Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

16.10.2023 Ako chce WHO vyhlásiť neočkovaných ľudí za chorých (Z 28.03)
Featured

16.10.2023 Ako chce WHO vyhlásiť neočkovaných ľudí za chorých (Z 28.03)

VKontakte

 Fíha, s touto kombináciou čísel nemôžete nič urobiť? Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) áno. Hoci si túto časť názvu „zdravie“ už dávno nezaslúži, neslúži globálnemu zdraviu, ale skôr monitorovaniu, kontrole a prenasledovaniu pacientov, ziskovým záujmom svetových farmaceutických a finančných gigantov. Ide o ICD kódy, ktoré majú v budúcnosti diskriminovať neočkovaných ľudí. Už sme o tom informovali "tu".

Hosťovský článok, s láskavým dovolením, prvýkrát uverejnený na Ansage .

A mimochodom, WHO slúži aj vlastným záujmom zamestnancov WHO a k tomu patria výhody, darčeky a medzinárodné vymoženosti tým najpríjemnejším spôsobom, ktorý si nedoprajete každý deň: recepcia so šampanským, párty občerstvenie, večere, cestovanie v biznis triede (samozrejme, letecká doprava), prvotriedne hotely, imunita až do začiatku, to všetko celkovo dobre platená práca s minimálnou zodpovednosťou.

Písmeno „Z“ je symbol (moderná slovenčina: meme), ktorý by ste si za žiadnych okolností nemali spájať s ruskými tankami, alebo vojenskými vozidlami a dokonca ani maľovať na svojom aute, demonštračnú vlajku alebo na tričku, aspoň nie na Slovensku. To by mohlo mať za následok okamžité vyšetrovanie trestného činu. Možno budete chcieť schváliť ruskú agresívnu vojnu podľa medzinárodného práva – hoci „Zorro“ si tiež rád nechal zvečniť svoj podpis „Z“ na stenách a ľudskej koži a na celom svete je považovaný za hrdinu slobody. Dnes by bol na zozname „Najhľadanejší terorista – mŕtvy alebo živý“, pretože jeho meme by, aspoň podľa judikatúry SR, predstavoval spáchanie trestného činu podľa (vražda, zabitie, genocída, zločin proti ľudskosti, alebo vojnový zločin, alebo zločin agresie, alebo extrémizmus). Nálada v slovenskej judikatúre je búrkou a deštrukciou právneho mieru najneskôr od čias ministra spravodlivosti Š. Harabina. Mimochodom, Z-atentátnik a narušiteľ verejného pokoja vyviazol s čiernym okom . Alebo ste zabudli, že slovo „Z“ je teraz v niektorých slovenských mestách prísne „zakázané“, pretože je úzko spojené s prenasledovaním a genocídou za národného socializmu a vykazuje dlhú históriu dehumanizácie (Porajmos/Gypsi Holocaust)?

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Účel: dar SK28 0900 0000 0051 7971 8989

Nič z toho však nezabránilo WHO v tom, aby v januári 2022 zaviedla novú „ skupinu chorôb “ zavedením kódu ICD 11 a pridelila jej kód „Z28.0“ , ktorý nájdete vo vašom zdravotnom zázname alebo vo vašom potvrdení o pracovnej neschopnosti. práca (AU ) sa zadáva, ak ste zdravý , ale z určitých dôvodov nechcete, alebo nechcete mať jedno alebo viac očkovaní .

WHO opäť raz dokázala, že má zmysel pre jemný, ba priam cynický humor. Slovo Z kedysi stigmatizovalo a označovalo ľudí ako Sinti a Rómov kvôli ich pôvodu, ale dnes WHO dáva zdravým ľuďom kód Z a označuje ich tak, ako keď farmár označuje svoj dobytok, aby dokázal rozpoznať príslušný stav očkovania.

V skutočnosti je kód ICD ( Medzinárodná štatistická klasifikácia chorôb a súvisiacich zdravotných problémov ) celosvetovo uznávaný systém, ktorý jednotne pomenúva lekárske diagnózy, aby sa zabezpečila „medzinárodná klasifikácia chorôb“ a rozhodnutia o zdravotnej politike založené na dôkazoch. Okrem novej globálnej verzie ICD-11 zostáva počas prechodného obdobia piatich rokov v platnosti aj slovenská verzia NCZI ICD 10, a preto je základom pre aktuálne platné šifrovanie.  

Záznam zdravých

Veľká “Z” skupina existuje už dlhšie, najmä napr. B. pre sériové a následné vyšetrenia alebo pre ľudí bez príznakov alebo z dôvodu chýbajúcej diagnózy. Čo však robí novú podskupinu „Z 28.0 ff.“ takou „výraznou“ je to, že podpisuje a stigmatizuje skupinu ľudí, ktorí z rôznych dôvodov, napr. B. z dôvodu viery, známej kontraindikácie (alergie, intolerancie), choroby, inej zraniteľnosti, tehotenstva alebo presvedčenia, že nemôžete, nechcete alebo nechcete súhlasiť s jedným alebo viacerými očkovaniami . Je to dobré ľudské právo, pretože základné právo na fyzickú integritu je výnimočným základným právom. Nikomu nie je dovolené strčiť injekčnú striekačku do náručia, ak nechce, najmä nie injekčnú striekačku s geneticky manipulujúcimi látkami (mRNA), o ktorých je dokázané, že skutočne nefungujú ani nechránia, ale rozhodne majú toxické účinky a nespĺňajú prísľub spásy prostredníctvom imunizácie. Podrobne:

  • Z 28.0 identifikuje osoby, ktoré odmietli očkovanie pre kontraindikácie ;
  • Z 28.1   identifikuje ľudí, ktorí sa rozhodli proti očkovaniu z dôvodu presvedčenia alebo skupinového nátlaku;
  • Z 28.2 identifikuje ľudí, ktorí odmietajú očkovanie „z iných, bližšie nešpecifikovaných dôvodov“ ;
  • Z 28.8   identifikuje osoby, u ktorých nebolo očkovanie vykonané „ z iných dôvodov“ (okrem prípadov Z 28.2);
  • Z 28.39 identifikuje osoby, ktoré majú osvedčenie o „inom stave očkovania“ – sem patria aj prípady „stav zmeškaného očkovania“ a „stav zrušeného očkovacieho plánu“.

Vidíte, WHO myslela takmer na všetko. Postupne sa zaznamenávajú všetci nezaočkovaní zdraví ľudia, pri každej návšteve lekára pre problémy s krvným obehom, cukrom, "chrbátom" alebo mykózou nôh sa priateľský rodinný lekár alebo lekár z ambulancie zdanlivo bezvýznamne "en passant" pýta na ich zdravotný stav a stav očkovania - a pacient poslušne hlási, ako sa to stalo s jeho „očkovacou kúrou“. To sa potom zaznamená pomocou kódu Z28. Nie je to o chorobe. Ide o útoky na naše občianske slobody, o osobné rozhodnutia o vlastnom zdraví a o zodpovednom blahobyte.

Nikto netuší, že kvôli tejto tajnej nahrávke už boli v USA prepustení učitelia, ktorí mali takéto „problémové kódy“. V súčasnosti existuje veľa ľudí, ktorých tajné kódy ( PC, nespôsobilé, problémový kód, PNOB, pr-kód, žiadny prenájom/vyšetrovanie ) a ich biomarkery (FA) sú nahlásené FBI (Federal Bureau of Investigation) alebo DOJ (Department of spravodlivosti, ministerstva spravodlivosti), pretože nesplnili požiadavku očkovania – ktorá je teraz vyhlásená za nezákonnú. Od 8. februára z. B. v New Yorku, žalobu podanú prepustenými zamestnancami proti NYC DOE (Department of Education) ( The New York City Department of Education, UFT, Problem Code, and Perpetual Fog Machine Continue To Prevent Unvaxxed Employees from Working | Advocatz ).

Slovenským priekopníkom takejto komplexnej politiky zberu zdravotných údajov bol "zákon o elektronickom zdravotníctve“ (Zákon o národnom zdravotníckom informačnom systéme a o zmene a doplnení niektorých zákonov), ktorý nadobudol účinnosť 1. júla 2013. Nastavila prvý kurz na vybudovanie údajne bezpečnej telematickej infraštruktúry (TI) a zavedenie medicínskych digitálnych aplikácií. Primárnym cieľom tohto zákona bolo využiť možnosti, ktoré ponúka digitalizácia pre zdravotníctvo a umožniť rýchle zavedenie medicínskych aplikácií pre pacientov.

Elektronický zdravotný záznam

To viedlo k plánovaniu elektronického zdravotného záznamu, ktorý má od roku 2024 spojiť všetky pacientove diagnózy, nálezy, terapie a lieky, vyhnúť sa dvojitým záznamom/opatreniam, zefektívniť liečbu, umožniť elektronické listy lekárov a optimalizovať núdzové situácie. operácie lekára. Toľko chvályhodné. Ako to už často býva: „Tam, kde je koryto, sa ošípané váľajú,“ povedal raz na bezpečnostnej konferencii v Berlíne vysoký úradník pre ochranu údajov. Príklad z Nemecka: Naším cieľom je transparentný pacient, e-identita. Podľa želania ministra zdravotníctva prof. Karla Lauterbacha by tieto údaje mali byť dokonca sprístupnené farmaceutickému priemyslu založenému na výskume – napríklad aby sa zabránilo sťahovaniu farmaceutických spoločností, pacienti by proti tomu nemali mať ani námietky. (ak sa o tom niekedy dozvedia), čo je jasné, môže byť protiústavné (v súčasnosti prebiehajú dva súdne spory).

Global Digital Health Certification (GDHC)

Slovenská nesprávna a špeciálna cesta? Vôbec nie. My Slováci chceme byť opäť vzorovými študentmi pre globálny systém digitálnych zdravotných certifikátov, ktorý pripravuje WHO a už bol aj predstavený hoci verejnosť ani do dnešných nech tomu veriť "tu , tu a tu". Mama je miláčik! Toto bolo oznámené už 13. novembra 2022 na Global Digital Health Certification Summit (GDHC) B20 v Indonézii "tu a tu, obchodným „hlasom“ lídrov G-20 ( O B20: B20 TOKYO ) . Cieľom certifikácie je zaviesť osvedčenia o skúške, vakcíne, profylaktické a zotavovacie osvedčenia, samozrejme, aby bolo možné ľahšie obmedziť ústavné práva na slobodu a slobodu pohybu; Pretože miesto pobytu a zdravotný stav cestujúcich je možné určiť na minútu a viesť k okamžitým cestovným obmedzeniam, zákazom letov, zatknutiam a núteným karanténam. Stačí si pozrieť aj tento zákon/nariadenie z Bruselu !

Ide o systém sociálnych kreditov zavedený zadnými dvierkami – a to je len špička ľadovca, a preto musíme zásadne odmietnuť digitalizáciu v zdravotníctve. Pretože: Kedy bude zaznamenaný nový kód Z8.03, ktorý zaznamená odmietnutie poskytnutia informácií?  

„Veľké dobiehanie“? 

Poznáte iniciatívu „The Big Catch-Up“? Túto iniciatívu spustila 24. apríla 2023 WHO spolu s „obvyklými podozrivými“ (UNICEF, GAVI a Nadáciou Billa a Melindy Gatesových (BMG)) s cieľom riešiť dramatický pokles ochoty očkovať, najmä medzi deťmi a dospievajúcimi v bojovať proti viac ako 100 štátom. To údajne spôsobilo celosvetovo významný nárast chorôb, ako sú osýpky, záškrt, detská obrna a žltá zimnica. Teraz chce WHO & Co prinajmenšom opäť zvýšiť zaočkovanosť detí, pokiaľ možno nad mieru pred Covidom, aby dosiahli ciele svojej imunizačnej agendy 2030 (IA2030) – alebo okolo miliónov nadbytočných dávok vakcíny, takže hovoriť na uloženie na poslednú chvíľu pred dátumom vypršania platnosti.

"Katastrofická nákaza"  

Aké dobré, že WHO usporiadala svoje štábne cvičenie „Katastrofická nákaza“ v Bruseli práve včas (23. októbra 2022). Ťažiskom cvičenia bolo očkovanie detí a mládeže. Účastníkmi boli okrem obvyklých podozrivých (WHO, BMG a John Hopkins Center for Health Security) aj oficiálni predstavitelia štátov Angola, India, Libéria, Nigéria, Rwanda, Singapur – a Nemecko? Nie, nikto z Nemecka tam oficiálne nebol , iba Dr. Johanna Hahnefeld, pozvaná ako osobná expertka a cestujúca na náklady BMG. Skutočnosť, že je aj viceprezidentkou RKI a vedúcou oddelenia RKI Centra pre medzinárodnú ochranu zdravia (ZIG), je utajená, rovnako ako jej úlohou viesť oddelenie WHO „Pandemic Hub“ v oddelení ZIG - inštitúcii, ktorá kritici opísať ako tajnú službu WHO. Keďže bola len osobne pozvaná, zatajila zistenia pred svojím zamestnávateľom, a preto federálna vláda nemá čo informovať o výsledkoch cvičenia, keď ju o to požiada; odkazuje na John Hopkins Center.

Ach, svätá jednoduchosť a kognitívna arogancia moci.

Uwe Kranz , ktorý z časti pripravil tento článok je zakladateľom a bývalým šéfom LKA v Durínsku a dlhoročným národným expertom Europolu, ktorý ako expert na otázky bezpečnosti a terorizmu píše v mnohých publikáciách.

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

 

Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Účel: dar SK28 0900 0000 0051 7971 8989

 

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes