Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Mobilizujte všetky úspory Európanov!

Mobilizujte všetky úspory Európanov!

VKontakte

 Toto je Bruno Le Maire, francúzsky minister hospodárstva. Možno ho poznáte ako geniálneho stratéga, ktorý povedal, že „spôsobí kolaps ruskej ekonomiky“...

Teraz otvorene vyhlasuje, že Európe dochádzajú peniaze (má „nedostatočné finančné rezervy“) a potrebuje „mobilizovať všetky úspory Európanov, ktoré v súčasnosti ležia ladom na európskych bankových účtoch“, na financovanie budúcnosti, vrátane „európskeho obranného úsilia“. .

Toto je úplný a priamy preklad jeho slov:

„Som na Rade ministrov financií v belgickom Gente a práve som urobil rozruch, že únia kapitálových trhov sa nepohne dopredu. Čo je únia kapitálových trhov? Ide o schopnosť zmobilizovať všetky úspory Európanov – 35 biliónov eur – na financovanie klimatických zmien, financovanie nášho obranného úsilia a investície do umelej inteligencie.

Keďže veci nenapredujú so všetkými 27 členskými štátmi, navrhol som, aby sme na dobrovoľnom základe s malým počtom členských štátov v nadchádzajúcich mesiacoch navrhli európsky sporiaci produkt s cieľom navrhnúť európsky dohľad nad kapitálovými trhmi s cieľom zabezpečiť reguláciu funguje spoľahlivo a s cieľom získať desiatky miliárd eur na financovanie nášho rastu a prosperity.

Európa nesmie dopustiť, aby sa ekonomicky oslabila, ako to bolo už niekoľko mesiacov, pretože nemá dostatočné finančné rezervy. Európa nesmie premeškať zmenu klímy, pretože nemá dostatočné finančné rezervy. Európa nesmie premeškať bod obratu v umelej inteligencii, pretože sa nedokáže dohodnúť na tejto únii kapitálových trhov a využiť úspory Európanov.

35 000 miliárd eur, ktoré dnes ležia ladom na európskych bankových účtoch namiesto toho, aby podporovali prosperitu Európy zajtrajška, namiesto financovania umelej inteligencie, namiesto financovania klimatických zmien, to už nie je prijateľné. To je podstata môjho vystúpenia dnes ráno v Gente.

Docela neskutočné... A to z krajiny ako Francúzsko, ktoré už teraz vyberá 50% svojho HDP na daniach, čo je druhá najvyššia na svete (po Dánsku ďalšia krajina EÚ). A potom chcete mať prístup k úsporám ľudí?

A je neuveriteľnou iróniou, že Pán „Zrútim ruskú ekonomiku“ sa k nám vracia o dva roky neskôr a hovorí nám: „Európa nemôže ekonomicky oslabiť tak, ako to robí už niekoľko mesiacov“, musíme vám dať vaše Odoberanie úspor ... Ruská ekonomika sa nezrútila, ale rastie rýchlejšie ako všetky európske krajiny.

A to všetko na „financovanie nášho obranného úsilia“, čo je pravdepodobne kód pre „pošlite to Ukrajine“, najskorumpovanejšej krajine na kontinente, ktorá momentálne vedie nekonečnú vojnu o peniaze, ktorú nemôže vyhrať. To je šialenstvo.

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes