Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Prečo teraz EÚ uchováva desiatky miliónov vakcín proti vtáčej chrípke pre 15 krajín?
Featured

Prečo teraz EÚ uchováva desiatky miliónov vakcín proti vtáčej chrípke pre 15 krajín?

VKontakte

EÚ podpísala dohodu o dodávke viac ako 40 miliónov vakcín proti vtáčej chrípke do 15 krajín. Prvá dodávka smeruje do Fínska.

Výrobca CSL Seqirus dodáva 665 000 vakcín s opciou na ďalších 40 miliónov vakcín v priebehu nasledujúcich štyroch rokov. Vakcíny nakúpi Európska komisia a 15 krajín EÚ.

EÚ objednáva až 40 miliónov očkovaní proti vtáčej chrípke !!

WHO s novou propagandou paniky vtáčej chrípky a Fínsko spúšťa očkovaciu kampaň!!

Proti vtáčej chrípke: USA liečia prvé kravy mRNA !!

Mexiko odhalilo klamstvo WHO o úmrtí pri vtáčej chrípke!!

Dávky sú určené pre ľudí najviac vystavených vírusu, ako sú veterinári a ľudia, ktorí pracujú na hydinových farmách.

USA, Kanada a Veľká Británia sú tiež v procese zásobovania vakcínami proti vtáčej chrípke.

„Čo sa týka vtáčej chrípky, situáciu neustále monitorujeme,“ povedala komisárka EÚ pre zdravie Stella Kyriakidesová. Dodala, že členské štáty skladujú viac ako 40 miliónov dávok vakcíny na ochranu tých najzraniteľnejších.

Podľa Európskeho zdravotníckeho úradu (ECDC) nie sú v EÚ žiadne aktívne prípady vtáčej chrípky u kráv alebo ľudí aspoň do nedávna.

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Komisia už zakúpila 111 miliónov vakcín proti chrípke od spoločností GSK a Seqirus, ktoré sa dajú prispôsobiť prevládajúcemu variantu chrípky.

Je pozoruhodné, že v rokoch 2021 a 2022 nikto neveselil nad najväčšou epidémiou vtáčej chrípky, aká kedy v Európe bola. Žiadna panika, žiadne vakcíny, nič.

WHO nedávno tvrdila, že v Mexiku zomrel muž na vtáčiu chrípku, no potom ustúpil. Ten človek na to asi predsa len nezomrel.

Podľa mexického ministerstva zdravotníctva muž trpel chronickým ochorením obličiek, cukrovkou 2. typu a vysokým krvným tlakom.

DR. Kelly Victory v sobotu pre Redacted uviedla, že vtáčia chrípka bola skúmaná v laboratóriu. Verí, že variant, ktorý v súčasnosti cirkuluje, bol vytvorený v laboratóriu.

Historicky sa vtáčia chrípka neprenáša z človeka na človeka ľahko a Dr. Kelly Victory si je istá, že sa to môže zmeniť len vtedy, ak s ňou budú manipulovať v laboratóriu. Je zhrozená zbytočným zabíjaním miliónov vtákov/dobytku kvôli problému, ktorý sa dá vyriešiť prirodzeným procesom imunity stáda. Nehovoriac o hrozivom varovaní pred nebezpečenstvom hromadného očkovania, ktoré len podporí mutáciu, zvýši odolnosť vírusu a spôsobí ešte väčšie krviprelievanie. Nič sme sa nenaučili?

Link na video - tu

Ako (a prečo) vtáčia chrípka vstúpi do fázy „hromadného testovania“.

Dobrý deň a vitajte pri najnovšom vydaní úryvku z vtáčej chrípky, predtým známeho ako OffGuardian.

Pokrytie vtáčej chrípky každým týždňom rastie, takže je takmer ťažké držať krok so záplavou horúcich tém a desivých zistení. Ale ak si to chcete vyskúšať, najlepšie miesto na to je tu, kde trávim veľa času čítaním takmer rovnakých článkov v podobných novinách, ktoré sa všetky zaoberajú hrozbou pandémie, za ktorú sa vydávajú.

O tomto som ako dieťa nesníval, ale taký je život.

Každopádne... vtáčia chrípka.

V našej poslednej aktualizácii vtáčej chrípky sme poukázali na to, že „úmrtie na vtáčiu chrípku“ v Mexiku s najväčšou pravdepodobnosťou nebolo jedno a hlásenie o tom pochádzalo priamo zo scenára Covid.

Šéf mexického ministerstva zdravotníctva medzitým kritizoval WHO za to, že tento prípad dokonca označila za smrteľný prípad vtáčej chrípky.

Veľkou správou však je, že bývalý riaditeľ CDC Robert Redfield začal byť hysterický a povedal NewsNation:

Naozaj si myslím, že je veľmi pravdepodobné, že budeme mať pandémiu vtáčej chrípky, otázka neznie či, ale kedy.

Tento príbeh bol, samozrejme, zachytený a široko rozšírený, no Redfield nie je jediný, kto šíri tento hysterický nezmysel vyvolávajúci paniku.

Minulý týždeň mal rozhovor nadpis:

Trochu prevencie: Je čas zasiahnuť proti vtáčej chrípke H5N1, pretože v stávke je veľa.

USA Today súhlasí:

Znepokojenie narastá z „obrovského“ prepuknutia vtáčej chrípky v stádach dojníc v USA

Nová štúdia zjavne zistila niečo šokujúce: Američania majú malú alebo žiadnu imunitu voči vtáčej chrípke H5N1. To je šokujúce.

Len pred pár hodinami priniesol Daily Mail správu o ďalšom lekárovi, ktorý vydal ďalšie hrozné varovanie. Tentoraz to bol Dr. Rick Bright, ktorý pre PBS povedal, že:

V tejto bitke máme zaviazané oči a naozaj sa obávam, že vírus vyhrá hru a predbehne nás.

Letíme naslepo a choroba je pred nami! Rozširuje sa a stávky sú vysoké!

Dokonca aj niektorí vysielatelia, ktorí by to mali vedieť lepšie, šíria strach.

CNN je zúfalá - "Nerobíme dosť pre boj proti riziku vtáčej chrípky - ale môžeme." Popular Science je relatívne pokojná a pýta sa: "Môžeme zabrániť pandémii ľudskej vtáčej chrípky?" a potom nás uisťuje, že môžeme? Pokiaľ budeme všetci robiť to, čo sa nám povie.

Všetky tieto správy hovoria o „zhromažďovaní údajov“, „lietaní naslepo“ a potrebe „prevencie“. A toto všetko je vlastne kód na „testovanie“. Takmer každý článok poukazuje na potrebu ďalšieho testovania na ľuďoch aj zvieratách.

Ale každý, kto dáva pozor od roku 2020, vie, že testy PCR nezhromažďujú údaje, ale produkujú údaje. Sú „nástrojom na generovanie prípadov“. Zďaleka nezabránia pandémii, ale dajú sa použiť na vytvorenie pandémie.

Existujú dokonca prvé náznaky toho, že testovanie bude v budúcnosti povinné, ako je vidieť v tomto článku Politico, ktorý lamentuje nad neochotou farmárov dobrovoľne sa prihlásiť do programov vládneho dohľadu:

Opatrenia federálnej vlády sa vo veľkej miere zameriavajú na dobrovoľné úsilie farmárov monitorovať a kontrolovať prepuknutie vírusu. Mnoho fariem sa však ešte nezúčastnilo úsilia USDA zvýšiť dohľad a testovanie na vírus.

A riešením tohto problému je viac peňazí:

Napriek dostupnosti federálneho financovania sa podľa USDA žiadne farmy neprihlásili na dobrovoľné testovanie mlieka na mieste. Menej ako tucet fariem požiadalo o samostatnú finančnú podporu výmenou za zvýšenie opatrení biologickej bezpečnosti na potlačenie vírusu.

Platenie farmárom za testovanie ich zvierat je ďalšou recyklovanou stratégiou Covid. Povedie to k prípadom, ktoré povedú k usmrteniu, čo nás spája s ďalším aspektom „vtáčej chrípky“ – nie „ďalšia pandémia“, ale „vojna o jedlo“.

Keďže sa choroba údajne šíri z hydinových fariem na mliečne farmy, stále viac sliepok sa zabíja a kravy sa zabíjajú. Situácia sa len zhorší, ak vlády začnú platiť farmárom za ničenie ich zvierat.

Tiež z Politico:

...Federálne predpisy odďaľujú zavedenie kompenzácií pre farmárov, ktorí kvôli chorobe museli stratiť alebo zabiť kravy.

Preklad: Chcú zaplatiť farmárom za testovanie ich kráv a potom ich „finančne odškodniť“, ak budú musieť byť kravy zabité. Je to rovnako ako britský program environmentálneho manažmentu pôdy alebo americký program ochrany prírody, ktoré platia farmárom, aby nefarmovali. Cieľom je, aby bolo pre farmárov výhodnejšie zabíjať kravy ako ich dojiť.

Stimulujte testovanie, odmeňte pozitívne výsledky. Takto vytvoríte pandémiu z ničoho a sabotujete potravinový systém.

Je tu však aj dobrá správa: EÚ už pre každý prípad kúpila 40 miliónov dávok vakcíny. A cena akcií Moderny naďalej rastie. Takže to je všetko.

Úprimne povedané, je to ako pozerať sa na film, ktorého „prekvapivý“ koniec je ohlásený v prvých piatich minútach, a potom musieť vydržať dve hodiny toho, čo si scenáristi očividne myslia, že je jemným predzvesťou.

Je to do bodu, keď si želám, aby prekonali tú prekliatu pandémiu a mali to za sebou.

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes