Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Uhrík so svojím výborom LIBE rozširujú zoznam trestných činov v EÚ o nenávistné prejavy a trestné činy páchané z nenávisti

Uhrík so svojím výborom LIBE rozširujú zoznam trestných činov v EÚ o nenávistné prejavy a trestné činy páchané z nenávisti

VKontakte

 Čítate správne!! Uhrík aj so svojim poskokom Mazurekom, ktorí na sociálnych sieťach sú najväčšími bojovníkmi.....no falošnými! Netreba vynechať aj Smerákov, pretože tí boli súčasťou v európskej frakcii S&D do polovice októbra 2023 a všetky veci, o ktorých sa dnes kričí pripravovali práve aj Smeráci, len si treba vždy pozrieť aj dátumy návrhov!! A čo taký pán Huďo, ktorý je asistentom pána YouTubera Uhríka !?

V predošlých rokoch a článkoch sme verejnosť varovali, že čo sa prijalo od augusta 2023 : Centralizácia dohľadu nad informáciami! Najnovší návrh EÚ na cenzúru médií! Politický dôvod na vyvolanie ....? , 4.6.2023 Blíži sa matka všetkých cenzúr - Digitálny zákon eliminuje všetky názory ktoré sú v rozpore so systémom!!

Samozrejme aby toho nebolo málo, tak Uhríkov výbor LIBE pripravil ešte väčší zoznam proti údajným nenávistným komentárom a podobne, pritom Vás kľudne za to môžu zavrieť!! 

Viete aké sú to tie nenávistné komentáre a atď ? O LGBTI, azylanti, migranti, politikoch, agendách, očkovaní a mnoho ďalších vecí!!

Legislatívne observatórium (tu)

2023/2068 (INI) Rozšírenie zoznamu trestných činov EÚ o prejavy nenávisti a trestné činy z nenávisti

Ak si otvoríte Legislatívne observatórium EP, zistíte, že v tomto bordeli idú aj S&D (Smeráci)

 

Nech sa páči celý dokument !! Koho to vlastne podporujete!? Potom Uhrík si bude po odhlasovaní v EP točiť videá, ako to urobil nedávno ohľadom - tu máte úplne všetko: Väčšina v Európskom parlamente za premenu EÚ na superštát !? Už sa zobuďte vážení !

Committee draft report
   
PE750.074  28/06/2023
 Návrh správy - LIBE_PR(2023)750074 
 
Amendments tabled in committee
   
PE752.955  12/09/2023
Pozmeňujúce a doplňujúce návrhy - LIBE_AM(2023)752955  
 
Committee opinion
FEMM  
PE749.280  25/10/2023
 
Committee report tabled for plenary, single reading
   
Správa - A9-0377/2023
 
Hoci Uhík alibisticky hlasoval vo gestorskom výbore proti, to neznamená, že v tomto nejde, pretože to práve jeho výbor toto celé pripravil !! Mlčí a mlčia o tom všetci!! 

V EP sa bude o tomto hlasovať

15.01.2024 Rozprava v pléne je naplánovaná 16.01.2024 Hlasovanie v pléne je naplánované 
 
V EP môžete si dnes rovno povedať, že toto je už schválené !!
 
Zdroj obrázka: TASR

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes