Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Uskutoční sa v roku 2024 kybernetický útok na banky s cieľom presadiť globálne digitálne ID a dominanciu AI?
Featured

Uskutoční sa v roku 2024 kybernetický útok na banky s cieľom presadiť globálne digitálne ID a dominanciu AI?

VKontakte

 Digitálny občiansky preukaz a očkovací preukaz sú už roky v agende finančnej elity a digitálno-finančného komplexu. Je to predpoklad pre programovateľné digitálne peniaze centrálnej banky, úplnú kontrolu s pomocou AI cez internet a systém sociálneho kreditu. Aby ste ho presadili, potrebujete ďalšiu výhovorku, aby ste zlomili odpor ľudí voči nemu a predali ho ako „žiadnu alternatívu“. Všetky dostupné informácie nájdete tu v blogu.

DR. Joseph Mercola, pilier medzi vedcami proti takzvanej pandémii Corona a očkovacím kampaniam, zverejnil rozhovor s autorkou a redaktorkou časopisu Unlimited Hangaout Whitney Webb, v ktorom diskutovala o konflikte na Blízkom východe s Martym Bentom a o tom, ako chcú bankári ovládať svoj život pomocou AI.

Odporúčam toto video, ktoré je aj so slovenskými titulkami: 

Mercola stručne zhŕňa rozhovor:

  • Voľba medzi Hamasom a izraelskou armádou je nesprávna voľba. Strana, na ktorej by sme mali byť, je strana nevinných civilistov, bez ohľadu na to, kde žijú. Iba ak sa postavíme proti vojne, postavíme sa proti skutočnému nepriateľovi, pretože v konečnom dôsledku sa väčšina vojen, ak nie všetky, vedie v prospech centrálnych bankárov a ich globalistických spojencov.
  • Tí, ktorí sú na strane vojnových štváčov, si volia zotročenie a zničenie ľudstva, pretože rinčanie šabľami na Blízkom východe je prostriedkom na ďalšiu centralizáciu moci a kontroly nad svetovou populáciou.
  • Ďalšia akcia v rámci globalistického prevzatia zahŕňa kybernetický útok na banky do konca budúceho roka. Kybernetický útok zničí súčasný bankový systém a zavedie programovateľné digitálne meny centrálnej banky a odstráni súkromie online tým, že bude od každého vyžadovať, aby mal digitálnu identifikáciu viazanú na svojho poskytovateľa internetových služieb.
  • Všetku online aktivitu monitoruje a analyzuje umelá inteligencia a údaje sa používajú na predchádzanie zločinom skôr, ako k nim dôjde. Myšlienkové zločiny budú mať tiež dôsledky, ktoré môžu viesť ku konfiškácii súkromného majetku a/alebo zrušeniu „privilégií“, ktoré boli predtým považované za ľudské práva.
  • Každý si teraz musí vybrať medzi zotročením a slobodou. Neurobiť vedomé rozhodnutie je samo o sebe rozhodnutím. Ak sa rozhodnete pre slobodu, musíte si naplánovať existenciu mimo otrokárskeho systému a podporovať alternatívy Big Tech, ktoré ponúkajú úplné súkromie.

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Podpora tu klikni

 

Podľa Mercola je Whitney Webb jednou z najlepších investigatívnych novinárok na internete a úzkostlivo skúma témy, na ktoré sa zameriava. Vo vyššie uvedenom videu s nimi Marty Bent z podcastu TFTC Bitcoin robí rozhovory o tom, ako centrálni bankári plánujú použiť umelú inteligenciu (AI) na riadenie životov všetkých na Zemi.

Toto je jeden z najšokujúcejších a najznepokojujúcejších rozhovorov za dlhú dobu, pretože obsahuje strašnú predpoveď, že na používanie internetu tak, ako ho poznáme teraz, budeme mať pravdepodobne prinajlepšom rok, možno len pol roka. Aj keď je značne cenzurovaný, stále je použiteľný. Táto základná funkcia môže zmiznúť, ak sú ich predpovede správne.

Ako Whitney vysvetľuje vo svojom rozhovore vyššie, je pravdepodobné, že budúci rok dôjde k falošnému kybernetickému útoku na banky, podobne ako v 11. septembri. Potom použijú tento útok na vypnutie internetu a zavedenie drakonického zákona Cyber ​​​​Patriot.

Netušíme, ako dlho bude internet nefunkčný, ale môžu to byť týždne alebo dlhšie.

Rozdeľuj a panuj

Ako poznamenal Webb, organizátori sa vždy snažia rozdeliť ľudí prostredníctvom emocionálnych apelov a táto situácia je klasickým prípadom. Ste na strane Hamasu alebo na strane Izraelských obranných síl (IDF)? Toto je nesprávna voľba. Strana, na ktorej by sme mali byť, je strana nevinných civilistov, bez ohľadu na to, kde žijú. " Mali by sme jednoducho zísť zo šachovnice a prestať hrať ich hru," hovorí.

Iba ak sa postavíme proti vojne, môžeme bojovať proti tomu správnemu nepriateľovi, pretože v konečnom dôsledku sa väčšina, ak nie všetky vojny vedie v prospech centrálnych bankárov a ich globalistických spojencov, nie v prospech národov, z humanitárnych alebo demokratických dôvodov. Ako poznamenal Webb:

„Polovica obyvateľov Gazy sú deti mladšie ako 18 rokov [t. j. nedosiahli vek voliť a nevolili Hamas k moci], takže povzbudzovanie kobercového bombardovania tejto [oblasti] a odmietanie vpustiť humanitárnu pomoc do... nemôžete to oslavovať ."

Webb tiež poukazuje na to, že je prakticky nemožné, aby izraelské obranné sily nevideli prichádzajúci útok zo 7. októbra 2023. „Je absurdné, že by vopred nemohli vedieť, že sa to stane,“ hovorí Webb, „a sú veteráni IDF a Izraelčania, ktorí rozhodne nie sú priateľmi Palestíny alebo Hamasu, ktorí hovoria, že toto je prípad.“

'Izrael's 9/11'

Ďalším vodítkom by mohlo byť, že Izrael tento útok označuje ako „Izrael's 9/11“.

„Keď ste oboznámení s realitou 9/11, máte len málo možností. "Bolo to buď úmyselne spáchané spravodajskými agentúrami, alebo to bolo povolené spravodajskými agentúrami," povedal Webb.

„Myslím si, že môžeme predpokladať, že niečo podobné sa stalo v Izraeli, pretože predtým, ako sa toto všetko stalo, Netanjahu čelil veľkým domácim problémom, s veľkým počtom protestov proti nemu, s veľkým úsilím zbaviť ho moci.

Ako poznamenal Bent, 11. september ohlásil Patriot Act (ktorý bol očividne napísaný, len čakal na správnu chvíľu), ktorý " viedol k dystopickej pekelnej krajine, v ktorej momentálne žijeme, a je neuveriteľné, že ľudia nemôžu vidieť vzor... Je to stále ten istý vzor.“ .

V skutočnosti sú podobnosti nápadné. Hlavný rozdiel je v tom, že teraz máme spätný pohľad, ktorý sme v roku 2001 nemali. Dnes je dopad Patriot Act zrejmý a ako program Great Reset napreduje, môžeme vidieť, aká dôležitá bola implementácia Patriot Act pre tento program.

Počas pandémie COVID začala globalistická kabala odhaľovať svoje skutočné zámery ako nikdy predtým. Mnohí herci sa prestali čo i len tváriť, že išlo o niečo iné ako o podmanenie si más.

Teraz, keď vieme, že cieľom globalistov je zotročiť ľudstvo v technokratickej, transhumanistickej dystopii, kde všetko, čo hovoríme a robíme, vie vláda a môže byť použité proti nám, mali by sme byť veľmi opatrní pri podpore vojny, ktorá potom môže použiť na ospravedlnenie globálneho typu Patriot Act.

Už čoskoro: kybernetický útok na banky?

Webb prechádza k ďalšiemu akčnému bodu v rámci globalistického prevzatia, ktorý zrejme zahŕňa kybernetický útok na banky pred koncom budúceho roka.

„V rámci Svetového ekonomického fóra (WEF) existuje verejno-súkromné ​​partnerstvo [Partnerstvo proti počítačovej kriminalite] [a] skupiny, ktoré tvoria toto partnerstvo, sú FBI, Ministerstvo spravodlivosti, Tajná služba, jedna z izraelských bezpečnostných agentúr. , Národná kriminálna agentúra Spojeného kráľovstva, množstvo bánk a niekoľko technologických spoločností... Palantir, PayPal, Microsoft.

Vedie ich bývalý izraelský špión menom Tal Goldstein... Jeremy Jurgens, ktorý je na WEF číslo 2 po Clausovi Schwabovi, povedal na veľkom stretnutí WEF začiatkom tohto roka: „Áno, ešte predtým dôjde k veľkému, gigantickému kybernetickému útoku. 2025.

Partnerstvo proti počítačovej kriminalite – to je ministerstvo spravodlivosti a všetci títo ľudia – hovorí, že to bude kybernetický útok na banky. Nie je to praktické? Banky môžu jednoducho povedať: „Skolabovali sme, ale nebola to naša chyba. Bola to chyba tých odporných hackerov.“ A som si istý, že hackermi budú Hamas a Irán.

Môžete obviniť kohokoľvek, pretože ako vieme z Vault 7 a Wikileaks, CIA môže z kybernetického útoku obviniť doslova akúkoľvek vládu alebo skupinu, ktorú chce, a CIA stratila kontrolu nad týmito nástrojmi – preto ich Wikileaks získala a zverejnila – takže ktokoľvek môže to urobiť [a] každý môže kohokoľvek obviniť, takže je veľmi ťažké to prisúdiť.

Aj keď sa pozriete na titulky o kybernetických útokoch za posledných pár rokov, je to zvyčajne spoločnosť zaoberajúca sa kybernetickou bezpečnosťou, ktorú, ak sa pozriete na ich webovú stránku, riadi In-Q-Tel (CIA) alebo izraelská jednotka 8200, izraelský ekvivalent. z NSA a povedia niečo ako: „S najväčšou pravdepodobnosťou to mohli byť títo chlapci a náš dôkaz je, že nemáme žiadne dôkazy, ale vyzerá to ako niečo, čomu veríme, že to už urobili.

Teda, neexistujú žiadne dôkazy o ničom, ale z tohto blábolu vychádza titulok, ktorý hovorí: „Zodpovední sú čínski hackeri“ alebo „Zodpovední sú iránski hackeri“, a to je všetko, čo ľudia vidia a čítajú.“

Ako poznamenáva Bent:

„Je veľmi ľahké vidieť, že by sme mohli byť v kapitole 1 kolapsu systémového bankovníctva. „Začína to týmto konfliktom na Blízkom východe, ktorý sa neustále eskaluje, a potom existuje výhovorka na kybernetické útoky na vnímaných nepriateľov, a tak sú napadnuté banky.

Podľa Webba, skupina veľkých bánk pridružená k WEF, FS-ISAC (Centrum pre zdieľanie a analýzu informácií o finančných službách), pracuje na tejto otázke od roku 2021.

„Spolupracovali s Európskou centrálnou bankou, FED [Federal Reserve] a Carnegie Endowment, ktorú vtedy viedol súčasný riaditeľ CIA William Burns, a hovorili presne o tom, ako by sa kybernetický útok na banky odohral.

CBDC pod akýmkoľvek iným názvom sú stále CBDC

Akonáhle budú banky zničené veľkým kybernetickým útokom, centrálne banky „zachránia deň“ spustením programovateľnej digitálnej meny centrálnej banky (CBDC), v ktorej bude možné sledovať každú transakciu. V oblastiach, kde je povedomie verejnosti o rizikách CBDC príliš veľké, ako napríklad: B. v USA sa môžu pokúsiť zachovať dvojúrovňový systém tak, ako existuje v rámci súčasného systému Fed Now. Ako vysvetľuje Webb:

„CBDC existujú, ale verejnosť s tým nemusí mať nič spoločné, čo v podstate FED Now bude. Ide o vyrovnanie medzi bankami. Budú používať CBDC. Verejnosť bude namiesto toho interagovať s vkladovými tokenmi vydanými komerčnými bankami. Nemusia sa nazývať CBDC, ale sú to programovateľné peniaze, ktoré budú bežať na koľajniciach FED Now.“

Všetky veľké banky si osvojili koncept vkladových tokenov a tokenizovaných aktív – a s tým súvisiaci kontrolný systém. Šéf JP Morgan Chase Jamie Diamond nedávno navrhol, že súkromný majetok by mal byť skonfiškovaný na boj proti klimatickým zmenám, a presne to budú môcť urobiť s tokenizovanými aktívami. " Takže to nemusí byť nevyhnutne CBDC, aby to malo rovnaké dôsledky ," hovorí Webb.

Koniec online anonymity

Druhá vec, ktorá nastane po kybernetickom útoku na banky, je zrušenie online anonymity.

Každý si musí vybrať medzi slobodou a zotročením a možností voľby slobody je čoraz menej.

Princípy „poznaj svojho zákazníka“ (KYC) budú platiť pre každého a všetko, čo nepatrí, bude zakázané pod zámienkou národnej bezpečnosti. V podstate máme do činenia so zákonom Cyber-Patriot Act, ktorý umožňuje neobmedzený dohľad nad online aktivitami každého a možnosť obmedziť alebo zablokovať prístup na internet.

„Samozrejme, koniec online anonymity znamená, že vládou vydané [digitálne] ID bude prepojené s vaším prístupom na internet... na úrovni ISP, a to je to, čo plánujú. Internet, ako ho poznáte, po tomto už nebude existovať,“ hovorí Webb.

„Cieľom je, aby už neexistovala anonymita a aby sa všetko, čo robíte, monitorovalo a zhromažďovalo, a AI všetko monitoruje a vykonáva túto prediktívnu kontrolu na základe toho, čo ste už urobili a čo sa chystáte urobiť.

Najdôležitejšie teda je, aby ste sa po tejto akcii nezúčastnili systému. Len to nerob.

Povedal by som, že ak chcete nejaké vedomosti o tom, čo je teraz na internete, zálohujte si to offline. Stiahnuť to. Uložte ho na pevné disky. Vložte ho do Faradayovej tašky. Uchovajte si to v bezpečí, pretože ak po tom všetkom, čo sa stalo, možno budete stále potrebovať veci a nechcete získať poznávaciu značku hospodárskych zvierat, aby ste mohli byť online, určite by ste mali myslieť dopredu.

Pretože ak sa dá veriť vyhláseniam WEF o časovom pláne – a ja by som ich bral vážne –, potom máte ešte rok, dajte alebo vezmite pár mesiacov, kým bude internet zničený.“

Varovné signály toho, čo príde

Ak to všetko znie neuveriteľne, zamyslite sa nad tým, čo sa už stalo. Ako poznamenal Webb, Microsoft nedávno oznámil, že keď používate Microsoft Windows, vaše údaje už nie sú vašimi údajmi.

Spoločnosť Microsoft môže použiť vaše údaje na trénovanie svojej AI bez vášho súhlasu a nemôžete sa odhlásiť. Okrem toho, ak chcete, spoločnosť Microsoft môže odstrániť vaše údaje a zakázať vám prístup k vášmu zariadeniu pozastavením vášho Microsoft ID.

„Podľa plánov spoločnosti Microsoft si nebudete môcť ponechať prístup k svojim vlastným údajom, pokiaľ sa nevyhnete spáchaniu myšlienkových zločinov... Ak to myslíte vážne s bojom proti týmto veciam, nemáte výhovorku, aby ste neinvestovali do nejakého druhu technológie slobody. .

Takže si určite myslím, že ľudia...vzhľadom na to, čomu čelíme, musia venovať oveľa viac pozornosti...a podporovať vývojárov, ktorí túto technológiu vyvíjajú.

Je tu obrovská potreba čo najviac sa oddeliť od Big Tech a to sa musí stať rýchlo, pretože voľba je buď sa zúčastniť systému, ktorý pre vás navrhli blázni a stať sa otrokom, alebo sa otrokom nestať.

A ak nechcete byť otrokom, musíte teraz investovať do alternatív k Big Tech, pokiaľ nechcete žiť úplne analógový život...

Najjednoduchšie je ísť cestou otroctva a tak to zámerne navrhli. Celou výhodou tohto systému je, že je pohodlný a jednoduchý. Je teda zrejmé, že ísť opačným smerom si vyžaduje určitú prácu, ale závisí od toho budúcnosť ľudskej slobody, takže si myslím, že je to celkom ľahké rozhodnutie.“

Príkladom “Freedom Tech” spomínaného v rozhovore je Above Phone , ktorý ponúka smartfóny a notebooky bez Googlu. Linux je ďalšou rozumnou alternatívou, rovnako ako Graphene OS.

Tyrania AI a dvojtriedna spoločnosť

Webb nedávno napísal článok pre správu Catherine Austin Fittsovej Solari o umelej inteligencii na základe knihy „The Age of AI: And Our Human Future“ od Henryho Kissingera a bývalého generálneho riaditeľa Google Erica Schmidta. Jej článok má názov „Záverečný prevrat“, pretože je presvedčená, že o AI ide.

„Ich argument je, že AI bude oveľa múdrejšia ako my, že bude schopná vidieť aspekty reality, ktoré nevidíme, [a] mali by sme rozhodne veriť, že to, čo nám hovorí v tejto neviditeľnej, skrytej realite je v skutočnosti realita. a nie len halucinácie AI – čo je skutočný koncept; toto je skutočný fenomén, keď AI predstavuje niečo dokázateľne nepravdivé ako fakt.

Veľmi ľahko sa môže stať, že táto „realita“, ktorú AI identifikuje, je klamná alebo jednoducho vymyslená... Nech je to akokoľvek, v ich knihe sa to vôbec nespomína. Len hovoria, že AI nám umožní pokračovať v tejto fantastickej honbe za supervedomosťami a že budeme môcť vidieť neviditeľné reality.

Existuje však kompromis, hovoria, a kompromisom je, že musíme v podstate predať našu schopnosť vnímať realitu, aby sme odomkli plný potenciál AI. Musíme prehĺbiť [naše zapojenie sa do AI] do bodu, keď sme závislí od AI, aby za nás rozhodovala, a sme kognitívne obmedzení AI.

To znamená, že už nepoužívame svoj mozog na rozhodovanie, myslenie a vnímanie reality ako predtým. Toto všetko za nás robí AI. To je to, čo si predstavujú a je to veľmi dystopické, ale potom začnú hovoriť o tomto dvojúrovňovom modeli spoločnosti.

Táto „revolúcia“ AI bude veľmi posilňujúca postavenie pre niektorých ľudí, politikov, šéfov nadnárodných spoločností, ľudí, ktorí navrhujú a programujú AI, spúšťajú ju a regulujú. Zistíte, že to bude veľmi posilňujúce.

Ale ľudia konzumujúci AI... všetci ostatní, naozaj... budú zmätení neprehľadným rozhodovaním. Budú zbavení moci alebo ich to bude rozrušovať a už nebudú mať žiadnu skutočnú kontrolu nad svojimi životmi. A potom časom už nebudú schopní rozpoznať, čo sa s nimi deje. Presne o tom je kniha.

Ide o to, ako umelá inteligencia vtiahne ľudí, najmä neschopnú triedu, do novej verzie reality, ktorú navrhla zmocnená trieda, technokrati. Toto je veľmi Matrixovské a veľmi strašidelné. Súvisí to aj s tým, čo hovoria, že AI bude ovládať informačný priestor.

Samozrejme, toto sa skutočne prejaví až vtedy, keď budú AI aj internet prísne regulované ústredným orgánom, čo plánuje OSN urobiť budúci rok.

Ak sa OSN presadí, AI bude nielen cenzurovať internet, ale aj spravovať všetky informácie dostupné na internete a OSN bude pre toto všetko ústrednou autoritou.

Ako poznamenáva Webb, táto kniha je dôležitá, pretože Schmidt je de facto cárom AI v Spojených štátoch. Financuje všetkých odborníkov na AI v administratíve prezidenta Bidena (aj keď je to pre neho nezákonné) a rozvíja vládnu politiku AI. Aktívne teda riadi americkú agendu pre vývoj, prijatie a distribúciu AI.

Rozhodnutie, ktoré treba urobiť

Webb je obrazný požiarny hydrant pre informácie – ľudí, organizácie, spoločnosti a prepojenia medzi nimi – takže by ste si určite mali nájsť čas a vypočuť si tento rozhovor, kde nájdete ďalšie podrobnosti. Sú tu reprodukované len jej časti.

Najdôležitejší poznatok je však tento: každý si musí vybrať medzi slobodou a zotročením nielen pre seba, ale aj pre svojich potomkov naprieč generáciami a možnosť voľby slobody je stále menšia. Odloženie tejto voľby je samo osebe voľbou. Automaticky si volia zotročenie a v konečnom dôsledku zničenie ľudstva. Ktorú voľbu urobíte?

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Podpora tu klikni

 

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes