Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

„Pandemická“ príprava: EMA odporúča na schválenie vakcíny proti vtáčej chrípke
Featured

„Pandemická“ príprava: EMA odporúča na schválenie vakcíny proti vtáčej chrípke

VKontakte

 O to, či a kedy WHO vyhlási ďalšiu pandémiu - tentoraz " pandémiu vtáčej chrípky ", ktorá sa šíri na Antarktídu a mohla by sa preniesť aj na ľudí, sa takmer oplatí staviť.... Nová simulačná hra pre WHO!!
Pretože už sme všetci pochopili jednu vec: Len čo je na trhu nová vakcína , WHO (a s ňou aj všetky zakúpené médiá) opäť šíria strach a hystériu kvôli údajne prenosnej chorobe.

Ako inak budú vakcíny akceptované ľuďmi? No hlavne ako zrušiť chov a nahradiť umelým mäsom a hmyzom !! Ak ľudia znova skočia na falošné plandémie, sme skončili raz a navždy !!

Spomienka na obdobie Corony je stále bdelá a na kritické hodnotenie sa čaká ešte dlho. Hrozí už ďalšia „plandémia“? Európska lieková agentúra (EMA) práve odporučila na schválenie dve vakcíny proti vtáčej chrípke – v rámci prípravy na pandémiu.

Dve vakcíny proti vtáčej chrípke dostali zelenú

Európska agentúra pre lieky odporučila na schválenie dve vakcíny proti vtáčej chrípke, ktoré chránia pred chrípkou A(H5N1). Sú určené ako príprava na možnú plandémiu.

Inštitút Roberta Kocha (RKI) na svojej webovej stránke vysvetľuje: „Vtáčia chrípka“ (vtáčia chrípka) primárne označuje ochorenie spôsobené vírusom chrípky A u vtákov. Vírusy chrípky A nachádzajúce sa u vtákov môžu spôsobiť ochorenie aj u ľudí a sú známe aj ako vtáčia chrípka.

V posledných dvoch rokoch došlo k veľkým „ohniskám“ vtáčej chrípky , pričom patogén sa nachádza aj u rôznych cicavcov, napríklad tuleňov a norkov – t. j. „testovaných“ pomocou PCR. Vírus vraj teraz dorazil do Antarktídy a predstavuje hrozbu pre tamojšie tučniaky.

  • Prečítajte si tiež!!!!!! „

26.3.2023 „Nová Corona“: Mainstream varuje pred vtáčou chrípkou – vakcíny pre ľudí sa už vyvíjajú

Zameranie WHO: očkovanie hydiny, utratenie komerčného vtáctva a metódy na zníženie zásob potravín

WHO: „Dodávka mäsa“ spôsobí „ďalšiu pandémiu“

Štátne karantény, testy, očkovanie, ale koho to bola politika, kto to schválil, prijal a hlavne kedy !?

Prebieha deindustrializácia, ruší sa poľnohospodárska nafta, schválili zvrátené potraviny, schválili ukončenie poľnohospodárstva a....

Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady o rastlinách získaných určitými novými genómovými technikami a potravinách a krmivách z nich

RKI odhaduje riziko nakazenia ľudí ako veľmi nízke. Napriek tomu EMA prijala preventívne opatrenia a 23. februára 2024 odporučila schválenie dvoch vakcín – Celldemic a Incellipan – proti vírusu vtáčej chrípky podtypu A(H5N1) od spoločnosti Seqirus. Obidve sú adjuvované proteínové vakcíny.

Celldemic sa použije v budúcnosti, ak sa očakáva možná pandémia. Podľa EMA vakcína údajne vyvoláva silnú imunitnú odpoveď u dospelých a detí tri týždne po podaní dvoch dávok vakcíny s odstupom troch týždňov. (Korona vakcíny ukázali, aké pravdivé sú takéto reklamné sľuby.) 

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Na druhej strane Incellipan je modelovou vakcínou pre pandémie H5N1. Mal by sa používať len vtedy, ak bola oficiálne vyhlásená pandémia chrípky. V tomto prípade, keď je identifikovaný vírusový kmeň spôsobujúci pandémiu, výrobca môže tento kmeň zahrnúť do schválenej pandemickej vakcíny a požiadať o schválenie vakcíny ako „konečnej“ pandemickej vakcíny.

Vzhľadom na to, že WHO v súčasnosti pracuje na dohode o pandémii a revízii medzinárodných zdravotných predpisov, ktoré by organizácii mohli dať právomoc nastoliť virtuálnu diktatúru zdravia na celom svete, môže byť schválenie ďalších vakcín proti vtáčej chrípke neľahké. Ako ukázal Covid-19, k oficiálnemu vyhláseniu pandémie dôjde veľmi rýchlo: pre politicky zodpovedných ľudí je len veľmi ťažké oficiálne ukončiť údajnú krízu. A aj keď sa často tvrdí, že nikto nemá v úmysle zaviesť povinné očkovanie, roky Corony ukázali, čo si o takýchto zárukách myslieť. Otázka zrejme neznie, či sa nespravodlivosť krízy Covid zopakuje, ale kedy.

Už len počkať na podpis nových MZP WHO a Pandemickej zmluve s WHO a máme to vymaľované !!

Odporúčam !!

https://www.dostojneslovensko.eu/sk/zastavme-eu/agendy-zelena-dohoda

https://www.dostojneslovensko.eu/sk/who-zmluvy

Oni to urobia !!! Nezabudni, že na Slovensku máme povinné očkovanie voči plandémii vtáčej chrípky

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes