Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

28.1.2024 Veľké krytie sa začalo! EMA vymaže z databázy desiatky tisíc vedľajších účinkov!
Featured

28.1.2024 Veľké krytie sa začalo! EMA vymaže z databázy desiatky tisíc vedľajších účinkov!

VKontakte

Kto nás sleduje, tak vie, že práve aj o tomto sme informovali. Tiež viete, že nedávno dosť zavádzal poslanec NR SR Kotlár, že sa na Slovensku mažú údaje ohľadom plandémie Covid, lenže pánko a ochranca minulej vlády aj s Ficom v skutočnosti zakrývajú Brusel, pretože všetky údaje sa odosielajú do Bruselu a následne Brusel všetko to riadi !! Fico s Kotlárom klamú a zavádzajú ohľadom Covidu(chrípky). 

Vopred upozorňujem niektoré alternatívne média a riadených aktivistov, aby si nepreberali moju prácu a nevydávali to za svoje, ako to robia od samého začiatku, pretože vždy len čakajú, že čo sa zverejni !!

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska

Európska agentúra pre lieky odstránila zo svojej databázy desaťtisíce prípadov nežiaducich účinkov. Začalo sa veľké krytie škôd spôsobených očkovaním, uvádza náš známy informátor europoslanec Marcel de Graaff (FVD).

„Nesmieme vedieť, aké smrtiace sú vakcíny proti Covidu,“ dodáva.

Catherine Theilhet pracuje ako programátor v správe mesta Paríž. Miluje čísla a písala správy pre databázu vedľajších účinkov VAERS, EMA a francúzsku regulačnú agentúru ANSM.

Práve našla to, čo hľadala v databáze EMA . O tejto databáze sme ako jediní informovali verejnosť a verejne odprezentovali v Košiciach v auguste 2021, kde sa poniektorí snažili všetko zmariť a neúspešne podávať trestné. Nič nemohli pretože dôkazy sú dôkazy. 

Článok vydaný v roku 2021 s čitateľnosťou viac než pol milióna ľudí:

25.2.21 Závažné informácie o vakcínach

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Po porovnaní údajov agentúry EMA z rokov 2021 až 2023 s údajmi zverejnenými 1. januára 2024 zistila, že v najnovších publikáciách zmizli desaťtisíce predtým uvedených prípadov. 

Ide zatiaľ o 14 963 prípadov myokarditídy, 11 424 prípadov perikarditídy, 17 079 prípadov trombózy, 7 295 prípadov pľúcnej embólie, 22 107 prípadov amenorey (absencia menštruácie) a dysmenorey (menštruačné bolesti 41s,27 úmrtia), 27 Slepota a 1 482 potratov.

Tu sú výsledky jej objavov, porovnávajúc čísla z rokov 2021 až 2023 s číslami zverejnenými 1. januára 2024:

Títo ľudia akoby nikdy neexistovali. A myslieť si, že nahlásené prípady sú len špičkou ľadovca.

Pokračuje v písaní:

Niektoré krajiny už tieto štatistiky nezverejňujú. Iní, ako napríklad Nový Zéland, väznia tých, ktorí ich nahlásia, nie za falošné vyhlásenia, ale za nahlásenie správnych oficiálnych údajov. Neodporúča sa vykonávať pitvy, aby sa nezistili skutočné príčiny, čo podnecuje pochybnosti. Odrádzate tých, ktorí sa chcú podeliť, a ukazujete na nich prstom, čo v nich vyvoláva pocit viny za to, že svoju prácu robia dobre. Poznám takých, ktorí mlčia, aby mali pokoj. Je neprirodzené, že všetky tieto vyhlásenia robia rodiny alebo pacienti, keď by ich mali robiť lekári, pretože to je ich práca, ba čo viac, je to ich povinnosť.

Výpoveď manželky Jeana-Pierra Pernauda je výstižná a dobre vystihuje situáciu: predtým, ako jej lekár vyjadril sústrasť, povedal jej: „Predovšetkým mu povedz, že zomrel na rakovinu“, hoci posledné štúdie ukázali, úplná remisia a od poslednej dávky dostával jednu mozgovú príhodu za druhou, až napokon zomrel.

Naša poznámka

Je dobre známe, že na zníženie teploty stačí teplomer rozbiť. Ak chcete prestať hovoriť o vedľajších účinkoch tejto alebo tej liečby, jednoducho ich prestaňte zaznamenávať alebo dokonca vymažte tie, ktoré už boli zaznamenané. Takže už žiadne vedľajšie účinky, žiadne problémy, liečba sa stáva bezpečnou a efektívnou.

Catherine Theilhet je programátorka na dôchodku z parížskej radnice. Má rada čísla a už pre nás napísala príspevky (viď hore a nižšie) najmä analyzovala štatistické publikácie VAERS, EMA a ANSM, pričom sa pravidelne pýtala týchto inštitúcií na ďalšie podrobnosti. Tieto údaje uchováva na lepšie monitorovanie a porovnávanie a práve urobila objavy týkajúce sa databázy EMA, Európskej agentúry pre lieky. Porovnaním údajov EMA z rokov 2021 až 2023 s údajmi zverejnenými 1. januára 2024 konštatuje, že v najnovších publikáciách zmizli desiatky tisíc prípadov, ktoré boli predtým uvedené.

25.2.21 Závažné informácie o vakcínach

12.12.21 Databáza VAERS počíta takmer 20 000 možných úmrtí po očkovaní

Zmizlo: 2 827 prípadov hluchoty, 2 282 prípadov slepoty, 14 969 myokarditídy, 11 424 perikarditídy, 7 079 trombóz, 7 295 embólií, 10 566 amenorea,, 11,541 dysmenorrhea, 4,241 úmrtia a pod. . 

A keď sa spýtate EMA na súbory, ktoré zmiznú (a niekedy sa znova objavia), je jej povedané, že databáza „žije“, a preto je normálne, že sa mení…

Kompletná databáza EMA:

https://www.adrreports.eu/sk/index.html

https://www.adrreports.eu/sk/search_subst.html#

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes