Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

WEF vyzýva na obmedzenie súkromného vlastníctva auta!!
Featured

WEF vyzýva na obmedzenie súkromného vlastníctva auta!!

VKontakte

Už sme niekoľkokrát varovali verejnosť, že Svetové ekonomické fórum (WEF) hovorí, že bežné rodiny s viac ako jedným autom by mali byť nútené vzdať sa jedného zo svojich vozidiel. Obmedzenie počtu vozidiel, ktoré môžu ľudia vlastniť, má pomôcť zachrániť planétu pred klimatickými zmenami. Lenže čo na to Taraba, Pellegrini, Fico a Europoslanci !?

WEF, organizácia tisícky najväčších korporácií, oligarchov a veľkých bánk, chce prinútiť verejnosť, aby sa vzdala vozidla v rámci programu organizácie „O jedno auto menej“ . Zdá sa, že agenda je východiskovým bodom pre dlhodobý plán WEF na zrušenie akéhokoľvek súkromného vlastníctva áut. Tento týždeň WEF publikoval nový článok, v ktorom načrtáva očakávania pre rodiny, ktoré sa pustia do životného štýlu „o jedno auto menej“.

Odporúčam !!

Na konferencii v Dubaji K. Schwab oznamuje koniec súkromného vlastníctva auta do roku 2030

Nové právne predpisy EÚ počítajú s hromadnou konfiškáciou áut

WEF požaduje 75 % zníženie súkromného vlastníctva áut

Nové auto s vypínačom

Plán EÚ „Fit for 55“: Zrušenie súkromnej automobilovej dopravy

„Konferencia o budúcnosti Eú: Spojené štáty Európske!!

 

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Na podporu plánu organizácia Klausa Schwaba so sídlom vo Švajčiarsku poukazuje na nedávnu štúdiu v Austrálii. WEF poznamenáva, že spoločnosť Uber Australia vykonala štúdiu One Less Car spolu s vedcami zameranými na správanie a ďalšími spoločnosťami poskytujúcimi spolujazdu s cieľom znížiť počet áut v súkromnom vlastníctve.

V článku sa uvádza, že elektrické vozidlá sú súčasťou riešenia, ale dodáva: „Musíme tiež zmeniť mentalitu „jedna osoba, jedno auto“.

Na štyri týždne sa 58 Austrálčanov vzdalo vedenia jedného zo svojich áut a prešlo na alternatívnu dopravu. Účastníci s jedným autom to vzdali a tí s dvoma autami použili iba jedno atď.

Menej áut v domácnosti znamenalo, že boli často nútení prejsť na verejnú dopravu alebo bicykle. Účastníci štúdie – ktorú uskutočnili spoločnosti na zdieľanie jázd – však údajne ocenili možnosť cestovať bez auta.

„Čoraz viac si uvedomujem hodnotu nemať druhé auto ,“ povedal jeden z účastníkov po štvortýždňovej štúdii.

Článok WEF uvádza „sedem akcií, na ktoré sa môžu mestskí plánovači a lídri zamerať na podporu zeleného prechodu Austrálie“.

Politika, ktorá obmedzuje súkromné ​​vlastníctvo áut, by mala dať občanom väčší výber, nie menšiu slobodu.

S cieľom vytvoriť udržateľný a trvalý vplyv Uber tiež vyzýva vlády, aby:

  • Umožnenie plánov a politík: Všetky mestské plány a politiky sa musia spojiť, aby sa skoncovalo s prílišným spoliehaním sa na súkromné ​​autá, aby si všetci ľudia mohli vybrať zo štyroch alebo viacerých spôsobov dopravy bez ohľadu na to, kde v meste žijú, pracujú, študujú alebo hrajú.

  • Politické reformy pre jedno auto menej: Celé spektrum vládnych politík, od zdravotnej a vzdelávacej politiky až po mestské plánovanie, sa musí prepracovať, aby sa ľudia mohli rozhodovať bez áut. 

  • Prijmite veľké tranzitné projekty: ochrana koridorov, plánovanie a výdavky na veľké projekty infraštruktúry, aby ľudia v našich mestách mali aj naďalej prístup k rýchlym a častým dopravným službám.

 

Zakladateľ WEF opísal svet, v ktorom už nikto nevlastní vlastné auto. Namiesto toho by jedinými vozidlami na cestách boli tie, ktoré vezú elitu do „vášho hotela a na letisko“.

Povedal, že autá sa budú prenajímať alebo zdieľať, nie vlastnené, pričom plán nazval „uberizácia“.

Nie sme vo veku kapitalizmu ," povedal Schwab. " Vstúpili sme do veku talentov."

„Uvidíme druhú vlnu internetovej revolúcie: máme interakciu medzi strojmi, 3D tlač a veľké dáta. Toto všetko spolu vytvorí tsunami zmien v tomto odvetví. Prvým aspektom zmeny je „uberizácia“ ekonomiky – a to sa neobmedzí len na taxíky!“

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes