Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Predseda Európskej rady pre výskum: Využite náboženských a vojenských vodcov na očkovacie kampane

Predseda Európskej rady pre výskum: Využite náboženských a vojenských vodcov na očkovacie kampane

VKontakte

 Neobťažujte sa vysvetľovaním vedy, len použite náboženských a vojenských vodcov na očkovanie ľudí, hovorí prezident Európskej rady pre výskum.

Maria Leptin, redaktorka agendy Svetového ekonomického fóra, je presvedčená, že vlády by nemali využívať vedu, aby presvedčili svojich občanov, aby používali experimentálne injekcie mRNA. Namiesto toho všetko, čo musíte urobiť, je zapojiť „náboženské zriadenie“, aby manipulovalo správanie ľudí, alebo armádneho generála, aby presvedčil obyvateľstvo, že krajina je vo vojne.

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Na Svetovom ekonomickom fóre v Davose začiatkom tohto roka prebehla panelová diskusia o tom, ako by svet mohol posunúť svoju stratégiu Covidien z boja proti pandémiám na zvládanie endemických ochorení. Medzi panelistov patrili Stéphane Bancel, generálny riaditeľ Moderna, Shyam Bishen, člen výkonnej rady WEF, Seth F. Berkley, bývalý generálny riaditeľ GAVI a spoluzakladateľ COVAX, Michelle Williams z Harvardskej univerzity a Maria Leptin, prezidentka Európskej rady pre výskum .

„Pandémia Covid-19 poukázala na ťažkosti a riziká vedeckého popierania... ako vidíte situáciu teraz, zlepšila sa alebo nie?“ pýta sa moderátorka Euronews Sasha Vakulina Leptin.

"Prial by som si, aby sa zlepšila," odpovedal Leptin, "a ja som vášnivý vedec." Verí však, že veda za vakcínami by sa nemala vysvetľovať a verejnosť by mala zostať v nevedomosti. Leptin sa domnieva, že očkovacie kampane by sa nemali vykonávať s informovaným súhlasom, ale mali by byť obyvateľstvu vnucované manipuláciou alebo nátlakom. Táto taktika je pravdepodobne najužitočnejšia, keď veda založená na dôkazoch nepodporuje „vedu“ a obyvateľstvo ju pravdepodobne spochybňuje.

„Dve z krajín, ktoré boli najúspešnejšie v dosahovaní vysokej miery zaočkovanosti, to nedosiahli tým, že by ich občania pochopili vedu,“ povedala.

„Jedným z nich je Bhután, kde veľmi úspešne pripravili kampaň, berúc do úvahy potreby krajiny a občanov, informovali a dokonca zapojili náboženské autority, aby našli správny čas a dátum, a dosiahli fantastickú zaočkovanosť. Nebola vysvetlená žiadna veda.

„Ďalším príkladom, o ktorom viem, je Portugalsko, kde bolo ťažením poverené armádne generál vo výslužbe. Generál armády zaobchádzal s krajinou ako so svojimi jednotkami a zhromaždil jednotky. Vojnu vyhlásil za vojnu, ktorú chce krajina spoločne vybojovať vo vlasteneckom zápale. A myslím si, že tam hore boli lídri v Európe, ak nie vo svete. Takže žiadna veda. Na to by sme nemali zabúdať.

"Dobré plánovanie, premyslená integrácia v jednej krajine a správny prístup v inej."

Očkovanie proti Covidu bolo a je obrovským experimentom na svetovej populácii. Dôležitým detailom, ktorý všetci panelisti a moderátor prehliadali, je, že v oboch príkladoch, ktoré uviedol Leptin, príjemcovia experimentálnych injekcií dobrovoľne nesúhlasili.

Leptinová a jej kolegovia diskutéri by si mali pripomenúť obsah najdôležitejšieho dokumentu v histórii etiky lekárskeho výskumu, Norimberského kódexu.

Prvý z desiatich kódexov prijatých v Norimbergu v roku 1947 uvádza: „Dobrovoľný súhlas testovanej osoby je absolútne nevyhnutný. New England Journal of Medicine (“NEJM”) poskytuje ďalšie podrobnosti:

To znamená, že dotknutá osoba musí mať spôsobilosť udeliť súhlas; že musí mať možnosť rozhodnúť sa slobodne a bez použitia sily, podvodu, podvodu, nátlaku, nátlaku alebo iných foriem nátlaku alebo nátlaku; a že musí mať dostatočné znalosti a pochopenie prvkov predmetu výskumu, aby mohla urobiť informované rozhodnutie.

Ten vyžaduje, aby pred udelením súhlasu bol subjekt informovaný o povahe, trvaní a účele experimentu, o metóde a prostriedkoch, ktorými sa má vykonať, o všetkých nepríjemnostiach a nebezpečenstvách, ktoré možno odôvodnene očakávať, ako aj ako účinky na jeho zdravie Osoba, ktorá môže vyplynúť z ich účasti na experimente, je informovaná.

Povinnosť a zodpovednosť určiť kvalitu súhlasu leží na každej osobe, ktorá experiment iniciuje, vedie alebo sa na ňom zúčastňuje. Je to osobná povinnosť a zodpovednosť, ktorú nemožno beztrestne delegovať na iných.

Ako môže osoba, ktorá iniciuje, riadi alebo vykonáva experiment, získať potrebný dobrovoľný súhlas od účastníka bez vysvetlenia vedy?

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes