika.“

Ale prečo slúžiť len jednej agende, keď môžete riešiť dva problémy naraz s vtáčou chrípkou, pýta sa Off-Guardian . Odvolávajú sa tam na správu New York Times . Toto nie je v duchu očkovania, ale skôr „zlého mäsa“. S vtáčou chrípkou je tu nový dôvod, prečo sa vyhýbať mäsu. Hovorí sa, že Texasan sa nakazil cez kravu. Už niekde inde sa píše: „ Čo môžete a nemôžete jesť počas prepuknutia vtáčej chrípky.

Médiá, ktoré píšu na plné obrátky, kladú loptu za oba scenáre. Healthline napríklad píše, že „riziko pre verejnosť je stále nízke“. Čo je správne a odstraňuje strach a paniku namiesto toho, aby ju podporovalo. Daily Mail alebo New York Times znejú inak (Sme pripravení?

Kit Knighley zhŕňa (zatiaľ) v Off-Guardian:

V budúcnosti sa môžu rozhodnúť rozpútať vtáčiu chrípku ako „ďalšiu pandémiu“ a uviesť na trh čerstvú vakcínu , o ktorej stále hovoria, ale zatiaľ tam nie je.

Zatiaľ je to len časť prebiehajúceho vyvolávania strachu a globálnej vojny proti potravinám.

4.4.2024 Nová panika vtáčej chrípky v USA

Násilná propaganda vtáčej chrípky v USA, ktorá sa teraz zameriava aj na dobytok. Môžu za tým byť záujmy o očkovanie. 

V USA opäť vyvoláva panika z vtáčej chrípky. „Starý“ vírus v posledných dňoch opäť zaplavil americké médiá. Niektorí ľudia dokonca hovoria o „najhoršom prepuknutí vtáčej chrípky v americkej histórii“.

O vtákoch, kravách a očkovaní

Na rozdiel od Covidu nepotrebujete na vtáčiu chrípku „nový vírus“. Predpokladá sa, že H5N1 – názov vírusu chrípky – prvýkrát infikoval niektoré kurčatá v roku 1959. Špecifickejší kmeň bol potom „objavený“ asi pred 30 rokmi. V Číne. Odvtedy máte. Milióny (možno stovky miliónov) vtákov boli zabité po celom svete, „aby sa zastavilo šírenie“. V mene zdravia.

Verejnosť a jej médiá toto masové vyvražďovanie vtákov nezaujíma. Tu je správa Guardianu z roku 2022, ktorá píše o zabití miliónov kurčiat a vtákov. Táto masová vražda sa stáva problémom len vtedy, keď sa terčom stane vlastný dobytok. A nová panika z vtáčej chrípky v USA to robí. Pretože teraz CDC zistilo vírus u kravy:

"CDC a celá vláda USA berú túto situáciu veľmi vážne," povedal riaditeľ CDC Mandy Cohen v rozhovore začiatkom tohto týždňa . „Pred minulým týždňom sme vtáčiu chrípku u dobytka nevideli. To je nové. Je to rezervoár, v ktorom môže vírus cirkulovať a potenciálne mutovať.“

Úrady tiež hlásili nové "podozrivé prípady" vtáčej chrípky u ľudí v Spojených štátoch a varovali pred možnosťou, že by sa zvieracia nádrž mohla rozšíriť z vtákov na dobytok a ľudí.

Podozrivé prípady: Napríklad Texasan, ktorý dostal zápal spojiviek. Zdravotníctvo a médiá z toho robia obrovský škandál a chceli by vyhlásiť výnimočný stav. Viac informácií tu.

Hneď ako sa zameria na dobytok, nutne príde na myseľ Bill Gates. Kruhy okolo filantropov už dlho vyhlasujú, že chcú zbaviť zem kráv .

Aj keď sa v USA hrá na panický bubon a čoskoro sa to môže preniesť aj do Európy. Ale fakty sa nemenia. Neexistuje žiadny dôkaz, že vtáky môžu prenášať chorobu na ľudí. Zodpovedajúce štúdie vyhlasujú, že dôkazy sú „neefektívne“ alebo prinajlepšom neexistujúce .

Ale ak sa dobytok stane možným ako „medzihostiteľ“, ľudia sa môžu opäť znepokojiť. Hoci neexistujú dôkazy o prenose z človeka na človeka .

Mimochodom: Najnovšia vakcína H5N1 bola schválená FDA v roku 2020. USA majú obrovské zásoby týchto vakcín . Tvrdí sa tiež, že látka by bola účinná proti najnovšiemu kmeňu vtáčej chrípky. Okrem toho by sa nová „kríza“ dala využiť aj na aspoň propagáciu očkovania zvierat.

 A na záver? Už si len počkať na prijatie nových MZP WHO a Pandemickej zmluvy s WHO a až potom uvidíte ten kolotoč !! Komu niet rady, tomu niet pomoci.

Titulný obrázok Zdroj

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes