Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Spustili sme E-mailovú kampaň na vzdelávanie všetkých mestských, obecných zastupiteľstiev SR o zmluvách WHO a  .....

Spustili sme E-mailovú kampaň na vzdelávanie všetkých mestských, obecných zastupiteľstiev SR o zmluvách WHO a .....

VKontakte

Zdravíme všetkých občanov SR ! Nedávno sme avizovali ďalšie kroky v rámci celej SR, a tak sme spustili celoslovenskú kampaň v týchto záležitostiach.

Takýto e-mail bol odoslaný,... viac v článku.....

O.z. Dôstojnosť Slovenska

Bauerova 1205/7

040 23 Košice

Želám všetkým pekný deň.

Nie sme politicky angažovaní, ale Sme Občianske združenie s registrovanou ochrannou známkou so sídlom v Košiciach. Venujeme sa nezákonnostiam, nelegitímnosti, ústavnosť, právu, základným ľudským právam, demokratické hodnoty, zdravie .... atď.

Tento list „(žiadosť)“ bol odoslaný všetkým krajským, mestským a obecným zastupiteľstvám, farmárom, chovateľom, Úniám na Slovensku, rôznym združeniam a atď (viac než 4000 e-mailov).

E-mailová kampaň na vzdelávanie miestnych zastupiteľstiev o zmluvách WHO, cieľov udržateľného rozvoja OSN 2030, digitalizácie, suverenite SR, nariadení o očkovaní atď.

V máji 2024 sa majú uzavrieť záväzné zmluvy podľa medzinárodného práva, ktoré by preniesli suverenitu štátov na WHO. V budúcnosti by WHO mala byť schopná priamo ovplyvňovať, ako by sa jej členské štáty mali správať v predpokladaných pandemických situáciách. Tá – alebo presnejšie, jej samotný generálny riaditeľ – môže vyhlásiť pandémiu, alebo potenciálnu pandémiu a následne nariadiť opatrenia na riadenie pandémie.

Plánované zmeny Medzinárodného zdravotného poriadku a toľko diskutovaná pandemická zmluva sú už dlho na perách. Len nie tam, kde by mali byť: v zástupcoch ľudu, ktorí majú byť naším hlasom v politike.

Po úsilí na štátnej úrovni Občianske združenie Dôstojnosť Slovenska pre základné práva atď s právnikmi na medzinárodnej úrovni pre vzdelávanie sa teraz obraciame priamo na tých, ktorí sú najbližšie k občanom na najnižšej administratívnej úrovni Slovenskej republiky a médií. V naliehavom liste oslovujeme všetkých členov miestnych zastupiteľstiev a atď v Slovenskej republike, a vyzývame vás, aby ste zvážili dôležitosť plánov pre úroveň miestnej komunity (viď priložený dokument určený pre vás s výzvou a s odkazmi).

Právnou povinnosťou každého poslanca/zástupcu ľudu NR SR, Vlády SR, poslancov/zástupcov EP, predsedu kraja, primátora, starostu je povinnosťou sa informovať, informovať spoluobčanov nielen o porušení základných práv a demokratických hodnôt ale aj o nezákonnostiach v Slovenskej republike Slovenskými politikmi/zástupcami !!

Povinnosťou poslancov/zástupcov v NR SR, Vlády SR, poslancov/zástupcov EP a miestnych zastupiteľstiev na všetkých úrovniach je informovať sa, informovať o zákonoch, smerniciach, nariadení s verejnou diskusiou ešte pred hlasovaním či na pôde NR SR, Úradu vlády SR, alebo na pôde EP !! Do dnešných dní sa nič také nestalo a preto máme aj právo vyvodiť právne dôsledky voči politikom/zástupcom ľudu v NR SR , Vláde SR, poslancom/zástupcom v EP. Ale momentálne našou úlohou je informovať celú verejnosť ohľadom WHO a o ďalších aspektoch, ktoré jednoznačne sú proti základným právam a demokratickým hodnotám, ktoré sú definované v Ústave SR a zákonov SR !!

Preto žiadame o osvetu a verejné diskusie hlavne ohľadom WHO a všetkých aspektov uvedených v tomto liste a dokumente.

Žiadame všetkých, aby sa tieto veci nezneužívali na politickú a predvolebnú kampaň! Zvolení ste boli ako zástupcovia ľudu a nie politických strán a hnutí !!

Na záver: Vo všetkých článkoch sú zverejnené dokumenty aj s hlasovaním v EP, v NR SR, WHO, OSN ….. :

S pozdravom Predseda O.z. Dôstojnosť Slovenska, Jakub K.

Výzva všetkým občanom SR !

Malá ukážka

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska

Občianske združenie Dôstojnosť Slovenska v oblasti základných práv

S medzinárodnými právnikmi pre osvetu na Slovensku

https://www.dostojneslovensko.eu/sk/who-zmluvy

https://www.dostojneslovensko.eu/sk/zastavme-eu/nariadenia-o-ockovani

https://www.dostojneslovensko.eu/sk/

https://www.dostojneslovensko.eu/sk/zastavme-eu/agendy-zelena-dohoda

https://www.dostojneslovensko.eu/sk/zastavme-eu/suverenita-sr

https://www.dostojneslovensko.eu/sk/ako-hlasovali

https://www.dostojneslovensko.eu/sk/peticia/425-30-5-2022-peticia-za-vyhlasenie-referenda

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes