Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Informátor WHO varuje: „Chcú vytvoriť večnú pandémiu“ – Univerzita Johnsa Hopkinsa zverejnila pandemický plán pre SPARS 2025-2028
Featured

Informátor WHO varuje: „Chcú vytvoriť večnú pandémiu“ – Univerzita Johnsa Hopkinsa zverejnila pandemický plán pre SPARS 2025-2028

VKontakte

 Dr. Astrid Stuckelberger, vedkyňa, medzinárodná odborníčka na zdravie, autorka a informátorka Svetovej zdravotníckej organizácie, varovala, že Univerzita Johna Hopkinsa zverejnila pandemický plán pre SPARS 2025-2028 (dokument nájdete nižšie preložený do slovenského jazyka) je možné zobraziť s cieľom vytvoriť „večnú pandémiu“.

Myslím si, že by bolo možno správne povedať pár slov na úvod, alebo položiť si otázky. Prečo do konca roka 2024 má byť dokončený plán zavedenia povinnosti takzvaných zdravotných OP bez podoby tváre maloletým deťom a dôchodcom od 65 roku (viac tu) a rýchle zavedenie MZP WHO - WHA75 a pandemická zmluva s WHO (viac tu). Samozrejme, že aj dokončeniu k povinnému prechodu Eú digitálnej peňaženky, EúID, digitálneho eura prepojeného práve k vašim zdravotným údajom (viac tu) a nedávno schválenému programu v Bruseli (viac tu) . 

V roku 2023 Dr. Stuckelberger spolu s Pascalom Najadi, švajčiarskym bankárom perzského pôvodu, vytvorili dokument s názvom „Poďme podrezať hlavu hadovi“, v ktorom naliehavo vyzývajú na celosvetové povedomie a konanie a vyzývajú na trestné stíhanie tých, ktorí stoja za vakcínou Covid od Big Pharma. operáciu, ktorú nazývajú „biologické zbrane“.

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

“Johns Hopkins University zverejnila pandemický plán pre SPARS 2025-2028. Neprestanú... Vytvárajú večnú pandémiu."

Tí, ktorí boli zaočkovaní, si mysleli, že ich vakcína „oslobodí“. Opak bol prípad... Museli mať očkovací preukaz, ktorý ich nútil pravidelne sa očkovať (aby boli 'aktuálni' s očkovaním) (...) Pokiaľ ľudia veria, že napr. každá chrípka sa stáva prehnanou drámou a ľuďom sa hovorí, že zomrú. Ľudia sa tak boja smrti, že sú ochotní riskovať svoj život pre ľudí, ktorí im klamú. Veria vládam, ktoré im klamú a hrajú na strach. A kto sa bojí a nezmení tento postoj, bohužiaľ zomrie. Preto vyzývam ľudí, aby sa zobudili a prevzali kontrolu nad svojím zdravím a neverili vládam [a Big Pharma], ktoré im klamú, podnecujú strach a udržiavajú pandémie. Je to tá najhoršia nočná mora, akú ľudstvo môže zažiť – žiť celý svoj život v neustálom strachu.“ – hovorí Astrid Stuckelberger vo videu.

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes