Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

3.12.2023 Svetová klimatická konferencia v teplom Dubaji: Britský kráľ Charles chce 5 biliónov na NetZero a ďalšie zvláštnosti
Featured

3.12.2023 Svetová klimatická konferencia v teplom Dubaji: Britský kráľ Charles chce 5 biliónov na NetZero a ďalšie zvláštnosti

VKontakte

 Tisícky politikov, celebrít a byrokratov z medzinárodných organizácií sa práve stretávajú v Dubaji, kde je momentálne veľmi príjemných 28 stupňov. Vznikajú plány, ktoré sa z hľadiska absurdity len ťažko prekonávajú. Medzi prítomnými pseudocelebritami samozrejme nemôže chýbať slovenská politická scéna novej vlády SR a prezidentom SR.

Britský kráľ Charles vyzval daňových poplatníkov na celom svete, aby každý rok vykašľali 5 biliónov dolárov na podporu globalistickej agendy „NetZero“. Toto veľmi pripomína ZeroCovid. Nulové iniciatívy mali rovnaké (neúspešné) úspechy.

Nedávno sme o tejto konferencii informovali v tomto článku - 2.12.2023 Organizácia Spojených národov vyzýva krajiny, aby obmedzili spotrebu mäsa, a chce zaviesť prvý diétny plán „Net Zero“ a 3.12.2023 Vyhlási Svetový samit o klíme ďalšiu „pandémiu“?

„NetZero“ je zoznam nerealistických cieľov, ktoré stanovilo Svetové ekonomické fórum (WEF) s podporou Organizácie Spojených národov (OSN) na presadenie globalistickej agendy. Pod rúškom ochrany životného prostredia by nedosiahnuteľné ciele „NetZero“ zbankrotovali spoločnosť a urobili verejnosť závislou na nevolenej korporatokratickej elite.

Konferencia OSN o zmene klímy v roku 2023 alebo konferencia zmluvných strán UNFCCC (COP28) sa uskutoční v Dubaji v Spojených arabských emirátoch v najbližších týždňoch. Inzeruje sa ako „globálny klimatický samit“ a je prvým „globálnym zhodnotením“ na hodnotenie pokroku v súvislosti s Parížskou dohodou.

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Ak si zoberiete, že súčasne sa bude rokovať aj o MZP WHO a Pandemickej zmluve s WHO: klikni na odkazy- Zdravotné predpisy WHO: Komisia EÚ rokuje o Slovensku ! Asi si viete teraz predstaviť, že čo bude nasledovať, keďže WHO verejne vyzýva na pandémiu mäsa, viac - WHO: „Dodávka mäsa“ spôsobí „ďalšiu pandémiu“ a Zameranie WHO: očkovanie hydiny, utratenie komerčného vtáctva a metódy na zníženie zásob potravín , WHO nalieha na vyhlásenie „celosvetovej zdravotnej núdze“ v dôsledku „klimatickej krízy“! , Covid ako skúšobná prevádzka: cieľom je klimatické uzamknutie , 29.12.2022 Dokonalá dystopia -15-minútové mesto - klimatický uzáver ako Corona 

 

Na prejav kráľa Karola III. Na otváracom ceremoniáli COP28 požadoval 4,5 až 5 biliónov dolárov ročne, aby podporil zmeny potrebné v dôsledku „zmeny klímy“.

„Pred 28 rokmi ma veľmi dojalo, keď ma požiadali, aby som vystúpil na otvorení COP21 v Paríži, čo samozrejme viedlo k Parížskej dohode ,“ povedal Karol III. na COP28.

Parížska dohoda prijatá v decembri 2015 na klimatickej konferencii COP21 stanovuje, že zvýšenie globálnej priemernej teploty by sa malo udržiavať výrazne pod 2 °C nad „predindustriálnymi úrovňami“ a že sa vynaloží úsilie na obmedzenie zvýšenia teploty na 1,5. °C „predindustriálna úroveň“. Výhodne sa používa úroveň obdobia Daltonského minima, obdobie pred rokom 1850 so zníženou slnečnou aktivitou, takže sa získa jeden z najnižších východiskových bodov za posledných 10 000 rokov.

Boj protiVeterné mlynymetán

Príklad taký krátkodobý rakúsky kancelár Sebastian Kurz si tiež myslí, že boj proti metánu je dôležitý, a preto opakuje:

„Krajiny, filantropi a priemysel dnes predstavili viac ako 1 miliardu dolárov na financovanie znižovania metánu, ktoré bude slúžiť ako katalyzátor globálnych opatrení na zníženie emisií v súlade s #GlobalMethanePledge, najmä v rozvojových krajinách.

Skvelá 1 miliarda od oligarchických korporácií a nadácií, ktoré očakávajú vysoké zisky z tejto investície, podobne ako v prípade očkovacej kampane C19.

Metán, uhľovodík so vzorcom CH4, je najvýznamnejším skleníkovým plynom. Práca profesora fyziky z Princetonu Willa Happera a WA van Wijngaardena z Katedry fyziky a astronómie na York University v Kanade vysvetľuje, že zatiaľ čo radiačné pôsobenie každej molekuly metánu je 30-krát väčšie ako v prípade molekuly oxidu uhličitého, nárast globálnej metánu, ale je 300-krát nižší ako oxid uhličitý. Výsledkom je, že metán je len z jednej desatiny (30/300) účinnejší ako oxid uhličitý. Zdvojnásobenie metánu by predstavovalo len nepatrný zlomok celkového skleníkového efektu, uvádza sa v novinách.

Mimochodom, z počasia, ktoré v súčasnosti prevláda v Európe, sa treba poučiť aj o účinkoch skleníkových plynov. V niektorých regiónoch bola niekoľkodňová hmla so snežením. Výsledkom bola konštantná teplota vo dne aj v noci počas dlhého časového obdobia. Vrchná vrstva vodnej pary a oblakov odrážajú veľkú časť slnečného žiarenia, hmla vo veľkej miere zachytáva infračervené žiarenie zo zeme a väčšinu odráža smerom nadol. Výsledkom je konštantná teplota.

Zmenené prúdenie vzduchu prináša čistý vzduch s nízkou hladinou vodnej pary, čo má za následok nočné teploty o 10 stupňov nižšie ako denné. Vodná para je preč, CO2 a CH4 majú len okrajový, ak vôbec nejaký, vplyv na zmeny teploty.

Existuje veľké množstvo vedeckých štúdií, ktoré dokazujú, že všetko, čo pochádza z IPCC a odvysiela sa na týchto konferenciách COP, je politika a teda nezmysel.

Al-Jaber má úplnú pravdu, keď hovorí, že ukončenie používania uhlia, ropy a plynu by nás priviedlo späť do jaskýň. Celý príbeh s energetickým prechodom a NetZero je len o redizajne ekonomiky a prerozdeľovaní zdola nahor.

Ministerstvo zahraničných vecí USA , verejná doména, prostredníctvom Wikimedia Commons

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes