Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Dosiahnutá dohoda: Pakt EÚ by mal prinútiť členské štáty prijímať migrantov!!

Dosiahnutá dohoda: Pakt EÚ by mal prinútiť členské štáty prijímať migrantov!!

VKontakte

 Len nedávno sme písali, že jeden poslanec dal varovanie - tu čítaj . Europoslanec varuje pred populačným paktom: "Je to samovražda pre Európu, šialenstvo!"

A dnes hlavy štátov a vlád EÚ jasajú. Krajiny EÚ a Európsky parlament sa dohodli na spoločnom pakte o azyle a migrácii. 

Toto bol dôvod nedávnych politických protestov pod vedením Smeru-SSD a Marčekom, potrebovali zakryť tento pakt, digitalizáciu v zdravotníctve a schválené nové dane !! 

Prelom prichádza po rokoch boja o pakt.

„Historický moment,“ povedala zodpovedná eurokomisárka Ylva Johanssonová.

Systém stanovuje, že EÚ je povinná rozdeľovať žiadateľov o azyl medzi členské štáty – takzvaná „nútená solidarita“. Tí, ktorí si odmietnu vziať svoj podiel, musia zaplatiť vysokú pokutu za každého odmietnutého imigranta.

Okrem Ylvy Johanssonovej trvali na vynútenom pakte aj viacerí Švédi. Švédsky politik Tomas Tobé (M) tvrdo pracoval, aby sa pakt dostal do Európskeho parlamentu. V tom čase bola ministerka pre migráciu Maria Malmer Stenergardová nadšenou predsedníčkou rokovaní v Rade ministrov. Dokonca aj Švédski demokrati vyjadrili svoju podporu celej veci, zatiaľ čo krajiny ako Maďarsko boli veľmi kritické.

Očakáva sa, že pakt formálne prijme Európsky parlament a Rada ministrov EÚ začiatkom roku 2024.

Každý rok chcú do Európy priniesť milióny. Migračný pakt EÚ je Marakéšsky pakt 2.0. Samovražda Európy. Šialenstvo! Je to ten slávny migračný pak o ktorom sme dávno informovali ! Klikni na : Nová azylová a migračná politika za ktorú v EP hlasoval Smer-SD a ďalší !! V článku nájdete všetky podklady a dokonca kedy to mali na stole slávni bojovníci z Republiky, Smeru-SSD, Hlasu-SD, OĽANO, ĽSNS ... !! V ďalšom článku, za čo hlasovala nedávno aj nová vláda SR v RADE Eú - klikni na Predseda vlády SR R. Fico so svojou vládou oklamali vlastných voličov hlasovaním v Rade Eú !!

 

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes