Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Kľúčové prvky nových zmlúv WHO znamenajú pre členské štáty stratu národnej suverenity !!!
Featured

Kľúčové prvky nových zmlúv WHO znamenajú pre členské štáty stratu národnej suverenity !!!

VKontakte

Varujeme !! Ako je známe, v máji majú byť prijaté zmeny Medzinárodných zdravotných predpisov (MZP), ktoré majú masívne rozšíriť právomoci WHO podľa medzinárodného práva. To umožňuje organizácii vyhlásiť zdravotné núdzové situácie a pandémie, ako aj zaviesť blokády a celý rad ďalších opatrení známych z Corony, ako aj vyžadovať očkovanie a iné lieky. Nová „pandemická zmluva“ má tieto právomoci rozšíriť. Dole je aj celý preložený dokument MZP WHO. 

Predošlé články nutné si ich prečítať!

Zverejňuje sa najnovší návrh Pandemickej zmluvy s WHO, nové MZP WHO a Harabin klame, že už bola podpísaná zmluva !! Preložené do slovenského jazyka

Štvrtý list najvyšším politikom: odmietnite nové zmluvy WHO

Pandemická zmluva WHO: máme najnovšie ustanovenia zmluvy "traste sa"

https://www.dostojneslovensko.eu/sk/

Generálny riaditeľ WHO Dr. Ghebreyesus sa stále snaží tvrdiť, že aj tak to nie je také zlé a že suverenita štátov nie je obmedzovaná. Podporuje ho EÚ, OSN, politici, „overovatelia faktov“ a mainstreamové médiá. Preto opäť najdôležitejší bod:

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

  • Rokovania WHO a plánované zmluvy sú útokom na národnú suverenitu.

  • Rokovania WHO sú o záväzkoch očkovania alebo zablokovania.

  • Rokovania WHO sú o pokuse prevziať kontrolu nad vzťahom medzi lekárom a pacientom.

Toto sa pokúša zakryť aj v textoch zmlúv:

  1. Zmluva WHO tvrdí, že to nie je útok na suverenitu, ale ako inak to nazvať, keď WHO vyhlási núdzové situácie a potom povie 196 národom, čo majú robiť, koľko minúť, či použiť určité lieky alebo... Sú vakcíny povolené? použiť atď.? Včera som to tu riešil.

  2. Článok 18 Medzinárodných zdravotných predpisov, akonáhle je slovo „povinné“ pridané v dodatku schválené, dáva WHO právomoc nariadiť a presadzovať povinné očkovanie a zablokovanie a zatvorenie.Tieto pravidlá už existujú v MZP, ale teraz by sa mali stať záväznými a povinnými:

  3. Ustanovenia zmluvy a dodatkov vyžadujú cenzúru „dezinformácií a dezinformácií“ v oblasti zdravotnej starostlivosti, čím sa kontroluje, aké informácie môže vidieť váš lekár. Článok 43 ods. 4 zmien a doplnení dáva WHO právo nariadiť zadržanie určitých liekov počas vyhlásenej núdzovej situácie v oblasti verejného zdravia. Zdá sa mi to ako neprijateľný zásah do vzťahu medzi lekárom a pacientom.

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes