Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

27.11.2023 Európska komisia potvrdila 12 000 úmrtí po experimentálnej injekcii Covidu

27.11.2023 Európska komisia potvrdila 12 000 úmrtí po experimentálnej injekcii Covidu

VKontakte

 K 30. septembru 2023 náhle zomrelo takmer 12 000 ľudí, informovala tlačová kancelária europoslanca Cristiana Terheșa vo verejnom oznámení.

11 977 ľudí „samovoľne zomrelo“ po tom, čo dostali „vakcínu proti COVID“ k 30. septembru 2023, priznáva Európska komisia v oficiálnej odpovedi chorvátskemu europoslancovi Ivanovi Viliborovi Sinčićovi podpísanej komisárkou pre zdravie Stellou Kyriakides.

Europoslanec Sinčić sa 29. augusta 2023 opýtal Európskej komisie, koľko úmrtí bolo hlásených v systéme EudraVigilance Európskej agentúry pre lieky ako nežiaduci účinok „schválených“ vakcín proti COVID od začiatku ich podávania do dnešného dňa.

Spontánna smrť po očkovaní sa týka neočakávanej smrti, ktorá nastane krátko po očkovaní. (Upozorňujeme, že čísla sú zaznamenané len 2 týždne po podaní injekcie. Aký bude počet nenahlásených prípadov? Zdroj)

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

 

Aj keď bola otázka veľmi konkrétna, komisárka odpovedala podrobnejšie 11.06.2023 s tým, že hoci „tieto (nežiaduce) udalosti boli pozorované po užití týchto liekov, neznamená to, že boli spôsobené liekmi. Môžu byť spôsobené aj zdravotným stavom osoby, inými liekmi užívanými v rovnakom čase alebo inými udalosťami.

V rovnakej odpovedi Európska komisia uvádza, že „neexistuje žiadny dôkaz, že vakcíny proti COVID spôsobujú zvýšenú úmrtnosť“.

„Aj keď Európska komisia tvrdí, že neexistuje žiadna súvislosť medzi vakcínou proti COVID a nadmernou úmrtnosťou, neposkytuje žiadne vysvetlenie, prečo je miera úmrtnosti v krajinách s vysokou mierou zaočkovanosti nadmerná,“ povedal europoslanec Cristian Terheș.

„Podľa oficiálnych informácií týchto 11 977 ľudí, ktorí spontánne zomreli po očkovaní, boli rodičia, súrodenci, manželia, priatelia, príbuzní iných ľudí. Dúfam, že ak si ľudia budú vážiť svoj život a životy svojich blízkych, poučia sa z toho, čo sa stalo a prestanú voliť tých, ktorí by ich vystavili takýmto zdravotným rizikám a dokonca prišli o život. „Ľudia si volia svojich zástupcov, aby bránili ich práva a slobody, nie aby z nich robili pokusných králikov pre zisky nadnárodných medicínskych spoločností,“ povedal Terheș.

„Nech Boh odpustí všetkým, ktorí zomreli v dôsledku vedľajších účinkov týchto liekov, ktoré boli ľudia nútení podávať injekčne,“ uzavrel citovaný zdroj.

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes