Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Škandál v europarlamente: Nezávislý poslanec odhalil tučné platy a ďalšie výhody!
Featured

Škandál v europarlamente: Nezávislý poslanec odhalil tučné platy a ďalšie výhody!

VKontakte

Uhrík, Beňová, Radačovský, Hajšel, Neveďalová, KDHáci, PS, Liberáli ani sa nečudujem, že všetci hlasujete proti vlastným občanom, čo som aj všetko dokázal !! Najnovšie odhalenia blogera na YouTube a europoslanca Phidiasa Panayiotou jasne vrhajú svetlo na obrovskú priepasť medzi politikmi v Bruseli a občanmi, ktorých majú zastupovať. Zatiaľ čo Panayiotou podrobne opisuje, ako europoslanci inkasujú približne 60 000 eur mesačne na platoch a výhodách, mnohí Európania sa snažia vyžiť. Nasledovník Panayiotoua to zhŕňa vysvetlením, že na juhu Talianska musí vyžiť len zo 600 eur mesačne. Tento nesúlad ukazuje, ako odlúčená a odlúčená žije politická elita v EÚ od každodennej reality svojich občanov.

Video 

24-ročný YouTube bloger Phidias Panayiotou, nezávislý poslanec Európskeho parlamentu (MEP) z Cypru, prezradil, koľko peňazí dostávajú každý mesiac poslanci Európskeho parlamentu. Natočil video v zasadacej miestnosti Európskeho parlamentu a zverejnil ho na TikTok.

Panayiotou vysvetlil, že ako europoslanec zarába 8 000 eur „v čistom“ mesačne. K platu dostáva navyše 350 eur za každý deň, keď je v parlamente a podpisuje sa do špeciálneho registra.

Okrem toho poslanec dostáva 30 000 eur mesačne na platy svojich zamestnancov a ďalších 5 000 eur mesačne na kanceláriu v domovskej krajine. Za PR kampaň o svojom pôsobení v Európskom parlamente dostáva 4000 eur.

Ďalších 10 000 eur mesačne je k dispozícii na pozvanie ľudí do Európskeho parlamentu a vysvetľovanie, čo poslanci robia.

„Mám aj vodiča tu v Bruseli a letenky v biznis triede, aby som odletel späť do svojej domovskej krajiny,“ povedal Panayiotou.

Spýtal sa svojich predplatiteľov: „Sme podplatení alebo preplatení?

Komentátori odpovedali: „Tomu sa hovorí korupcia“, „Ste veľmi preplácaný“, „Takže dostávate 60 000 eur mesačne, aby ste urobili zo sveta peklo? Dobré“, „To je veľa a nespravodlivé v porovnaní s ľuďmi, ktorí tvrdo pracujú“, „Škoda, to je len smiešne“, „Politici by mali dostávať vysoké platy, aby nebrali úplatky“, „Dosť na to, aby sa nestali “, „Príliš veľa vzhľadom na to, že len sedia“. Ďalší predplatiteľ Panayiotou napísal, že žije zo 600 eur mesačne v južnom Taliansku.

Fidias Panayiotou z Cypru zverejnil svoje mesačné príspevky:

8 000 € za členstvo
3 000 € za účasť
30 000 € na tímové platy
5 000 € za kanceláriu
4 000 € na akcie
10 000 € za hosťovanie návštevníkov
Spolu 60 000 EUR mesačne plus výhody ako vodič a lístky do obchodnej triedy.

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes