Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Ministri zahraničných vecí EÚ rokujú o všeobecnej európskej brannej povinnosti!!
Featured

Ministri zahraničných vecí EÚ rokujú o všeobecnej európskej brannej povinnosti!!

VKontakte

Dúfam, že ako prví si narukujú sfanatizovaní voliči vlády SR, Europoslancov a bojovníci za Ukrajinu. Vysoký ukrajinský počet obetí spolu s ťažkosťami Ukrajiny pri nábore vlastného obyvateľstva znamená, že EÚ bude čoraz viac prechádzať na povolávanie európskej mládeže, najmä v geografickej blízkosti Ukrajiny, do boja s Ruskom, povedal po stretnutí s EÚ koncom mája 2024 (už som o tom informoval na sociálnych sieťach) maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó ministrov zahraničných vecí s účasťou Slovenského ministra zahraničných vecí Blanára (jeho verejné vyjadrenie pre krátku pamäť voličov - chcel povinne očkovať a sám je aj očkovaný). 

“ Ukrajinské straty sú čoraz neznesiteľnejšie, ukrajinskí muži už nesmú opustiť Ukrajinu a teraz chcú do vojny povolať aj mladých európskych ľudí. A keďže eskalácia zasiahne túto oblasť ako prvá, je takmer jasne počuť argument, že najskôr treba poslať vojakov z geografickej blízkosti. To všetko znamená, že chcú poslať stredoeurópsku mládež, vrátane maďarskej, do vojny s európskou brannou povinnosťou,“ povedal Szijjártó v rozhovore pre maďarské médiá .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Maďarský minister zahraničných vecí vyhlásil, že je rozhodne proti akémukoľvek kroku na zavedenie európskej brannej povinnosti: „Ruky preč od Stredoeurópanov, ruky preč od maďarskej mládeže, nedovolíme, aby bola maďarská mládež vtiahnutá do vojny, pretože to tak nie je. naša vojna."

 

Szijjártó síce neprezradil, ktorí ministri zahraničných vecí alebo členské štáty skúmajú možnosť vojenskej služby v Európe, no viaceré krajiny nedávno uviedli, že by zvážili vyslanie vlastných vojakov na Ukrajinu, ak by Rusko prerazilo na ukrajinskom fronte, vrátane Francúzska a nedávno aj na Pobaltí. štátov.

Dlhodobým cieľom bruselského establišmentu v USA je však vytvorenie vojenskej sily EÚ vrátane odstránenia rozhodovacieho procesu v oblasti obrany z členských štátov a centralizácie v Bruseli. Takýto návrh by mohol zaviesť povinnú vojenskú službu vo všetkých členských štátoch EÚ.

Ako bolo oznámené, dvaja írski poslanci Európskeho parlamentu Mick Wallace a Clare Daly to tiež vysvetlili v diskusii s Glennom Dennenom.

Szijjártó opísal mimoriadne intenzívnu atmosféru na Rade ministrov zahraničných vecí v Bruseli pred voľbami do Európskeho parlamentu. Nálada sa zmenila, keď prítomní začali hovoriť o uvoľnení 6,5 miliardy eur Ukrajine, čo maďarský minister zahraničia odmietol s tým, že by to len eskalovalo vojnu. Jeho pozícia sa však dostala pod extrémny tlak z množstva ďalších krajín.

“ A bol tu veľký neporiadok. „Nemeckí, litovskí, írski, poľskí a iní kolegovia mi v tejto otázke oponovali, ale to neotriaslo našou pozíciou, napriek výkrikom európskych provojnových politikov,“ povedal. Rakúsky minister zahraničia tam bol pravdepodobne namiesto toho, aby zastupoval rakúske záujmy, ako to robí jeho maďarský kolega pre Maďarsko.

“ Myslia si, že keď budú kričať z mnohých strán, poviem, že je to dobré, že je to v poriadku. Ale už by nás mali poznať natoľko, aby vedeli, že sa to nestane,“ dodal.

Samozrejme, že vláda SR je za tento bordel, stačí si pozrieť priority vlády SR !!

Celý dokument a dôkaz na klamára Fica a jeho celú vládu, že čo schválili v Bruseli!!

https://www.consilium.europa.eu/media/tonbqfjn/euco-conclusions-20240417-18-sk.pdf

Z Bruselu:

Opatrenia EÚ na posilnenie spolupráce v oblasti obrany

Lisabonskou zmluvou sa ustanovuje spoločná obranná politika EÚ (článok 42 ods. 2 ZEÚ). V zmluve sa však jasne uvádza aj význam národnej obrannej politiky vrátane členstva v NATO alebo neutrality. Európsky parlament dôsledne podporuje intenzívnejšiu spoluprácu, väčšie investície a združovanie zdrojov s cieľom vytvoriť synergie na úrovni EÚ na lepšiu ochranu Európanov.

V posledných rokoch EÚ začala vykonávať ambiciózne iniciatívy s cieľom zabezpečiť viac zdrojov, podporiť efektívnosť, uľahčiť spoluprácu a podporiť rozvoj spôsobilostí:

  • Stála štruktúrovaná spolupráca (PESCO) sa začala v decembri 2017. V súčasnosti prebieha v rámci 47 projektov s platnými záväzkami vrátane európskeho zdravotníckeho velenia, systému námorného dozoru, tímov rýchlej kybernetickej reakcie a vzájomnej pomoci v oblasti kybernetickej bezpečnosti, ako aj spoločnej spravodajskej školy EÚ.
  • Európsky obranný fond (EOF) začal fungovať v júni 2017. Ide o prvý pripad toho, kedy sa európsky rozpočet používa na spolufinancovanie spolupráce v oblasti obrany. 29. apríla Európsky parlament schválil jeho financovanie vo výške 7,9 miliardy eur ako súčasť dlhodobého rozpočtu EÚ na roky 2021-2027.
  • EÚ posilnila spoluprácu s NATO pri rôznych projektoch v siedmich oblastiach vrátane kybernetickej bezpečnosti, spoločných cvičení a boja proti terorizmu.
  • Plán na uľahčenie vojenskej mobility v rámci celej EÚ s cieľom umožniť vojenskému personálu a vybaveniu konať rýchlejšie v reakcii na krízy.
  • Zefektívnenie financovania civilných a vojenských misií a operácií.
  • Od júna 2017 zlepšuje krízové riadenie EÚ nová štruktúra velenia a kontroly (MPCC).

Povinne čítať!

Vládny návrh zákona o mimoriadnych opatreniach pre strategické investície a pre výstavbu transeurópskej dopravnej siete

Nový 2 miliardový šek pre Ukrajinu a tlak na členstvo v EÚ, ale Vláda SR o tom mlčí v pozadí svojich frašiek!

Debata o jednotkách NATO na Ukrajine: akt zúfalstva

20.1.2024 Príprava na vojnu: ohlásené veľké manévre NATO "budú simulovať ruský útok"

Zdroj titulného obrázka tu

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes