Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

2.7.2023 Certifikát EU Covid celosvetový digitálny očkovací preukaz od WHO od 1. júla!!

2.7.2023 Certifikát EU Covid celosvetový digitálny očkovací preukaz od WHO od 1. júla!!

VKontakte

 Certifikát EÚ sa 1. júla stane prvou súčasťou celosvetovo platnej digitálnej certifikácie očkovaní (tu nájdete všetko o vakcinách). Platnosť interného certifikátu EÚ končí Hoci WHO v máji vyhlásila, že korona už nepredstavuje globálnu zdravotnú núdzovú situáciu medzinárodný certifikačný program sa zavádza v rámci prípravy na pandémie, ktoré ešte len budú vyhlásené ako už oznámilo WHO tu.  Zvláštne bolo aj stretnutie WHO na Slovensku (tu čítaj) , o ktorom nikto nechce hovoriť. Všetko nasvedčuje tomu, že niečo veľké sa chystá a politici o tom mlčia. Namiesto toho, aby informovali verejnosť pred tým o čom informujeme, tak si robia len predvolebnú kampaň !!

Prípravy na certifikačnú sieť sa začali v novembri minulého roka, keď Európska komisia podpísala dohodu o spolupráci s WHO v otázkach globálneho zdravia . A sme u toho, pretože Europoslanec Uhrík dnes ide hovoriť iba o WHO a o Bruselu ani slovo. Ale prečo? Pretože kryje sám seba, všetkých Slovenských europoslancov a samotný Brusel !! O týchto zvrátenostiach sa hlasovalo ešte v októbri 2022 (tu čítaj) . V novembri 2022 vyšlo Eú nariadenie (tu čítaj). Toto nariadenie dáva Bruselu právomoci vyjednávať s WHO nielen o pandemickej zmluve s WHO (odporúčam všetkým otvoriť si tento článok TU), ale aj vyhlásiť plandémie presne také so všetkým, aká bola pred nedávnom !! V čom zabudol všemohúci Uhrík s Mazurekom, s Ficom, s Dankom, s Tarabom, so Šimkovičovou, samozrejme aj bývalá vláda informovať verejnosť !? 

Sieť bola oficiálne spustená tento mesiac. Stella Kyriakides, európska komisárka pre zdravie a bezpečnosť potravín, oznámila, že dobrovoľnú certifikačnú schému už prijalo takmer 80 krajín. (čítaj aj tu a tu)

„ Digitálny certifikát EÚ Covid, kľúčový pilier reakcie EÚ na ochorenie Covid, sa teraz zavádza v globálnom meradle ,“ povedala Kyriakides. „Rýchlo sa to stalo globálnym štandardom. Intenzívne sme spolupracovali s našimi medzinárodnými partnermi, aby sme zabezpečili, že ich národné certifikáty môžu byť uznané pod certifikátom EU Covid.”

 

Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 

Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska 

Účel: dar SK28 0900 0000 0051 7971 8989 ďakujeme za každú pomoc, podporu

 

Osobné údaje budú naďalej spravovať členské štáty EÚ, ktoré budú vydávať digitálne zdravotné certifikáty a záznamy v súlade s usmerneniami WHO. Organizácia bude tiež certifikovať certifikačné orgány členských štátov a pripojí ich k digitálnej infraštruktúre, ktorú prevádzkuje a financuje WHO.

 "(Začiatkom roka 2022 sme vydali článok , že WHO plánuje jednotné digitálne očkovacie pasy (tu čítaj) )".

Ako bolo uvedené, WHO prvýkrát predstavila plány celosvetového digitálneho očkovacieho preukazu na svojej webovej stránke 27. augusta 2021 . WHO vtedy tiež prezradila , kto platil za prácu na návrhu: 

Táto práca bola financovaná Nadáciou Billa a Melindy Gatesových, vládou Estónska, Fondation Botnar, Štátom Kuvajt a Rockefellerovou nadáciou. Názory donorov neovplyvnili obsah tohto dokumentu.“

Čo by WHO chcela uchovávať, nájdete v glosári v časti „Osobné údaje “:

OSOBNÉ ÚDAJE: Akékoľvek informácie týkajúce sa jednotlivca, ktorý je alebo môže byť identifikovaný, priamo alebo nepriamo, týmito informáciami. Osobné údaje zahŕňajú: biografické údaje (osobné údaje), ako je meno, pohlavie, rodinný stav, dátum a miesto narodenia, krajina pôvodu, krajina bydliska, individuálne evidenčné číslo, povolanie, náboženstvo a etnická príslušnosť; biometrické údaje, ako je fotografia, odtlačok prsta, obraz tváre alebo dúhovky; Zdravotné údaje a akékoľvek vyjadrenie názoru o danej osobe, ako napr. B. Posúdenia ich zdravotného stavu a/alebo ich špecifických potrieb.“

Všetky druhy údajov, ktoré od nás WHO a jej platiaci vládcovia chcú. So salámovou taktikou sa to podarí krok za krokom.

Rada EÚ v utorok prijala odporúčanie "pozri nižšie PDF" na zabezpečenie hladkého prechodu z certifikačnej schémy COVID-19 na globálnu sieť certifikácie digitálneho zdravia WHO Členské štáty sa vyzývajú, aby sa pripojili k celosvetovej sieti WHO pre digitálnu zdravotnú certifikáciu, monitorovali ju a podieľali sa na nej. Kým nebudú pripojené k rozvodnej sieti a do konca roka, členské štáty by mali zostať pripojené k bráne EÚ (existujúca digitálna infraštruktúra EÚ na overovanie certifikátov). Platnosť certifikátu EÚ vyprší koncom júna.

Z dokumentu sa dozviete, že pravdepodobne sa ozaj niečo chystá ešte v tomto roku. 

 
Oz Dôstojnosť Slovenska ľudí spája a nie rozdeľuje

Na rozdiel od mnohých iných nemá Oz Dôstojnosť Slovenska žiadnych akcionárov ani miliardárskeho vlastníka. Len odhodlanie a vášeň poskytovať nielen vysoko účinné globálne spravodajstvo, vždy bez komerčného alebo politického vplyvu. Takéto podávanie správ je životne dôležité pre demokraciu, spravodlivosť a požiadavku na lepšie od mocných.

A to všetko poskytujeme zadarmo, aby si to mohol prečítať každý. Robíme to preto, lebo veríme v informačnú rovnosť. Väčšie množstvo ľudí môže sledovať globálne udalosti, ktoré formujú náš svet, pochopiť ich vplyv na ľudí a komunity a inšpirovať sa k zmysluplným krokom. Milióny ľudí môžu ťažiť z otvoreného prístupu ku kvalitným a pravdivým správam bez ohľadu na ich schopnosť zaplatiť za ne.

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP

Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Účel: dar

SK28 0900 0000 0051 7971 8989

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes