Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

27.11.2023 Tieto odpovede na „očkovania“ Európskej liekovej agentúry sú zničujúce – Európania boli uvedení do omylu

27.11.2023 Tieto odpovede na „očkovania“ Európskej liekovej agentúry sú zničujúce – Európania boli uvedení do omylu

VKontakte

 Marcel de Graaff a sedem ďalších poslancov Európskeho parlamentu dostali list od Európskej agentúry pre lieky (EMA), ktorý obsahuje „šokujúce fakty“. De Graaff to povedal v utorok minulý týždeň na tlačovej konferencii v Európskom parlamente. Predtým sme o tomto informovali tu , tu

„Po prvé, EMA výslovne uvádza, že priniesla korónové vakcíny na trh len a výlučne na individuálnu imunizáciu a v žiadnom prípade na kontrolu infekcií alebo na prevenciu alebo zníženie infekcií,“ povedal poslanec EP.

To je zničujúce pre vlády, ktoré dali do predvolebnej kampane všetko s týmto posolstvom: Robia to pre niekoho iného. “Nič z toho nie je pravda.

Úrad ide ešte ďalej: „Hodnotiace správy o schválení vakcín poukazujú na nedostatok údajov o riziku infekcie.“

Inými slovami, vakcíny neboli navrhnuté na prevenciu infekcií a určite neexistujú žiadne údaje, ktoré by dokazovali, že vakcíny pomáhajú proti infekciám.

EMA v skutočnosti poukazuje na to, že opakované vystavenie vírusu zvyšuje riziko infekcie aj u očkovaných ľudí. „Masívne vládne kampane […] boli nielen nezákonné, ale aj úplne absurdné a nezaložené na faktoch,“ zdôraznil De Graaff.

Veci sa zhoršujú. Podľa EMA očkovanie slúži len na ochranu očkovanej osoby. Okrem toho očkovanie vyžaduje „starostlivé preskúmanie všetkých bezpečnostných informácií pred podaním alebo odporúčaním očkovania“.

„Právo na očkovanie teda máte až vtedy, keď lekár rozhodne, že to má vo vašom prípade zmysel,“ povedal europoslanec. "Sklady plné vakcín boli v ostrom kontraste so zamýšľaným použitím, na ktoré boli vakcíny schválené EMA."

A je to ešte horšie. Aby bolo možné posúdiť bezpečnosť vakcín, bolo pre EMA nevyhnutné, aby boli vedľajšie účinky riadne zaznamenané. "Očakávame množstvo správ o vedľajších účinkoch, ktoré sa vyskytnú počas očkovania alebo krátko po ňom," píše úrad vo svojom liste. To znamená, že sťažnosti sa musia hlásiť v prvom období po očkovaní.

Politikou vlády však nebolo hlásiť žiadne sťažnosti počas prvých 14 dní po očkovaní, keďže vakcína začne účinkovať až po 10 až 14 dňoch. „Všetky sťažnosti v tomto období boli pripísané koronavírusu,“ hovorí De Graaff. „Nie je to len podvod, ale úmyselné ohrozenie ľudského života. A rád by som vám ešte raz pripomenul, že vždy máme do činenia s gigantickou nadmernou úmrtnosťou, ktorá je údajne nevysvetliteľná.“

De Graaff zhŕňa: Tieto informácie od EMA sú pre politiku očkovania zničujúce. Vlády vedeli, že vakcíny nechránia pred šírením vírusu, ale túto informáciu neposlali občanom. Naopak: očkovanie bolo občanom vnucované klamstvami, zatajované vedľajšie účinky a ohrozené zdravie všetkých očkovaných. Očkovacie kampane by sa mali ukončiť čo najskôr. Jednoducho nie sú bezpečné a nespĺňajú požiadavky EMA. Vláda a všetky politické strany, ktoré to podporili, by sa mali zodpovedať za svoje klamstvá a podvody.

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

 

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes