Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

5.1.2024 Vysoká miera úmrtnosti u novorodencov po novom očkovaní proti RSV
Featured

5.1.2024 Vysoká miera úmrtnosti u novorodencov po novom očkovaní proti RSV

VKontakte

 Infekcie respiračným syncyciálnym vírusom (RSV) boli v posledných troch rokoch pozorované častejšie ako predtým. Dobrá príležitosť pre farmaceutický priemysel zarobiť peniaze na očkovacích prípravkoch. Doteraz však štúdie o vakcínach priniesli veľmi negatívne výsledky (správy o tom - pozri nižšie). Vo Francúzsku viedlo užívanie nového lieku k zvýšenej úmrtnosti medzi novorodencami. Odporúčam tento článok o príprave na plandémiu chrípky: Program EÚ „Vaccelerate“ predpovedá patogény budúcich pandémií (chrípkovú pandémiu)

V predošlých článkoch sme verejnosť varovali pred týmto očkovaním: pozri si - 19.6.2023 V schvaľovacej štúdii už zomrelo 12 detí - Schválená nová injekcia AstraZeneca proti RSV , 8.4.2023 Vakcína RS od spoločnosti Pfizer môže spôsobiť poruchy nervového systému , 12.3.2023 Podľa FDA by nová RSV vakcína Pfizer pre starších dospelých mohla vyvolať bolestivý a potenciálne smrteľný syndróm Guillain-Barrého u jedného z 10 000 pacientov , 12.3.2023 Pripraviť sa - Nová mRNA striekačka je na ceste a mohla by byť dostupná už na jeseň 2023 – Najnovšia mRNA vakcína proti RSV sa testuje v rýchlom slede! , 20.11.2022 Na vine sú injekcie mRNA? Čoraz viac detí s RSV chorobami v nemocniciach!

Francúzski vedci identifikovali možné bezpečnostné signály u novorodencov, ktoré sa zhodujú s uvedením Beyfortusu, nedávno schválenej monoklonálnej protilátky na liečbu respiračného syncyciálneho vírusu (RSV) u novorodencov. Objav prichádza v čase, keď zdravotnícke úrady čoraz častejšie varujú pred šírením respiračných vírusov a tento liek čoraz viac propagujú . 

V rozhovoroch pre The Defender francúzski výskumníci - nezávislá francúzska vedkyňa a autorka Hélène Banoun , Ph.D. a francúzska štatistika Christine Mackoi - vysvetlili, že údaje z Francúzskeho národného inštitútu pre štatistiku a ekonomické štúdie (INSEE) poukazujú na nepravdepodobne vysokú úmrtnosť. miera u dojčiat vo veku 2 až 6 dní vo Francúzsku v septembri a októbri 2023, ako uvádza Michael Nevradakis v The Defender . INSEE je orgán, ktorý zostavuje oficiálne záznamy o narodení a úmrtí vo Francúzsku.

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Tento nárast sa podľa výskumníkov zhoduje so spustením Beyfortusu vo francúzskych nemocniciach, ktoré sa začalo 15. septembra 2023. V rozhovore s kardiológom Petrom McCulloughom , MD, MPH, Banoun povedal, že od tohto dátumu bolo vo Francúzsku injekčne podaných Beyfortus viac ako 200 000 novorodencom.

Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) odporučili Beyfortus v auguste 2023, zatiaľ čo Európska lieková agentúra (EMA) tento liek schválila v septembri 2022 .

Beyfortus bol vyvinutý spoločne spoločnosťami AstraZeneca a Sanofi. Informovali sme o tomto verejnosť dávno predtým: 19.6.2023 V schvaľovacej štúdii už zomrelo 12 detí - Schválená nová injekcia AstraZeneca proti RSV

Liek sa ponúka ako jednorazové očkovanie pre dojčatá narodené tesne pred sezónou RSV alebo počas nej, ako aj pre dojčatá mladšie ako osem mesiacov pred začiatkom sezóny a pre niektorých vysokorizikových 8 až 19 mesiacov. staré deti.

Francúzski vedci a ďalší medicínski experti, ktorí hovorili pre The Defender, varovali, že s Beyfortusom a novorodencami neboli vykonané žiadne dlhodobé štúdie a že podávanie monoklonálnych protilátok tejto populácii je bezprecedentné. Poukázali tiež na údaje ukazujúce nízke riziko RSV pre dojčatá.

DR. Meryl Nass, internistka, epidemiologička biologického boja a členka Vedeckého poradného zboru pre ochranu zdravia detí (CHD), pre The Defender povedala: „ Podávanie akéhokoľvek lieku alebo biologického lieku novorodencom by sa malo robiť s mimoriadnou opatrnosťou, nehovoriac o novinke, injekčne. jedna monoklonálna protilátka. Nemôžete povedať, či sa dojčaťu injekciou ublíži, ak ešte neviete, ako je novorodenec zdravý a ako sa normálne správa. Toto by mala byť veľká červená vlajka pre výrobcov aj rodičov.“

Podľa Banouna „od 15. septembra 2023 francúzska vláda odporúča, aby sa Beyfortus podával novorodencom pred odchodom z pôrodnice, hoci výrobok nebol testovaný v tejto vekovej skupine. 

Nass poznamenal, že v roku 2021 vydalo CDC štúdiu všetkých úmrtí na RSV v USA za posledných 12 rokov. CDC preskúmalo úmrtné listy a zistilo, že v celých Spojených štátoch došlo len k 26 úmrtiam ročne s RSV a iba 17 úmrtiam ročne spôsobeným RSV u dojčiat mladších ako jeden rok.

Podľa McCullougha je „ročné riziko hospitalizácie RSV medzi 22,4 miliónmi detí mladších ako 5 rokov výrazne pod 1 % “ .

Nadmerné úmrtia novorodencov sú alarmujúce a znepokojujúce

Mackoi pre The Defender povedal: „ V mesiacoch september a október je prebytok úmrtí. Nadmerný počet úmrtí v októbri je veľmi alarmujúci. Je veľmi znepokojujúce, že sa to stalo v dvoch po sebe nasledujúcich mesiacoch."

Podľa Mackoia sa nárast týchto nadmerných úmrtí zhoduje so zavedením Beyfortusu vo Francúzsku.

Podľa Mackoia údaje ukazujú „ 50 % nárast úmrtí medzi dojčatami medzi 2. a 6. dňom života v porovnaní s tým, čo by sa očakávalo“, pričom poznamenáva, že „referenčná hodnota sa získa vydelením počtu úmrtí celkovým počtom pôrody v rokoch 2018 a 2019 sú rozdelené; výsledkom je 0,69 úmrtí medzi 2 a 6 dňami na 1 000 pôrodov .

Pravdepodobnosť počtu náhodných úmrtí v septembri 2023 je podľa Mackoia 0,9 %, kým pravdepodobnosť zvýšenej novorodeneckej úmrtnosti v októbri 2023 je ešte nižšia, a to 0,1 %. Poukázala tiež na to, že „ neexistujú žiadne nadmerné úmrtia menej ako 48 hodín po narodení “ a že toto je „ďalší dôkaz“, že Beyfortus spôsobuje úmrtia, pretože nedostávajú monoklonálnu látku v prvých 48 hodinách života.

Napriek týmto náznakom a možným bezpečnostným signálom zatiaľ podľa Banouna neprišla žiadna odpoveď od zdravotníckych úradov vo Francúzsku ani inde.

„ Jediná odpoveď na moje príspevky bola cenzúra a video, ktoré malo vyvrátiť moje tvrdenia, no v skutočnosti ich potvrdilo ,“ povedala. „ Ako všetkých kritických vedcov som cenzurovaný: Prísna kontrola sociálnych sietí, najmä Twitteru, kde sme sa stali prakticky neviditeľnými od decembra 2023, keď európsky komisár pre digitálne technológie pohrozil Twitteru vysokými pokutami.

Pre Banouna sú finančné záujmy hlavným dôvodom tohto postoja zdravotníckych úradov a farmaceutických spoločností

„Existuje obava, že imunita voči zodpovednosti sa rozšíri aj na preventívne terapie, ako je Beyfortus ,“ povedal Banoun a poukázal na to, že americké a európske úrady klasifikovali Beyfortus odlišne, pričom v niektorých prípadoch ho klasifikovali ako vakcínu a v iných nie.

V USA Poradný výbor CDC pre imunizačné praktiky odporučil, aby bol Beyfortus zaradený do očkovacej schémy pre deti a aby sa výrobcom udelila výnimka zo zodpovednosti, ale tiež odporučil, aby bol kódovaný ako liek na účely poistenia a vylúčený z National Vaccine Injury. Kompenzačný program (NVICP).

Okrem tejto ochrany zodpovednosti, pôrodné asistentky a sestry vo Francúzsku údajne dostávajú „bonus za každú injekciu – Sanofi platí každej nemocnici sumu, ktorá je potom prerozdelená injektorom ,“ tvrdí Banoun.

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes