Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Panel World Health Summit chváli očkovacie pasy za to, že umožňujú „slobodu pohybu“.

Panel World Health Summit chváli očkovacie pasy za to, že umožňujú „slobodu pohybu“.

VKontakte

 Prečo vládni úradníci a členovia WHO stále tvrdia, že očkovacie pasy umožňujú „slobodu pohybu“, keď cieľom nikdy nebolo zabrániť prenosu?

Len nech mi dnes nikto z politikov netvrdí, že o ničom nevedia!! 

V dňoch 15. až 17. októbra sa v Berlíne stretlo 4000 účastníkov zo 100 krajín na Svetovom zdravotníckom samite. O tom by malo informovať aj ministerstvo zdravotníctva SR!! Okrem vlád patria medzi finančníkov aj súkromné ​​korporácie a ich nadácie. Účastníci sa z korónovej pandémie naučili zdanlivo bizarné lekcie, mali správy o zmluve WHO o pandémii a presadzovali nebezpečné plány. Všetko je zrejme príliš nedôležité na to, aby sa v etablovaných celoštátnych a alternatívnych médiách našlo nejaké výrazné pokrytie.

Organizuje ju rovnomenná nadácia, 100-percentná dcérska spoločnosť Charité, ktorá bola založená v roku 2009 pri príležitosti 300. výročia založenia tradičnej nemocnice. Samotné podujatie, ktoré je označované ako „jedna z najdôležitejších svetových strategických konferencií pre globálne zdravie“, predstavuje množstvo celebrít z medzinárodnej zdravotnej politiky. Pozvaní a na mieste sú rôzni špecializovaní ministri nielen z Nemecka, ale aj viacerí africkí politici a vysokopostavení predstavitelia medzinárodných organizácií. Tedros Adhanom Ghebreyesus, generálny riaditeľ Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), sa pripojil prostredníctvom videa.

Viac lesku už naozaj získať nemôžete. Aký je však prínos tohto stretnutia na vysokej úrovni, ktoré trvá do utorka – a kto z neho profituje? Tento rok bude približne 300 rečníkov prezentovať svoje ponaučenia z pandémie koróny, vrátane toho, ako predchádzať budúcim pandémiám alebo sa na takéto udalosti lepšie pripraviť. Viac ako 60 čiastkových podujatí sa zaoberá rôznymi ďalšími otázkami vrátane rovnosti a bezpečnosti v prístupe k zdravotníckym službám. Motto stretnutia zostáva dosť vágne: „Kľúčový rok pre globálne zdravotné opatrenia.

Príležitosti na vytváranie sietí popri tejto významnej udalosti však budú pravdepodobne v duchu mnohých priemyselných partnerov vrátane jedenástich farmaceutických výrobcov, ako sú Abbott, MSD, Sanofi, Pfizer a Gilead. Existujú rôzne úrovne sponzorstva WHS. Tu sa nachádza aj verejno-súkromné ​​partnerstvo Cepi, ktoré sa zaviazalo bojovať proti pandémiám a epidémiám prostredníctvom vývoja vakcín. Medzi investorov tu patrí Bill & Melinda Gates Foundation, darcovský fond investičnej banky Goldman Sachs alebo Nestle. Hlavnými darcami pre Cepi sú vlády 35 krajín, najmä Nemeckej spolkovej republiky, Japonska, Nórska a Veľkej Británie, ako aj Európska komisia v mene všetkých členských krajín Eú. Okrem farmaceutických výrobcov sa na WHS z priemyselných kruhov podieľa aj talianska energetická spoločnosť Eni a ďalšie spoločnosti, nadácie a asociácie. Zapojené je aj Federálne ministerstvo zdravotníctva a Populačný fond OSN, ktorý sa okrem iného zaoberá reprodukčným zdravím a plánovaním rodiny. Zdroj

Dozvedel som sa a aj informoval o pozadí udalosti a pozrel som si hodinový záznam obzvlášť prominentného panelu o lekciách z COVID-19 (video na YouTube ).

Panel na Svetovom zdravotníckom summite chváli očkovacie pasy, známe aj ako „digitálne zdravotné certifikáty“, za to, že umožňujú slobodu pohybu, aj keď sa nikdy nepreukázalo, že zabraňujú prenosu. O jednom summite sme už informovali tu: 3.6.2023 Z 23 svetového kongresu o očkovaní vo Washingtone DC 

Počas summitu World Health Summit minulý mesiac panel na tému „Digital Health Trust Networks“ dospel k záveru, že očkovacie pasy zohrávajú kľúčovú úlohu v Uľahčenie cestovania a slobody pohybu pri ignorovaní usmernení Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), ktorá v auguste 2021 zverejnila správu , < a i=5>v ktorej sa hovorí :

„Zdravotný pas založený výlučne na individuálnom stave očkovania môže zvýšiť riziko šírenia choroby […] Je potrebné posúdiť, do akej miery akákoľvek vakcína zabraňuje prenosu SARS-CoV-2 na vnímavých jedincov.

Svetová zdravotnícka organizácia, august 2021

Na paneli World Health Summit zástupkyňa riaditeľa Európskej komisie pre modernizáciu zdravotníckych systémov Maya Matthewsová povedala, že „určite existovala základná skupina, ktorá verila, že dokážeme mohol by tak vzniknúť digitálny certifikát COVID, ktorý by opäť umožnil slobodu pohybu s cieľom vrátiť sa do určitej normálnosti v niektorých oblastiach nášho života„.

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Na paneli World Health Summit zástupkyňa riaditeľa Európskej komisie pre modernizáciu zdravotníckych systémov Maya Matthewsová povedala, že „určite existovala základná skupina, ktorá verila, že dokážeme mohol by tak vzniknúť digitálny certifikát COVID, ktorý by opäť umožnil slobodu pohybu s cieľom vrátiť sa do určitej normálnosti v niektorých oblastiach nášho života„.

Stefanie Weber z Nemeckého federálneho inštitútu pre liečivá a zdravotnícke pomôcky uviedla, že jednou z hlavných výhod siete očkovacích certifikátov je „že sa môžete pohybovať s [COVID] certifikát a tento certifikát pre môže použiť iné prípady použitia, ako napríklad: B. za prístup do reštaurácie a verejných budov atď., čo v skutočnosti nebolo cieľom, pre ktorý bol certifikát pôvodne vyvinutý.

Ďalším rečníkom v paneli na Svetovom zdravotníckom samite bol Romaric Agbagla, technologický riaditeľ v Agence Togo Digital.

Togo bolo prvou krajinou subsaharskej Afriky, ktorá prijala systém digitálnych očkovacích pasov Európskej únie. Agbagla povedal: „Bola to pre nás skvelá príležitosť pripojiť sa k sieti EU DCC [Digitálny certifikát COVID].“

Po prvé, našim občanom to vtedy umožnilo slobodu pohybu. Všetko bolo obmedzené a občania boli radi, že sa teraz môžu opäť voľne pohybovať.

Po druhé, bol to aj istý druh overenia nášho procesu digitalizácie COVID-19 […]

Po tretie, otvorila sa nová oblasť inovácií, keďže teraz vydávame overiteľné identifikačné karty pre rôzne prípady použitia. Už to nie je len o COVID-19,“ dodal.

Ďalším bodom agendy digitálneho zdravia je takzvaný digitálny súhrnný protokol pacienta.

Podľa Európskej komisie digitálny záznam pacienta „poskytuje informácie o dôležitých zdravotných aspektoch, ako sú alergie, súčasné lieky, predchádzajúce choroby, operácie atď. Ste súčasťou väčšej zbierky zdravotných údajov nazývanej elektronický zdravotný záznam. Digitálny záznam pacienta má poskytnúť lekárom dôležité informácie o pacientovi v ich vlastnom jazyku, keď pacient pochádza z inej krajiny EÚ a môže existovať jazyková bariéra.“

Na panelovej diskusii na Svetovom zdravotníckom samite David Novillo, vedúci oddelenia údajov a digitálneho zdravia vo WHO, povedal o digitálnom prehľade pacientov: „Toto je môj sen ako človek - mať možnosť cestovať so svojím osobným spisom a ak sa mi niečo stane, aspoň základné informácie o mne môže mať zdravotnícky personál, ktorý ma ošetrí, ak mám problém.

 

"Neexistujú žiadne zmysluplné údaje o účinkoch vakcíny na prenos alebo šírenie vírusu."

Svetová zdravotnícka organizácia, august 2021

Prečo vládni úradníci a členovia WHO stále hovoria, že očkovacie pasy umožňujú „slobodu pohybu“, aj keď sa nikdy nepreukázalo, že zabraňujú prenosu a prinajmenšom v prípade spoločnosti Pfizer na to neboli ani testované?

Keď krajiny začali v roku 2021 vyžadovať očkovacie pasy, CDC, FDA a WHO uviedli, že „vakcíny“ COVID nepreukázali, že by zabránili prenosu.

Aktualizácii Svetovej zdravotníckej organizácie zo dňa 14. júla 2021< a i=4 > uvádza: „Je potrebných viac dôkazov na presné určenie toho, ako dobre [vakcíny] zabraňujú infekcii a prenosu.

Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb(CDC) tiež uviedlo: „Riziko SARS -Infekciu CoV-2 u plne zaočkovaných ľudí nie je možné úplne vylúčiť, pokiaľ sa vírus naďalej prenáša v komunite.

Pokiaľ ide o očkovanie AstraZeneca, podľa WHO “nie sú o ňom žiadne spoľahlivé údaje Účinky vakcíny na prenos alebo vylučovanie vírusu pred„.

Food and Drug Administration (FDA) uviedol: „Veda ešte nevie, či vakcína Pfizer-BioNtech COVID-19 zníži prenos.

Minulý rok riaditeľ spoločnosti Pfizer na vypočutí v Európskom parlamente priznal, že spoločnosť Pfizer svoj produkt na zabránenie prenosu ani netestovala.

„Riaditeľ spoločnosti Pfizer pripúšťa, že vakcína nebola nikdy testovaná, aby zabránila prenosu. ‚Dajte sa zaočkovať pre ostatných‘ bola vždy lož.“

Europoslanec Rob Roos, Európsky parlament, október 2022

Aký zmysel malo zavedenie pasov COVID, či už na domáce použitie alebo inak, ak sa vírus naďalej šíril bez ohľadu na to, či bol niekto plne zaočkovaný alebo nie?

Faktom je, že očkovacie pasy boli zavedené s cieľom prinútiť, motivovať alebo inak zmanipulovať ľudí k očkovaniu pod hrozbou, že bez očkovania im už nebude umožnené zúčastňovať sa v mnohých oblastiach spoločnosti.

V rozpore s usmerneniami Svetovej zdravotníckej organizácie, ktorá vyzvala členské štáty, aby nezaviedli očkovacie pasy na účely mobility z dôvodu nedostatku údajov o prenosnosti, WHO oznámila že „prevezme systém Európskej únie (EÚ) pre digitálnu certifikáciu COVID-19 vytvoriť globálny systém, ktorý uľahčí globálnu mobilitu.“5. júna 2023 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

 

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes