Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Zavádzajú sa povinné digitálne preukazy totožnosti a OSN požaduje skenovanie dúhovky pre potraviny

Zavádzajú sa povinné digitálne preukazy totožnosti a OSN požaduje skenovanie dúhovky pre potraviny

VKontakte

 

Národná banka Etiópie oznámila spoločnú iniciatívu s programom National ID Program na využitie digitálneho identifikačného systému Fayda v krajine. Podľa Biometric Update bude Fayda primárnym identifikátorom pre všetky transakcie finančných inštitúcií. Ambiciózny plán má za cieľ zaregistrovať všetkých klientov bánk na platforme digitálneho ID do roku 2024, ako súčasť vládneho tlaku na väčšie finančné začlenenie.

Fayda, čo znamená „hodnota“ v svahilčine aj arabčine, by mohla zmeniť hru. Očakáva sa, že zavedenie Fayda ako digitálneho ID zjednoduší overovanie identity pre klientov bánk a zabezpečí efektívnejší systém, ktorý zaručí ochranu a bezpečnosť údajov.

Program Fayda je podporovaný Svetovou bankou a implementovaný pomocou Modular Open Source Identity Platform (MOSIP), softvéru s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý slúži ako spoločný rámec pre budovanie národných identifikačných systémov. MOSIP bol vyvinutý v Indii na Medzinárodnom inštitúte informačných technológií v Bangalore a získal medzinárodné uznanie a podporu od organizácií ako Bill & Melinda Gates Foundation, Omidyar Network a Tata Trusts….

 

A tu je to, čo povedal o Etiópii, kde väčšina ľudí nemá banku a potravinový program OSN poskytuje prídely mnohým. Krajina si nemôže dovoliť jedlo, no očividne si môžu dovoliť skenovanie dúhovky. OSN vyžaduje skeny na doručenie jedla. Nečudo, že globalisti testujú program v Etiópii.

Etiópia, krajina, ktorá v súčasnosti zápasí s vážnym nedostatkom potravín a hladomorom, oznámila, že na používanie bankových služieb v krajine zavedie povinné národné digitálne ID.

Pred viac ako týždňom Svetový potravinový program Organizácie Spojených národov uviedol, že je zdesený úrovňou krádeží v Etiópii, keď mnoho ľudí kradne poskytnuté prídely, a vyzval na zriadenie biometrických kontrolných bodov na zmiernenie problému skôr, ako prídu skutočné zásoby… .

Biometric Update tiež uvádza: „Etiópia implementuje projekt digitálnych ID založený na MOSIP podporovaný Svetovou bankou, aby do roku 2025 zaregistroval všetkých oprávnených občanov. Krajina tiež nedávno poverila spoločnosť IrisGuard, aby podporila vyplácanie dávok občanom pomocou biometrických údajov o dúhovke. zdroj

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Účel: dar SK28 0900 0000 0051 7971 8989

 

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes