Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

26.3.2023 Veľký reset - Hlasovanie v EÚ za zavedenie digitálneho identifikátora je posledným krokom v Činafikácii Európy!

VKontakte

 Európska komisia chce zaviesť digitálnu identitu do roku 2024. V súčasnosti sa parlamentom premietal zákon, ktorý určuje trendy, pretože ide o ústredný krok v systéme sociálnych kreditov krásne potichučky pri večerných riadených akože pochodov. 

„Novým normálom“ v EÚ je korupcia, nedostatočná transparentnosť, nedostatočná zodpovednosť a nerešpektovanie ľudských práv.

Plány na zavedenie „digitálnych identít“ v Európskej únii podporované Svetovým ekonomickým fórom (WEF) sa nestretávajú s odporom v našich politických kruhoch a zvlášť médií..... samozrejme, že aj alternatívnych. Upozorňovali sme na to všetko už niekoľko rokov a to doslovne aj v roku 2021 pred NR SR a pred palácom s dôkazmi! Neskôr aj tu na našom webe s dokumentami priamo z Bruselu, z WHO a z WEF, vo vysielaniach na Fb, a v slobodnom vysielači, pretože taká infovojna a ďalšie média zakazujú nám o týchto veciach hovoriť ....  a to z jediného dôvodu. Všetky dôkazy smerujú práve na tých, čo vystupujú a ospevujú v týchto médiách!!! 

Európsky parlament nedávno odhlasoval 16.3.2023 Hlasovanie v Európskom parlamente o cezhraničných digitálnych identifikačných kartách je podľa ďalšieho poslanca Európskeho parlamentu najnovším krokom k „čínizácií Európy“. V minulom roku rada ministrov predložila svoje návrhy na eID "tu čítaj".

 Nielen Oz Dôstojnosť Slovenska, ale už aj Cristian Terhes, poslanec Európskeho parlamentu (EP) za Kresťanskodemokratickú národnú farmársku stranu, označil najnovšie presadzovanie cezhraničných digitálnych ID kariet zo strany Európskej únie za ďalší krok smerom k „čínizácii“ bloku.

Hoci byrokrati v Bruseli trvali na tom, že toto opatrenie je v záujme bežných občanov, hlasovanie parlamentu o zavedení digitálnych identifikátorov sa javí ako jeden z najnovších pokusov inštitúcií EÚ vytrhnúť moc z národných vlád členských štátov.

Podľa dôkazov (tu) parlament vo štvrtok 16.3.2023 odhlasoval začatie rokovaní o európskom rámci pre digitálne identity (eID) – hoci publikácia tento proces opisuje ako obyčajnú formalitu.

Spravodajkyňa Parlamentu pre schému digitálnej identity Romana Jerkovic oznámila schválenie plánov a tvrdila, že umožnia jednotlivým občanom EÚ mať „úplnú kontrolu nad svojimi vlastnými údajmi“ a zároveň mať prístup k zariadeniam v celej EÚ.

Toto tvrdenie však ostro spochybnil Tethes, ktorý namiesto toho považuje opatrenie za nebezpečné podkopávanie práv ľudí žijúcich v Európskej únii.

 

Podporte Referendum proti očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska Účel: dar

SK28 0900 0000 0051 7971 8989 ďakujeme

"Strata našich slobôd v prospech veľkého štátu sa zvyčajne deje v etapách, ale odovzdanie peňaženky eID je veľkým krokom k Chinafication of Europe," povedal poslanec pre Breitbart Europe a opakovane varoval, že toto opatrenie poskytne úradom kontrolu nad súkromím ľudí podobnej Číne.

„Táto digitálna peňaženka umožní EÚ a národným orgánom (ako Čínska komunistická strana - tu) mať technické nástroje na to, aby vedeli, čo ľudia robia, a aby mohli vykonávať kontrolu,“ povedal Terhes.

„V EÚ sa teraz sprístupňuje niečo, čo pripomína systém sociálnych kreditov v čínskom štýle, pretože táto eID peňaženka je nevyhnutnou technológiou na jej implementáciu,“ tvrdil.

Oz Dôstojnosť Slovenska ale aj Rumunský politik porovnal pripravované opatrenie týkajúce sa digitálneho ID s celoeurópskym systémom certifikátov COVID, ktoré sa používali na oprávnenie ľudí, ktorí neboli očkovaní, nedávno sa zotavili z koronavírusu alebo boli testovaní na túto chorobu s negatívnym výsledkom, cestovať, aby zabránili iným krajinám.

 Máme už zlé skúsenosti s digitálnym certifikátom EÚ Covid, ktorý bol propagovaný ako „uľahčujúci“ voľný pohyb, ale v skutočnosti slúžil na obmedzovanie a kontrolu slobody pohybu ľudí, keď ich postavenie alebo správanie nebolo v kompetencii štátnych orgánov,“ vysvetlil. Tie tiež neskončili, ale práveže opak!!

V čase vrcholiacej hystérie v oblasti blokovania v EÚ mnohým v Bruseli tieto kontroly nestačili. Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová vyzvala Úniu, aby zaviedla v celej EÚ mandát na povinné očkovanie, ktorý zaviaže ľudí zaočkovať sa proti tejto chorobe.

„O tom, ako môžeme presadzovať a prípadne zvážiť povinné očkovanie v rámci Európskej únie, treba diskutovať,“ povedala predsedníčka Komisie koncom roka 2021 s tým, že by si želala „spoločný prístup“ k tejto problematike v celej Únii. 

sociálny tréning

Jedna aplikácia na všetko: pas, vodičský preukaz, očkovací preukaz, poistenie, uhlíková stopa, digitálne euro. Monitorovaný veľkým bratom (alebo veľkou sestrou) v Bruseli. Potom je tu motivačný alebo sankčný systém, ktorého prvé formy sa už testujú v Bologni, a EÚ má svoj systém sociálnych kreditov. Toto je pohľad, ktorý dáva tyrania.

A digitálna identita pre občanov EÚ robí veľké pokroky. Je to „rámcový program“ pre systém sociálnych kreditov v rámci EÚ, hovorí Terhes, ktorý viedol aj opozíciu proti Covidu v Európskom parlamente (vtedy sa nezapojil ani jeden slovenský europoslanec) . Systém sociálnych kreditov by mohol sankcionovať nežiaduce správanie občanov a odmeňovať prijateľné správanie. Najmä vzhľadom na známe plány na zníženie CO2 by takýto plne monitorovaný digitálny poriadok mal ďalekosiahly (a doslova tyranský) potenciál. 

Terhes, gréckokatolícky kňaz, kandidoval v roku 2019 za sociálnych demokratov, ale potom v roku 2020 prešiel do frakcie konzervatívcov. Teraz aj on vyzýva všetkých občanov, aby sa angažovali proti digitálnej identite.

Málo času

Európska komisia preto podniká kroky a robí ďalší krok do tyranie Leyenovcov. Návrh z 1. marca uvádza na strane 51:

“Komisia napokon 3. júna 2021 predložila návrh na revíziu nariadenia (EÚ) č. 910/201475 o vytvorení rámca pre európsku digitálnu identitu. Tento nový rámec obsahuje stavebné bloky, ktoré sa vzťahujú na mobilné vodičské preukazy. Najmä elektronickú identitu a prípadne elektronickú peňaženku možno použiť na vývoj interoperabilného mobilného riešenia vodičských preukazov EÚ.“

Nezostáva veľa času na to, aby sme zabránili slávnostnému otvoreniu základov systému sociálnych kreditov EÚ. Zákon bude čoskoro implementovaný v Európskom parlamente. Len tak môže Komisia dodržať svoj harmonogram. To stanovuje , že „digitálna identita“ by mala byť zavedená do roku 2024.

 

Svetové ekonomické fórum sa o zavádzaní digitálnych identít (eID) v rôznych krajinách vyjadrilo pozitívne. Globalistická organizácia vníma eID ako spôsob, ako overiť a zabezpečiť identitu ľudí a poskytnúť im bezpečný prístup k rôznym digitálnym službám a platformám. WEF tiež zdôrazňuje, že eID môžu pomôcť podporiť finančné začlenenie a uľahčiť ľuďom prístup k finančným službám. Organizácia pod vedením Klausa Schwaba tiež oznámila spoluprácu s rôznymi vládami a spoločnosťami po celom svete s cieľom podporiť vývoj a implementáciu eID.

Ďalší poslanec EP Rob Roos (JA21) je tiež veľmi znepokojený digitálnou identitou. Európsky parlament dokonca hrozil, že schváli Digital ID bez plenárneho zasadnutia. Podľa  De Telegraafa sa zvyčajne na citlivé témy organizuje samostatná diskusia . Ale to sa teraz nestalo. Východiskom rokovaní preto bude pozícia Európskej komisie pod vedením Ursuly von der Leyenovej.

O pláne zavedenia európskej digitálnej identity (eID) nebude v Európskom parlamente žiadna špeciálna diskusia. Poslanec Rob Roos (JA21) neúspešne požiadal o hlasovanie.

Podľa Roosa to nie je prijateľné. „Aplikácia spája všetky vaše osobné údaje, pretože to má byť také pohodlné, no zároveň so sebou nesie obrovské riziko narušenia súkromia a údajov,“ hovorí. 

„Návrh na zamietnutie“
Preto Roos vypracoval plán odporu. V prvom rade presvedčil svoju európsku skupinu ECR Group, aby proti tomu zakročila.

 
Oz Dôstojnosť Slovenska ľudí spája a nie rozdeľuje

Na rozdiel od mnohých iných nemá Oz Dôstojnosť Slovenska žiadnych akcionárov ani miliardárskeho vlastníka. Len odhodlanie a vášeň poskytovať nielen vysoko účinné globálne spravodajstvo, vždy bez komerčného alebo politického vplyvu. Takéto podávanie správ je životne dôležité pre demokraciu, spravodlivosť a požiadavku na lepšie od mocných.

A to všetko poskytujeme zadarmo, aby si to mohol prečítať každý. Robíme to preto, lebo veríme v informačnú rovnosť. Väčšie množstvo ľudí môže sledovať globálne udalosti, ktoré formujú náš svet, pochopiť ich vplyv na ľudí a komunity a inšpirovať sa k zmysluplným krokom. Milióny ľudí môžu ťažiť z otvoreného prístupu ku kvalitným a pravdivým správam bez ohľadu na ich schopnosť zaplatiť za ne.

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP

Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Účel: dar

SK28 0900 0000 0051 7971 8989

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes