Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

BANG – Mladý globálny líder WEF rozbaľuje: CBDC budú nakoniec implantované pod kožu na malých mikročipoch!

BANG – Mladý globálny líder WEF rozbaľuje: CBDC budú nakoniec implantované pod kožu na malých mikročipoch!

VKontakte

 Bývalý profesor WEF „Globálny líder pre zajtrajšok“ Richard Werner vysvetľuje, ako – podľa jeho zdrojov – bude základný príjem nakoniec uložený na malých mikročipoch implantovaných pod kožu a ako sa univerzálny základný príjem použije na podporu ľudí, aby to prijali. Hrubé narušenie ich slobody, súkromia a telesnej autonómie.

Prepis:

Pri našich debetných či kreditných kartách sme si všimli, že už prešli na systém RFID čipov. Technológia RFID, kde jednoducho bezdotykovo pohybujete vecou tam a späť, čo nás takpovediac podmieňuje tým, že v budúcnosti budete len mávnuť rukou, lebo máte mikročip pod kožou. A keďže na každý krok je racionálny dôvod, je jednoduchšie len mávnuť rukou, nie? Je to oveľa rýchlejšie, pretože vždy musíme čakať v radoch, kým každý zadá svoje čísla a to všetko len preto, aby sme im zamávali. Je to rýchlejšie, ale ďalšie vysvetlenie bude, no, ale môžete stratiť svoje karty. Myslím, že môžete ukradnúť kartu a potom len mávnuť rukou, to je dosť riskantné.

No, bolo by pekné, keby ste ich nemohli stratiť a nikto by ich nemohol ukradnúť, viete, ale je jasné, že pre veľa ľudí je to takmer krok priďaleko, pretože je porušením ľudskej dôstojnosti niečo také skutočne urobiť. na injekciu do kože.

Stále je tu teda čo presviedčať a je zaujímavé, že už asi storočie existuje koncept univerzálneho základného príjmu, podľa ktorého by mal každý dostávať nejaký ten občiansky príspevok.

Ale miliardárske elity to doteraz takto nevnímali, no od roku 2015 vyšli všetky. Všetci veľkí miliardári a Svetové ekonomické fórum povedali: Oh, to je dobrý nápad, univerzálny základný príjem.

Ale prečo zrazu?

Pretože teraz máme technológiu na implantáciu mikročipov. A keď Bill Gates v roku 2017 povedal, že univerzálny základný príjem je dobrý nápad, ale teraz bolo príliš skoro na jeho zavedenie. Čo ešte chýbalo?

Mali sme teda technológiu na mikročipový implantát, ale chýbalo zavedenie digitálneho ID. Tu bola celá táto agenda COVID veľmi užitočná.

Dôležité rozlíšenie: Nenazýva sa nepodmienený základný príjem, ale skôr univerzálny základný príjem, pretože bude naviazaný na podmienky. Ak sa chcete vážne pripraviť na túto výzvu, môžete sa zaregistrovať v PRVCY Insider a získať bezplatné tipy. (Samozrejme, že budú aj platené ponuky.)

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Účel: dar SK28 0900 0000 0051 7971 8989

 

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes