Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Ešte väčší dohľad a kontrola občanov zo strany EÚ: Digitálna peňaženka ako digitálny identifikátor

Ešte väčší dohľad a kontrola občanov zo strany EÚ: Digitálna peňaženka ako digitálny identifikátor

VKontakte

 Odporúčam prv otvoriť si tento blog -tu o digitalizácii aby ste pochopili túto vážne nebezpečnú situáciu.

 Projekt digitálneho ID sa v EÚ masívne presadzuje. Bude sa predávať ako „digitálna peňaženka“, pomocou ktorej sa „ občania budú môcť v budúcnosti identifikovať v celej EÚ “, ako sa uvádza v tlačovej správe EÚ . Za prísľubom väčšej bezpečnosti pre občanov je túžba po centralizácii a kontrole. 

Digitálny občiansky preukaz a očkovací preukaz sú už roky v agende finančnej elity a digitálno-finančného komplexu. Je to predpoklad pre programovateľné digitálne peniaze centrálnej banky, úplnú kontrolu s pomocou AI cez internet a systém sociálneho kreditu. Aby sme ho konečne presadili, potrebujeme ďalšiu výhovorku, ako zlomiť odpor ľudí voči nemu a predať ho ako „žiadnu alternatívu“. Rovnako ako to, čo sa už vyskúšalo s očkovacím preukazom.

Nedávno sme zverejnili podrobný článok "tu" o videu s renomovanou investigatívnou novinárkou Whitney Webb. Tu sú najdôležitejšie zistenia, prečo EÚ presadzuje digitálny identifikátor maskovaný ako „peňaženka“:

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

  • Ďalšia akcia v rámci globalistického prevzatia zahŕňa kybernetický útok na banky do konca budúceho roka. Kybernetický útok zničí súčasný bankový systém a zavedie programovateľné digitálne meny centrálnej banky a odstráni súkromie online tým, že bude od každého vyžadovať, aby mal digitálnu identifikáciu viazanú na svojho poskytovateľa internetových služieb.

  • Všetku online aktivitu monitoruje a analyzuje umelá inteligencia a údaje sa používajú na predchádzanie zločinom skôr, ako k nim dôjde. Myšlienkové zločiny budú mať tiež dôsledky, ktoré môžu viesť ku konfiškácii súkromného majetku a/alebo zrušeniu „privilégií“, ktoré boli predtým považované za ľudské práva.

  • Každý si teraz musí vybrať medzi zotročením a slobodou. Neurobiť vedomé rozhodnutie je samo o sebe rozhodnutím. Ak sa rozhodnete pre slobodu, musíte si naplánovať existenciu mimo otrokárskeho systému a podporovať alternatívy Big Tech, ktoré ponúkajú úplné súkromie.

Tu je reakcia od Zelenej asociácie pre základné práva a slobodu informácií (GGI):

Digitálne ID je prinajmenšom kontroverzné. Je to ďalší nástroj na ceste k čínskemu systému sociálnych kreditov. Dôrazne neodporúčame! Skontrolovali sme zákon o ochrane údajov ID-Austria a je to katastrofa.

 

Tlačová správa tiež nehanebne poukazuje na to, že sa plánuje aj monitorovanie používania online platforiem:

„Okrem verejných služieb musia veľmi veľké online platformy určené podľa zákona o digitálnych službách (vrátane služieb ako Amazon, Booking.com alebo Facebook) a súkromné ​​služby, ktoré sú zo zákona povinné overovať svojich používateľov, poskytovať aj digitálny dôkaz totožnosti. registráciu v ich online službách.

Funkcie a spoločné špecifikácie navyše urobia atraktívnym pre všetkých súkromných poskytovateľov služieb, aby ho akceptovali pre svoje služby, čím sa vytvoria nové obchodné príležitosti. Digitálny dôkaz totožnosti tiež uľahčí poskytovateľom služieb dodržiavanie rôznych právnych požiadaviek.“

Tým sa ruší ochrana súkromia. To, za čo bojovala Francúzska revolúcia, sa ruší. Toto je len prvý krok, v ďalšom kroku sa bude vyžadovať identifikácia na úrovni poskytovateľa služieb, aby bolo možné úplne sledovať každú aktivitu všetkých občanov EÚ na internete.

Digitálne ID je tiež predpokladom pre plánované peniaze centrálnej banky a zrušenie hotovosti.

Ospravedlňuje sa zámienkami ako údajná ochrana detí, pred praním špinavých peňazí, pred nenávistnými prejavmi (= prejav, ktorý politici nenávidia) alebo podobne.

Mimochodom, Thierry Breton je predstaviteľom digitálneho priemyslu, ktorý je jedným z najintenzívnejších lobistov za transparentného občana a totálny dohľad. Pochádza z branže a plní jej želania a nepracuje v záujme občanov EÚ. Naposledy bol generálnym riaditeľom spoločnosti Atos, poprednej globálnej IT spoločnosti s približne 110 000 zamestnancami v 73 krajinách. Je známy propagáciou cenzúry v online médiách. Na to slúži zákon o digitálnych službách (DSA), ktorého implementáciu v súčasnosti intenzívne presadzuje. Zároveň je konečnou autoritou cenzúry a určuje, čo sa smie a čo nie. Ale zároveň nástupca Uršuly .

Najohavnejším z týchto jeho opatrení je zákon Európskej únie o digitálnych službách (DSA) "viac tu", ktorý nadobudol platnosť tento rok, no firmám stále dáva čas do januára 2024, aby ho plne dodržiavali, čo znamená, že ponesieme celú ťarchu cenzúry, ktorú pravdepodobne pocítime až v r. niekoľko mesiacov, ako píše americké technologické médium The Verge:

„Celkovým cieľom DSA je vytvoriť bezpečnejšie online prostredie. Podľa nových pravidiel musia online platformy nájsť spôsoby, ako predchádzať a odstraňovať príspevky obsahujúce nelegálny tovar, služby alebo obsah, a zároveň dať používateľom možnosť nahlásiť tento typ obsahu.“

Toto je totalitný čin, ktorý hrozí úplným zničením Twitteru v EÚ. Núti všetky spoločnosti sociálnych médií odstraňovať všetky „nezákonné“ alebo nenávistné príspevky, čo, ako vieme, znamená obsah, ktorý nie je v súlade s naratívom zriadenia.

„EÚ komisár Thierry Breton varoval Elona Muska v utorok 10. októbra v liste, ktorý získala agentúra AFP, že jeho platforma X, predtým Twitter, šíri „nelegálny obsah a dezinformácie“. V liste sa uvádza, že obavy sa zvýšili po útoku Hamasu na Izrael a Musk požiadal, aby odpovedal na sťažnosť do 24 hodín a kontaktoval „príslušné orgány činné v trestnom konaní“.

Iróniou je, že zákon – označovaný ako „najambicióznejší“ zákon svojho druhu v histórii – jeho tvorcovia opisujú ako „chrániacu“ slobodu prejavu a zároveň sa zameriava na „nezákonný alebo nenávistný obsah“. Prvá časť je len zámerne zavádzajúca fráza; „nezákonným“ a „nenávistným“ obsahom je práve sloboda prejavu, ktorú má zákon obmedziť.

Ale ukazuje to, akou nedemokratickou a totalitnou sa EÚ ako inštitúcia skutočne stala. Je potrebné pripomenúť, že Komisia EÚ je úplne nevolený orgán, ktorý navrhuje novú legislatívu v EÚ. „Komisárov“ menujú členovia Rady EÚ a nie priamym hlasovaním európskych občanov.

Keď však DSA vstúpi do platnosti, stane sa absolútnym zákonom vo všetkých členských štátoch EÚ. Zamyslite sa nad tým – zákon navrhujú ľudia, ktorí neboli nikdy zvolení občanmi EÚ, ale teraz ho musia dodržiavať všetci občania EÚ. Toto je definícia totalitnej technokratickej byrokracie.

Aby sme boli spravodliví, Európsky parlament hlasuje o konečnom balíku a poslancov „priamo“ volia občania EÚ. Volebná účasť v parlamentných voľbách EÚ je však extrémne nízka, pod 50 %, v porovnaní s celosvetovým priemerom 66 % volebnej účasti v národných parlamentných a prezidentských voľbách, čo znamená, že občanov jednoducho nezaujíma politika EÚ a byrokracia EÚ preto de facto vládne skôr nezáujmom a stiahnutím sa ako skutočnými demokratickými princípmi. Nehovoriac o tom, že komisárov – hoci sú menovaní „zvolenými“ poslancami – môže odvolávať predseda Európskej komisie, ktorý sám nie je zvolený.

V skratke: Občania všetkých krajín EÚ musia dovoliť, aby bol ich online jazyk obmedzený a prísne kontrolovaný, pretože im to nariaďuje množstvo nevolených byrokratov.

A je prekvapením, že komisárkou, ktorá navrhla DSA, je Margrethe Vestagerová, ktorá je členkou Trilaterálnej komisie založenej Rockefellerom?

Takto funguje technokracia. Plány sa najskôr vyliahnu a vyliahnu na tajných stretnutiach skupín, ako sú Bilderbergers a Trilaterálna komisia. Spomedzi politikov sa potom vyberú tí najnadšenejší „pešiaci“ a finanční baróni, ktorí kontrolujú peniaze, dajú pokyn svojim dcérskym spoločnostiam, aby nasadili konkrétneho kandidáta. Robí sa to jednoducho tak, že sa napumpuje dostatok peňazí do rôznych PR kampaní, namastí dlane skorumpovaným úradníkom atď., aby sa ten kandidát dostal do príslušného úradu alebo pozície, kde bude presadzovať nový program/iniciatívu, ktorú /navrhol na trojstrannom zvolaní.

Komisár EÚ pre priemysel Thierry Breton predvídateľne opísal iniciatívu ako „ochranu detí a mladých ľudí“ pred „teroristickou propagandou“. Opäť tu máme túto zámerne nejednoznačnú terminológiu. „Terorista“ aj „propaganda“ sú subjektívne pojmy, ktoré odlišujú „všetko, s čím nesúhlasíme“ (propaganda), od „každého, s kým nesúhlasíme“ (terorista).

Občania EÚ majú samozrejme právo na slobodu prejavu – ale nikto nemá právo na „nenávistné prejavy“. Aké nenávistné prejavy určuje eurokomisár Breton. Tvrdí sa, že Hamas je označená teroristická skupina, ale Benjamin Netanjahu nariadil svojej vláde, aby pokračovala vo finančnej podpore Hamasu – doslovne to oznámil izraelský Haaretz :

 

„Každý, kto chce prekaziť vytvorenie palestínskeho štátu, musí podporovať podporu Hamasu a prevod peňazí Hamasu,“ povedal Netanjahu členom Knessetu svojej strany Likud v marci 2019. "Je to súčasť našej stratégie."

Ale to je jadro argumentu. Cenzúra establišmentu sa diskredituje a znehodnocuje tým, že ukazuje jasné pokrytectvo, dvojitý meter a protichodné nariadenia. Uplatňujú svoj tvrdený „právny štát“, ako uznajú za vhodné, ale v informačnom veku je celý svet dennodenne svedkom tohto pokrytectva.

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes