Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Samit eurozóny, 27. októbra 2023 - Fico súhlasí s digitálnym eurom !!

Samit eurozóny, 27. októbra 2023 - Fico súhlasí s digitálnym eurom !!

VKontakte

 Len nedávno Robert Fico oklamal vlastných voličov ohľadom Ukrajiny a podobne "viac tu" celá schválená dohoda, ktorú nikto nechce zverejniť, a k tomu mlčí aj celá tá úžasná nová vláda! Po ďalších zisteniach zo zasadnutia/samitu sa zistil skutočný fakt, že nikto nechcel veriť ohľadom digitálneho eura, že Fico to urobí. 

Urobil to ! Fico síce rozprával o hospodárstve, len už nepovedal všetko.  

Hlavné výsledky 

Samit eurozóny sa konal v inkluzívnom formáte a rokovania sa zamerali na hospodársku a finančnú situáciu v EÚ.

Lídri EÚ rokovali aj o koordinácii fiškálnych politík, bankovej únii a digitálnom eure.

Príklad z bodov: 

  • preukázanie vedúceho postavenia v oblasti zelenej a digitálnej transformácie
  • "(naša poznámka: čo by chcel na to teraz povedať súdruh Huliak na svojich šéfov Fica, Danka, Pellegriniho, keď Zelenú dohodu a Agendu OSN 2030 práve vláda týchto klamárov, prijala a schválila? všetky dokumenty nájdete tu). Inak ak ľudia majú krátku pamäť, tak Huliak keď bol v strane u Radačovského, verejne na sociálnych sieťach prezentovali digitálny vek, a vie sa veľmi dobre, že Huliak je aj za 5G".

Dosiahnutý pokrok preskúmajú na ďalšom zasadnutí samitu eurozóny v marci 2024.

Digitálne euro

Lídri vzali na vedomie aktuálnu prácu a pokrok v oblasti digitálneho eura: balík opatrení týkajúci sa jednotnej meny, ktorý navrhla Komisia, a rozhodnutie Európskej centrálnej banky prejsť do ďalšej fázy prieskumnej práce.

(naša poznámka: spúšťa sa 1.11.2023 na dvojročný test, max na tri roky, do konca roka 2025, to znamená, že do jari 2025 "podľa zistení" musí byť všetko zároveň spustené a povinne v celej Eú spoločne s EúID, digitálnou peňaženkou, všetko cez digitálnu bránu, ktorá do konca roka 2023 musí byť prv zavedená v celej Eú !!) 

Ďalšie informácie odkedy sa to začalo Chronologický prehľad – Digitálne euro tu .

Vyhlásenie ECB o digitálnom eure (totality) nájdeš tu , tu  všetko potrebné tu . A pre zaujímavosť z rozhodnutia súdu Eú tu . Agenda OSN 2030 - udržateľný rozvoj, ktorú schválila vláda SR Roberta FICA v roku 2014 a 2015 na valnom zhromaždení, a tiež sa uvádza, že ID chcú prepojiť s vašim súkromným účtom v banke - čítaj tu. Vyhlásenie v roku 2019 - zákaz hotovosti a prijímanie len digitálnych peňazí je podmienkou cieľom udržateľného rozvoja Agendy OSN 2030 - viac tu .  

Vyhlásenie Bruselu, že digitálne euro chcú zo zákona - čítaj tu. Nariadenie o digitálnom euru - viac tu. Ďalšie veci z ECB a odporúčam si to aj otvoriť - viac tu !!

Výskumná fáza projektu digitálneho eura trvala 24 mesiacov a uzavrela sa v októbri 2023. Rada guvernérov ECB 18. októbra rozhodla, že digitálne euro prejde do fázy prípravy a experimentovania od 1.11.2023. Táto fáza, ktorá by mohla trvať približne do troch rokov, položí základy pre potenciálne digitálne euro. Začiatok tejto novej fázy nemusí nevyhnutne znamenať zavedenie digitálneho eura". Zdroj

 Samit eurozóny o ktorom sa mlčí
V Bruseli 27. októbra 2023

Samit eurozóny sa konal v inkluzívnom formáte a rokovania sa zamerali na hospodársku a finančnú situáciu v EÚ.

Lídri EÚ rokovali aj o koordinácii fiškálnych politík, bankovej únii a digitálnom eure.

Delegáciám zasielajú vyhlásenie schválené na uvedenom samite eurozóny.

Zdroj 

Inak sa už aj dohodli na TTIP s USA. Túto dohodu začala vláda SR v rokoch 2015 až 2017 len ju nestihli dokončiť - viac tu a projekt Trojmorie - viac tu !!! 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Účel: dar SK28 0900 0000 0051 7971 8989

 

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes