Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Vojna EÚ proti súkromnej doprave: nové autá majú teraz sledovacie zariadenia
Featured

Vojna EÚ proti súkromnej doprave: nové autá majú teraz sledovacie zariadenia

VKontakte

EÚ dôsledne napĺňa svoje plány na reštrukturalizáciu spoločnosti. Kľúčovou súčasťou je „nový normál“ pre automobilovú dopravu. Rámec na to vytvára iné nariadenie. 

Nové autá, ktoré sa teraz registrujú v EÚ, sú teraz čisté sledovacie stroje. Odteraz je povinný systém núdzového brzdenia, systém varovania pri ospalosti alebo rýchlostný systém. Okrem toho sa na účely prípadného vyšetrovania nehôd ukladajú všetky údaje, ako predtým v lietadle. Tieto nové nariadenia majú dva účely: na jednej strane digitalizovať každú oblasť života (Big Data) a na druhej strane ďalej obmedziť súkromnú dopravu (Zelená Európska dohoda).

Odporúčam článok, kde je dokument a v ňom sa jednoznačne uvádza .... !!!

„Konferencia o budúcnosti Eú: Spojené štáty Európske!!

sledovací stroj

Nové nariadenie EÚ, z ktorých niektoré sú už v platnosti od roku 2022 (v tom čase som už informoval) , no teraz bolo rozšírené, má spolu s ďalšími plánovanými nariadeniami za cieľ: Menej áut. A tí, ktorí ešte existujú, majú byť plne monitorovanými chobotnicami údajov. Pretože okrem regulácie monitorovania áut a samozrejme zákazu spaľovacích motorov je v šuplíku aj „nariadenie o starom aute“, ktoré by mohlo umožniť hromadnú konfiškáciu starších ojazdených áut, ktoré sú ešte pojazdné - aj tu som informoval „ V novom zákone EÚ sa masová konfiškácia áut pred „.

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Nové právne predpisy EÚ počítajú s hromadnou konfiškáciou áut!!

27.3.2023 Nové auto s vypínačom

WEF vyzýva na obmedzenie súkromného vlastníctva auta!!

Z Bruselu - automatické priškrtenie plynu a rovnomerné vypnutie motora: Monitory rýchlosti sú povinné vo všetkých nových autách

28.7.2022 Európska únia si vynúti inštaláciu kamier do vozidiel pod zámienkou „zisťovania únavy vodiča“

Zistenia

Táto reštrukturalizácia súkromnej dopravy v duchu údajnej „záchrany klímy“ sa neudeje zo dňa na deň. Pozor si ale treba dať aj na trh s ojazdenými autami, ktorý v posledných rokoch zažíva masívne cenové skoky. To znamená, že mnohí spotrebitelia si opäť kupujú nové autá. Tým EÚ dosahuje svoj cieľ, pretože by to zvýšilo „bezpečnosť v cestnej premávke“, hovorí Komisia.

„Asistenčné systémy“ siahajú od „asistenta núdzového brzdenia, ktorý varuje pred rizikom kolízie“, no dokáže brzdiť aj samostatne, až po záznamník údajov, ktorý nepretržite zaznamenáva všetky údaje. K dispozícii je tiež rozhranie pre „alcolock“, ktorý vám môže zabrániť v jazde pod vplyvom alkoholu. Právny rámec pre povinnú inštaláciu týchto zámkov stále chýba, no tu už naša vláda už pripravuje.

Jedna vec je jasná: Všetci títo „asistenti“ vyžadujú auto, ktoré je plne vybavené senzormi a kamerami. To znamená, že nové auto v EÚ sa stane sledovacím strojom, ktorý kontroluje a kontroluje každý pohyb vodiča. Auto bude neustále online a údaje (napríklad tie z GPS) budú smerovať k samotným výrobcom áut. Moje auto, špión...

Totálny dohľad so štátom na sedadle spolujazdca! Výbor ETSI (Európsky inštitút pre telekomunikačné normy), ktorého dominuje polícia a spravodajské služby, v súčasnosti bez povšimnutia pracuje na budúcom hromadnom dohľade nad vozidlami v reálnom čase

Údaje o polohe z navigačného systému potom poskytnú trvalý pohybový profil. Prenesie sa rýchlosť, hladina paliva, otvorené okná a dvere, ako aj počet osôb, ktoré momentálne sedia vo vozidle a preukazy všetkých smartfónov pripojených k systému infotainment. Prepojením identifikačného čísla vozidla (VIN) so smartfónom IMEI bude možný diaľkový prístup k určitým funkciám palubnej elektroniky aj zvonka. ETSI v súčasnosti drží všetky predbežné práce a interné diskusie na túto tému pod prísnym zámkom, kým sa nedosiahne výsledok.

Úplné šialenstvo! To znamená rozsiahly, nevyprovokovaný dohľad nad občanmi v minúte bez akéhokoľvek príkazu na prehliadku. Najprv sa zbierajú údaje, potom sa zneužívajú. A akákoľvek ďalšia moc, ktorú dnes štát uchopí, bude proti nám aj zajtra zneužívaná. Čas konečne poslať tieto falošné elity baliť a vystúpiť z EÚ !!

 júl 2022 Všetky nové autá v EÚ sú teraz vybavené monitorovacím boxom

od začiatku júla 2022 sa v EÚ predávajú len nové autá s monitorovacou technológiou. Dystopická perspektíva je vopred určená. Nové autá možno dokonca rozšíriť o imobilizéry a obmedzovače rýchlosti. 

Od 6. júla sú všetky nové autá predávané v EÚ vybavené „čiernou skrinkou“. Tie zaznamenávajú technické údaje vozidla a sú prístupné úradom. Zaznamenáva sa rýchlosť, správanie pri brzdení, uhol natočenia volantu a sklon vozidla na ceste a či sú použité bezpečnostné systémy, počnúc bezpečnostným pásom.

Staré plány

Okrem toho je teraz potrebné nainštalovať štandardizované zariadenie, pomocou ktorého možno vozidlo dodatočne vybaviť „imobilizérom citlivým na alkohol“.

Na implementácii plánu od roku 2019 pracuje EÚ, presnejšie Európska rada pre bezpečnosť dopravy (ETSC). V tom čase bolo rozhodnuté inštalovať monitorovaciu technológiu od roku 2022. Ešte predtým vlády desaťročia tlačili na vybavenie áut čiernou skrinkou. Od minulého týždňa sme urobili krok ďalej. Monitorovacia technológia nie je v súčasnosti povinná. Zástancovia ochrany údajov však očakávajú, že nová technológia by sa mohla stať povinnou.

Priamy prístup k údajom nemajú poisťovne, ale orgány činné v trestnom konaní. Samozrejme, že sa s nimi zaobchádza „anonymne“, ako tvrdia úrady. „Aj keď tomu uveria len neuveriteľne naivní ľudia ,“

Dá sa tiež očakávať, hovorí Watson, že tieto systémy „budú v určitom bode obsahovať aj technológie obmedzujúce rýchlosť“ pre ľudí, ktorí chcú dosiahnuť rýchlosť 100 km/h na diaľnici.

„Reclaim the Net“ popisuje v súčasnosti najbežnejšiu metódu obmedzenia rýchlosti, „inteligentného asistenta rýchlosti“ (ISA): „ISA pracuje iba s údajmi GPS, s kamerami na rozpoznávanie dopravných značiek namontovanými na prednej časti vozidla alebo s kombinácia oboch. Obmedzovač rýchlosti ovplyvňuje výkon motora a tým znižuje rýchlosť. Ako už názov napovedá, obmedzovače rýchlosti sú navrhnuté tak, aby zabránili vodičom prekračovať určité rýchlostné limity a vyzvali ich pomocou zvukových, vizuálnych a hmatových varovaní, kým „poslúchnu“ a nespomalia.

Je auto vaším nepriateľom?

Znie to dosť dystopicky, však? Ale mohlo to byť ešte divokejšie. Na základe knihy Shoshany Zuboffovej „The Age of Surveillance Capitalism“ sa zdá rozumné predpokladať, že poisťovne budú po týchto údajoch extrémne chamtivé. Vo svojom epochálnom diele z roku 2018 opisuje nenásytnosť poisťovní po presne takýchto údajoch. Nepoužívate vždy opasok? Vždy jazdíte o 10 km/h príliš rýchlo? Vaša poistná suma sa zvýši.

Vyvrcholením dystopie by bolo, keby polícia mohla používať podobné technológie. Polícia, ktorá je vybavená schopnosťou úplne vypnúť motor vozidla, dokáže zaistiť mimoriadne bezpečnú cestnú premávku. Paul Watson sa odváži nahlas fantazírovať: „ Nemusí to byť nevyhnutne zločin. Keď sa prenasledovanie systémov sociálneho hodnotenia stáva čoraz rozšírenejším, mohlo by sa nakoniec použiť ako forma trestu za všetko, od nezaplatených účtov za energie až po urážlivé komentáre na sociálnych sieťach.“

Je to len digitalizácia.

Orwell vyráža na diaľnicu: autá vo Veľkej Británii budú od tohto mesiaca vybavené „obmedzovačmi rýchlosti“.

Je dosť zlé, že autá sú vo všeobecnosti vybavené GPS lokátormi – a niektoré už majú dokonca kamery, ktoré dokážu sledovať vodiča počas jazdy – ale teraz sú niektoré vozidlá v Spojenom kráľovstve vybavené aj „obmedzovačmi rýchlosti“.

Od nedele 7. júla 2024 budú musieť byť všetky nové vozidlá v EÚ v dôsledku nového bezpečnostného nariadenia vybavené inteligentnými rýchlostnými asistenčnými systémami (ISA), uvádza Daily Mail.

Hoci tento zákon neplatí v Spojenom kráľovstve, väčšina vozidiel, ktoré sa tam predávajú, je výrobcom vybavená touto technológiou obmedzujúcou rýchlosť.

Ako vysvetľuje Daily Mail, Intelligent Speed ​​​​​​Assistance (ISA) dokáže automaticky obmedziť rýchlosť vozidla pomocou GPS, satelitnej navigácie a kamier na detekciu rýchlostných značiek. Ak vozidlo prekročí maximálnu povolenú rýchlosť, ISA zníži výkon motora tak, aby dodržal zákonný limit. Napríklad na M1 môže ISA obmedziť rýchlosť na 70 mph.

Predtým, ako ISA zníži rýchlosť vozidla, varuje vodiča vizuálnymi, zvukovými alebo hmatovými upozorneniami, napr. B. v dôsledku vibrácií vo volante. Ak ho ignorujete, systém zníži výkon motora, aby spomalil vozidlo, ale nikdy nestlačí brzdy. Výrobcovia môžu použiť ktorúkoľvek alebo všetky z týchto metód varovania.

A tento skvelý nápad môžete samozrejme obviňovať z vlády.

V roku 2019 Európsky parlament objednal technológiu ISA na zníženie dopravných nehôd a zranení. Očakáva sa, že technológia ISA, odporúčaná Európskou radou pre bezpečnosť cestnej premávky, zníži počet nehôd o 30 % a počet zranení o 20 %, čím pomôže dosiahnuť nulovú úmrtnosť na cestách do roku 2050.

Ako uvádza Daily Mail , od 6. júla 2022 musia byť ISA vybavené všetky nové modely a od 7. júla 2024 ňou musia byť dovybavené všetky nové vozidlá v showroomoch, vrátane starších modelov ako VW Touran.

Hoci ISA nie je vyžadovaná pre modely pre Spojené kráľovstvo, mnohé nové autá, ktoré sa tam predávajú, ňou budú vybavené. Od roku 2020 Volvo nainštalovalo obmedzovače rýchlosti, ktoré obmedzujú rýchlosť na 112 mph. Od roku 2022 predstavia ISA aj Renault a Dacia a nasledovať budú značky ako Citroen, Ford a Jaguar.

Spoločnosť výrobcov a obchodníkov s motormi (SMMT) tvrdí, že inštalácia ISA do áut v Spojenom kráľovstve je ponechaná na jednotlivých výrobcov. Odborníci ako Jack Cousens z AA a Rod Dennis z RAC sa však domnievajú, že mnohé nové autá vo Veľkej Británii budú vybavené ISA. Zástancovia bezpečnosti vyzývajú britskú vládu, aby prijala bezpečnostné pravidlá EÚ, aby sa predišlo nejasnostiam a poskytli výrobcom automobilov pokoj.

ISA je možné dočasne deaktivovať silným stlačením plynového pedálu alebo vypnúť pred každou jazdou, ale znovu sa aktivuje pri každom naštartovaní motora. Medzi výhody patrí menej nehôd, menej dopravných zápch a lepšia spotreba paliva. Existujú však obavy zo spoliehania sa vodičov na ISA, presnosť rozpoznávania dopravných značiek a potenciálne problémy v oblastiach so slabým signálom GPS.

Nezačínajú vládam dochádzať veci pod kontrolu?

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes