Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Šéf EÚ sa chváli očkovacími pasmi, vyzýva na väčšiu globálnu digitálnu spoluprácu – pripravuje pôdu pre digitálne ID riadené umelou inteligenciou
Featured

Šéf EÚ sa chváli očkovacími pasmi, vyzýva na väčšiu globálnu digitálnu spoluprácu – pripravuje pôdu pre digitálne ID riadené umelou inteligenciou

VKontakte

Jediní informujeme skutočné zatajovanie politikov z diania v Bruseli, či v NR SR. Upozorňovali sme aj ohľadom umelej inteligencie. A nejaký aktivista, ktorý skáče z jednej strany do druhej ide chrániť Smerákov a Dankovcov vo svojich videách!? V týchto článkoch "tu a tu"   sme informovali, že ako umelá inteligencia nahradí rôzne povolania ! A dnes Eú Komisia ešte prezradí, že:

Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová so zlovestnou výzvou na zvýšenú globálnu spoluprácu a centralizáciu teraz 10.9.2023 na summite G20 nazvanom „Jedna budúcnosť“ vyzvala na vytvorenie medzinárodného regulačného orgánu pre umelú inteligenciu a systémy digitálnej identifikácie podobné očkovacím pasom proti koronavírusu . . Ďalšie informácie zo stretnutia G20 tu a tu všetko v mene umelej inteligencie a digitalizácie. 

Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová, vyzvala svetových lídrov, aby zaviedli globálny „systém digitálnej identifikácie“ pre občanov. Líder EÚ to vyzval v nedeľnom prejave na zasadnutí summitu G20 v Indii s názvom „Jedna budúcnosť“. Všade zúri mánia „jedného niečoho“ – konečným cieľom je „jedna svetová vláda“.

Von der Leyen odvážne vyhlásila, že naša kolektívna budúcnosť je digitálna, a preto je pre globálne subjekty implicitnou nevyhnutnosťou stanoviť hranice a presadzovať predpisy.

Von der Leyen vo svojej pozícii predsedníčky Európskej komisie sa vo svojom prejave dotkla AI a digitálneho prostredia. Uznala potenciálne nebezpečenstvá a obrovské príležitosti spojené s pokrokom v technológii AI a zdôraznila dôležitosť smerovania takejto výbušnej technológie.

„Dnes sa chcem zamerať na AI a digitálnu infraštruktúru. Ako už bolo popísané, AI má riziká, ale ponúka aj obrovské príležitosti. Kľúčovou otázkou je, ako využiť rýchlo sa meniacu technológiu.

„V EÚ sme v roku 2020 predstavili vôbec prvý zákon o umelej inteligencii. Chceme uľahčiť inovácie a zároveň budovať dôveru. Potrebujeme však viac. To, čo svet robí teraz, bude formovať našu budúcnosť. Som presvedčený, že Európa – a jej partneri – by mali vytvoriť nový globálny rámec pre riziká AI,“ povedala von der Leyenová.

 

Von der Leyen ocenila krok Európskej únie v roku 2020 zaviesť prvý právny rámec pre umelú inteligenciu, čo je krok podniknutý so zámerom podporiť inovácie spolu s dôverou. Trvala však na tom, že to nestačí. Navrhla prijatie nadnárodného mechanizmu zvládania rizík AI.

Šéf EÚ tiež zdôraznil, že celosvetovo uznávané normy musia byť vytvorené pod dohľadom Organizácie Spojených národov, podobne ako ich Medzivládny panel pre zmenu klímy. Tvrdila, že ľudstvo bude mať prospech, ak by medzinárodná autorita mohla objasniť riziká a výhody súvisiace s AI, podobne ako IPCC pre klimatické problémy.

Zároveň von der Leyen presadzovala koncepciu digitálnej verejnej infraštruktúry podobnú systému pasov pre koronavírusy – systém vyvinutý EÚ ako odpoveď na ságu Covid. Svetová zdravotnícka organizácia ho prijala s otvorenou náručou ako globálny štandard boja proti zdravotným hrozbám.

„Mnohí z vás poznajú digitálny certifikát COVID-19. EÚ ho vyvinula pre seba. Model bol taký funkčný a taký dôveryhodný, že ho bezplatne prijalo 51 krajín na 4 kontinentoch. Dnes ho WHO používa ako globálny štandard na uľahčenie mobility v čase ohrozenia zdravia,“ pokračovala von der Leyenová.

Von der Leyen znepokojivo ocenila kroky EÚ smerom k celoblokovej aplikácii digitálnej identity schopnej uchovávať osobné údaje občanov vrátane kreditných kariet, vodičských preukazov a pasov.

Tento vývoj zvoní na poplach pre jednotlivcov a národy, ktoré si cenia slobodu prejavu a súkromie.

Túto stratégiu umelej inteligencie prijala vláda Smer-Sd SNS Most-Híd a europoslancami - Stratégia digitálnej transformácie Slovenska 2030 PDF TU klikni v mene Agendy 2030 a Agendy 21 !!! Akčný plán digitálnej transformácie Slovenska na roky 2019 – 2022 v PDF TU klikni

V EP sa hlasovalo ohľadom vytvorenia výboru a zákonov, no samozrejme, že sa o tom krásne mlčí a mlčí !? Toľko rokov na to upozorňujeme a nikto nič !!

Európsky parlament: Legislatívne observatórium

Všetci svojim hlasovaním podporili WEF a BlackRock !!

Poznámka autora: klikni na modro označené, sú v nich linky na dokumenty, zistíte, že umelá inteligencia je totalita

B9-0189/2020 2020/2684 (RSO) Rozhodnutie o zriadení osobitného výboru pre umelú inteligenciu v digitálnom veku a vymedzení jeho zodpovednosti, početnej sily a funkčného obdobia TU a TU . Hlasovanie 18.6.2020: Radačovsky a Jurzyca sa zdržali hlasovania a všetci ostatní aj s Uhríkom ZA !! Radačovsky a Jurzyca v niektorých bodoch podporili tieto zvrátenosti !! Uhrík dal jasne na javo, že komu patrí !! Patrí Bruselu a WEF !!! 

 
A9-0088/2022  2020/2266 (INI) Správa o umelej inteligencii v digitálnom veku TU a TU . Hlasovanie 13.5.2020: Wiezik a Jurzyca sa zdržali hlasovania, Uhrik proti a všetci ostatní hlasovali ZA !! V Gestorskom výbore EP dokonca Radačovsky hlasoval ZA.
 
A9-0088/2022 Osobitný výbor pre umelú inteligenciu v digitálnom veku TU a TU .  Hlasovanie 3.5.2022: Jurzyca sa zdržal hlasovania, všetci ostatní hlasovali ZA, Uhrík a Číž neprítomní . 
 
Pozmeňujúce návrhy odporúčam si ich otvoriť(totalita a ...), až 1384 bodov: TU TU TU TU TU
 
Spravodajcovia, tieňoví spravodajcovia a predsedovia výborov tu celkom dole pod "Transparency  " Europoslanci - Kto vám dal právo aby ste zvolili týchto fašistov z WEF, BlackRock !!
 
BlackRock (BLK)
Deutsche Bundesbank
Hessian Center for AI
Mozilla Corporation
GCSP
Europol
eu-LISA
FRA
Interpol
Central Office for Information Technology in the Security Sector in Germany
Dutch National Police
ALLAI
EESC
ONE.AI
European AI Fund
 
Ostatní poslanci
Fundacja Panoptykon (Panoptykon)
Future of Life Institute (FLI)
SAP
World Economic Forum
DG-CONNECT
TU Berlin
Thousand Eyes On Me
 
Všetci politici si mali dať motto: Všetci za jedného proti vám ľuďom !!

Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 

Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .
V ére systematickej „veľkej technickej“ cenzúry a rozšírenej inštitucionálnej korupcie sú médiá hľadajúce pravdu a alternatívne perspektívy životne dôležité a akýkoľvek druh podpory pomáha viac, než si myslíte!
 

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP

Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Účel: dar

SK28 0900 0000 0051 7971 8989

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes