Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Kontrakty WHO: jasné víťazstvo farmaceutického priemyslu a hrozba pre verejné zdravie
Featured

Kontrakty WHO: jasné víťazstvo farmaceutického priemyslu a hrozba pre verejné zdravie

VKontakte

Pandemická zmluva NEBOLA porazená. Rokovania budú pokračovať 17. – 18. júla 2024. Zmeny Medzinárodného zdravotného poriadku BOLI prijaté. Vyhrala Big Pharma. My ľudia máme čo robiť! (o tom v nasledujúcom článku s dôkazmi) . 

Národné zhromaždenie WHO sa skončilo 1. júna prijatím kľúčových bodov pripravovaných zmien Medzinárodného zdravotného poriadku a častí Pandemickej zmluvy. Odvtedy sa diskutuje o tom, aký negatívny dopad budú mať tieto zmeny. Každý, kto verí v úspech odboja, ignoruje úlohu WHO v „pandémii“ Corona za posledné štyri roky.

Farmaceutický a pandemický priemysel a ich miliardárski vlastníci začali v roku 2022 s maximálnym programom, ktorý by im v budúcnosti umožnil do značnej miery bezplatnú kontrolu a kontrolu pomocou ďalších falošných pandémií. Tieto maximálne požiadavky čiastočne zlyhali kvôli odporu globálneho juhu a vzdelávacej práci mnohých vedcov, organizácií občianskej spoločnosti a slobodných médií. Ale to nie je dôležité, ide o to, že sa rozhodlo o dostatočných sprísňujúcich opatreniach, aby farmaceuticko-digitálny-finančný komplex získal prostriedky na trvalé presadzovanie pandémie.

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Nedávno som presne analyzoval tu, čo sú to prostriedky, ale predovšetkým „Akčná aliancia za slobodné Švajčiarsko“. Môj známy Sander-Faes o tom podrobne informoval tu . Kľúčovými bodmi sú redefinícia „pandemickej núdze“, nové štátne orgány ako predĺžená ruka WHO, redefinícia „relevantných zdravotníckych produktov“ (všetko, čo vytvára zisky pre farmaceutický priemysel) či sprísnenie kontroly WHO nad cestovaním. predpisov.

Toto treba vnímať na pozadí činnosti WHO v súvislosti s pandémiou koróny. WHO použila na vyhlásenie pandémie respiračný vírus, ktorého priemerná IFR (úmrtnosť na infekciu) bola v marci 2020 podľa štúdií špičkových vedcov tu a tu v strednom rozsahu chrípky. Všetky doteraz platné epidemiologické pravidlá a zistenia boli potom vyhodené cez palubu a zavedený rad predpisov bez dôkazov a poškodzujúcich zdravie, ako sú masky, blokády, nevhodné testy PCR, pravidlá týkajúce sa vzdialenosti, sledovanie kontaktov, zatváranie podnikov a škôl. Existujú aj predpisy, ako napríklad počítanie údajných úmrtí na Covid, ak bol test PCR pozitívny do 28 dní.

Vrcholom bola celosvetová očkovacia kampaň, ktorá bola podľa WHO nevyhnutná na dosiahnutie stádovej imunity. WHO to stále tvrdí na svojej webovej stránke . Ako sa vyvíjali tvrdenia WHO, som analyzoval v predošlých článkoch. Spôsobené boli desiatky miliónov úmrtí spôsobených očkovaním, ako ukazuje zvýšená nadmerná úmrtnosť od začiatku očkovacej kampane, ako aj stovky miliónov zranení a zranení spôsobených očkovaním. Výsledkom je pokles pôrodnosti a priemernej dĺžky života.

Vzhľadom na tento výkon WHO by sa dalo očakávať, že budúce právomoci organizácie, ktorá práve spôsobila obrovské škody, sa znížia. Stal sa opak, dostal viac právomocí a prostriedkov na ešte efektívnejšie presadzovanie záujmov farmaceuticko-digitálno-finančného komplexu. WHO je z 80 % financovaná práve týmto komplexom. WHO je klasická organizácia korporativizmu, fúzie korporátnej moci so štátnou mocou, ktorá sa podľa Benita Mussoliniho nazýva aj fašizmus. WHO je korporativistická a teda fašistická organizácia, ktorá dostala väčšiu moc.

Rýchla otázka o tom, kto bol zapojený a ako boli zostavené delegácie krajín. O delegáciách krajín DACH som informoval tu . Na vrchole sú ľudia ako Lauterbach o Spiegel 28. marca. Príklad v roku 2004 pod názvom The Einfüsterer uviedol:

“ ...pred niekoľkými rokmi bol známy tým, že vykonával štúdie liekov pre farmaceutický priemysel. Len v roku 2000 získal od tretích strán viac ako 800 000 eur .

Podieľal sa aj na štúdii o lieku na zníženie tuku Lipobay - lieku, ktorý výrobca Bayer v roku 2001 stiahol z trhu kvôli smrteľným incidentom . V tom čase si Lauterbach nevšimol prvé náznaky, že Lipobay je potenciálne nebezpečný, ani jeho klienti . “

Veľkú časť členov tvorili stáli predstavitelia krajín v Ženeve, teda úradníci, ktorí sú v neustálom úzkom kontakte s byrokratmi WHO a sú nimi nepochybne masívne ovplyvňovaní, ako aj úradníci z príslušných ministerstiev zdravotníctva. Ako veľmi sa už zmutovali na farmaceutických predajcov, je možné vidieť na tomto príklade propagačnej akcie na vakcinačný produkt MSD proti HPV zamaskovaný ako školiaci kurz pre lekárov.

Pointa je, že WHO dostala viac zbraní na spôsobenie pandémií, ako napríklad vtáčia chrípka bude pravdepodobne ďalšou. To znamená, že môžete organizovať globálne očkovacie kampane mRNA, tentoraz nielen pre ľudí, ale aj pre hospodárske zvieratá a domáce zvieratá. Môžu dokonca vynútiť zabitie obrovských populácií dobytka (napr. dobytka). Generálny riaditeľ WHO Tedros je len zástupným agentom finančníkov.

Teraz musí ísť o to, aby štáty namietali a odmietali tieto zmeny. Zodpovedajúci demokratický proces sa už musí začať na Slovensku, lenže politici a alternatívne média nám v tom bránia klamstvami, že Kotlár niečo zarezal.

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes