Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Vlády v zahraničí priznali o čom je Pandemická zmluva s WHO, posilnenie právomoci, je to ešte horšie než ste si mysleli!
Featured

Vlády v zahraničí priznali o čom je Pandemická zmluva s WHO, posilnenie právomoci, je to ešte horšie než ste si mysleli!

VKontakte

 Obavy a vôľa občanov nehrajú v najlepšom Slovensku všetkých čias žiadnu rolu. Nedávno sme to objasnili v tomto článku tu: politici opäť oznámili, že ich hlavným cieľom je potichu posilniť WHO. 

Tento článok sa týka aj pre najdokonalejšiu právničku "v úvodzovkách" madam Laššakovú, ktorá presviedčala vo svojom videu, že pandemická zmluva nie je podstatná vec? Tak čítaj madam le Smer-SD. V tomto "tu" článku (s prosbou o šírenie tohto článku, ďakujeme) sme spracovali celé znenie pre obce, mestá, politikov, že o čom je tá nepodstatná Pandemická zmluva s WHO.

 Ďalší dôkaz nájdete v tomto článku z Rady Európy aj s hlasovaním tu čítaj!

Výbušné: Organizácia, ktorá bola infiltrovaná globalistami a farmaceutickým priemyslom, je zároveň nápadne nekritická voči pokusom úplne dekriminalizovať potraty a povoliť ich až do narodenia. V prípade pochybností sú pre globalistickú agendu obetované aj ľudské životy, zdá sa...!! 

Z Nemecka: Odpoveď na kritickú otázku pre AFD - tu. Viacerí poslanci AfD sa pýtali federálnej vlády, ako reagovala na požiadavky Svetovej zdravotníckej organizácie na svojvoľné zabíjanie nenarodeného života. WHO chce - "tu" aby boli interrupcie úplne dekriminalizované a aby sa odstránili všetky obmedzenia práv na interrupcie založené na gestačnom veku. To v konečnom dôsledku umožňuje svojvoľné potraty až do narodenia: Neodporúčajú sa ani určité čakacie doby pred zákrokom či konzultácie s inými osobami (napr. rodičmi v prípade maloletých dievčat). Túžba po potrate by nemala byť spochybňovaná. Človek sa odvoláva na ľudské práva tehotných žien, no zároveň popiera akúkoľvek hodnotu a akékoľvek právo nenarodeného života.

Čo na to Kotlebovci a Aliancia za rodinu!? Kotlebovci sľúbili nám podporu v našu petíciu, tak uvidíme, že čí sú za to, tak ako sa prezentujú a hovoria. Na ďalších čakáme: oslovení boli aj Komunisti, SHO, Slota, združenia. Aliancia už nech nešpekuluje tie svoje "slušne povedané" o ničom online petície. 

Množstvo štúdií "tu" ukázalo , že interrupcie sú spojené s vysokým rizikom následných duševných porúch u žien a dievčat. Zdá sa preto veľmi paradoxné, že domnelá zdravotnícka organizácia by nehanebne považovala interrupciu za rutinnú liečbu podobnú extrakcii uvoľneného zuba.

Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 

Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

V tomto kontexte je kritické vyšetrovanie AfD dosť výbušné, najmä preto, že poslanci tiež poukazujú na to, že Spolkový ústavný súd v rozsudku z 28. mája 1993 rozhodol, že „ľudská dôstojnosť [...] už patrí k nenarodenému ľudskému životu“. “. Zdá sa, že tento rozsudok nie je v Nemecku zaujímavý, pretože podľa poslancov instagramový účet saymyname_bpb z Federálnej agentúry pre politické vzdelávanie (bpb), ktorý je podriadený ministerstvu vnútra, zverejnil niekoľko príspevkov, ktoré sú nápadne propotratové. (Na tomto mieste je potrebné pripomenúť, že bpb z dôvodu nedostatku rovnováhy a jeho zjavného názoru, že môže určiť jedinú pravdivú interpretáciu histórie, už bol zamietnutý Spolkovým ústavným súdom bol pokarhaný .) Čo na to teda hovorí federálna vláda?

objasniť právne otázky

Odpoveď na otázku je vyhýbavá, pokiaľ ide o dekriminalizáciu interrupcií, a poukazuje na to, že v marci 2023 bola zriadená komisia, ktorá okrem iného skúma, „či a ak áno, ako možno interrupcie regulovať mimo trestného zákona“ “. Už z toho vyplýva, že dekriminalizácii interrupcií je celkom otvorené – rozsudok Spolkového ústavného súdu sa nespomína. Komisia by mala svoju takzvanú prácu ukončiť do konca marca 2024 a federálna vláda to „nechce predvídať“.

Od spomínaného instagramového účtu sa dištancuje, keďže tam nemožno nájsť žiadne vyjadrenia samotnej federálnej vlády. Kontroverzia týkajúca sa potratov bola primerane vykreslená, ako sa zistilo, s odvolaním sa na bpb – a odvolávajúc sa na krátke video , ktoré priamo zdôrazňuje, že zástancovia pro-life sú vo všeobecnosti „pravicoví“ (alebo aspoň „konzervatívni“) alebo sú nábožensky založení a v ktorom interrupcia je jasne prezentovaná ako právo každej tehotnej ženy (nazývanej „ľudia s maternicou“). Takže ako obvykle „vyvážené“.

Ústredný cieľ: posilnenie WHO

Odpovede na nasledujúce otázky ukazujú, že nemecká spolková vláda sa pravdepodobne z celého srdca prikloní k línii WHO v otázke potratov. Poslanci AfD chceli vedieť, prečo federálna vláda spolupracuje s organizáciami, „ktoré chcú zabíjanie nenarodených detí urobiť bez akéhokoľvek časového obmedzenia beztrestným, čo podľa jasnej judikatúry Spolkového ústavného súdu (1 BvF 1-6/74); 2 BvF 2/90) s „ľudskou dôstojnosťou“ ustanovenou v článku 1 ods. 1 základného zákona [...] koliduje. Odpoveď federálnej vlády je jasná: ukončenie spolupráce neprichádza do úvahy. Jeden sa priznáva: 

Vzhľadom na rastúcu globálnu úlohu Svetovej zdravotníckej organizácie
(WHO) ako vedúceho a koordinačného orgánu pre globálne zdravie má federálna vláda osobitný záujem podporovať WHO pri vykonávaní jej mandátu. Nemecko je členom WHO. Posilnenie WHO zostáva ústredným cieľom federálnej vlády v oblasti globálneho zdravia. Spolková vláda to úzko koordinuje so svojimi partnermi. Pandemická zmluva je o posilnení WHO v každej oblasti!

odpovedanie na otázky ; 

Napokon poslanci za AfD chceli vedieť, či federálna vláda financuje a „posilňuje“ iných ľudí alebo skupiny ľudí, ktorí sa zaviazali k beztrestnosti za zabíjanie nenarodených detí. Federálna vláda to nevie – a očividne ich to tiež nezaujíma. Očividne tu nie je pochopenie pre kritiku potratov až po pôrod. V každom prípade, peniaze z daní tečú všade tam, kde je to podľa agendy potrebné - to už vyplynulo z predchádzajúcich prieskumov .

V Nemecku je už interrupcia legálna

V Nemecku podľa interrupčného zákona zostáva každý, kto sa podieľa na prerušení tehotenstva, nepotrestaný, ak tehotná žena tri dni pred svojím vymenovaním požiada o radu štátom schválenú poradňu pre konflikty v tehotenstve a zákrok vykoná lekár, ktorý sa nezúčastnil. v poradni do dvanástich týždňov od počatia stane. Existujú aj ďalšie výnimky:

Potrat tiež zostáva nepotrestaný, ak existujú určité ospravedlňujúce dôvody (indikácie):

  • Existuje zdravotná indikácia, ak hrozí úmrtie tehotnej ženy alebo ak hrozí vážne poškodenie jej fyzického alebo duševného zdravia.
  • Kriminalistický údaj je daný, ak je tehotenstvo založené na sexuálnom trestnom čine, napríklad znásilnení (príznaky podľa § 218a ods. 2 a 3 Trestného zákona).

Tehotná žena zostáva nepotrestaná aj vtedy, ak interrupciu vykoná lekár po konzultácii s uznávanou poradňou pre konflikty v tehotenstve a od počatia neuplynulo viac ako 22 týždňov. Tehotná žena v tomto prípade zostáva nepotrestaná, ale môžu byť stíhané aj ďalšie zúčastnené strany (trestné stíhanie tehotnej ženy podľa § 218a ods. 4 veta 1 Trestného zákona).

BMFSFJ

Za určitých podmienok sú už v Nemecku interrupcie možné bez trestu a za určitých podmienok ich dokonca hradí zdravotná poisťovňa, teda prispievatelia. Požiadavky WHO, pred ktorými sa nielen Nemecko tak rado skláňa, hoci je jedným z jeho najväčších darcov, počítajú s úplným zrušením týchto nariadení: hrozí, že potraty až do pôrodu sa skôr či neskôr stanú rutinou. Nemecko namiesto toho, aby uznalo, že požiadavky WHO kolidujú s vlastnými zákonmi a hodnoteniami Spolkového ústavného súdu, už signalizuje podriadenosť – hoci štúdie ukazujú, že zabíjanie nenarodeného života predstavuje aj vážne riziko pre duševné zdravie dotknutých žien. Kedy bola WHO o zdraví? 

Aj Slovensko sa rado skláňa pre požiadavkami WHO. Veď nie nadarmo vláda Smeru SNS a Most-Hídu poslala od roku 2018 za diplomata očkovacieho agenta J. Šuvadu ! 

Z Rakúska:

Škandalózna odpoveď na otázku WHO zo strany ministra Raucha – suverenita padne

Liberálny poslanec Mag. Gerald Hauser napísal množstvo parlamentných otázok na tému WHO a je o tejto téme viac informovaný ako takmer ktokoľvek v Rakúsku. Obavy, že rakúska suverenita sa v tajne dohodnutých zmluvách vzdáva a že sa podriaďuje globalistickej, nedemokratickej WHO, je živená nedávnou odpoveďou na otázku. Hauser exkluzívne vysvetľuje masívne problémy odpoveďou – a kam vedie súčasná cesta. Vidí len niekoľko východísk zo situácie.

Zelený minister zdravotníctva Johannes Rauch s číslom 14836/AB odpovedal na 59 aktuálnych otázok liberálneho poslanca Hausera. Podobne ako mnohí iní vládni kritici sa obáva úplného vzdania sa národnej suverenity v súvislosti so zmenami Medzinárodného zdravotného poriadku a plánovanou zmluvou o pandémii. O zmluvách sa rokuje a ak si niekto myslí, že nie, ste vo veľkom omyle! V tichej miestnosti chcú vyjednávači, ktorí sú podriadení Bruselu, WHO a OSN, odkývnuť na prípravu novín a postaviť náš národ pred hotovú vec bez vedomia verejnosti. Namiesto toho oblbujú hlúposťami ako je divadlo okolo sudkyne a podobne. 

Mag. Gerald Hauser Šéfredaktor Report24 Florian Machl odpovedal na otázky približne 50 minút. Celý rozhovor, ktorý prebehol 16. augusta cez Zoom, si pozrite tu: https://rumble.com/embed/v35va0j/?pub=4

 

Okrem masívneho posilnenia FPÖ v nadchádzajúcich voľbách do EÚ a Národnej rady nevidí Hauser žiadnu šancu dohodu odvrátiť. Ak by zmluvy prešli tak, ako sa zdá, Rakúsko sa podriadi rozhodnutiu pochybného a kontroverzného muža, generálneho riaditeľa WHO Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa. To potom môže bez toho, aby sa museli komukoľvek zodpovedať alebo sa kohokoľvek pýtať, bez pomoci vyhlásiť pandémie a „nevyhnutné opatrenia“. Teda aj zákaz vychádzania, povinné rúška a povinné očkovanie. Tento stav by znamenal faktický koniec národnej suverenity a tiež koniec demokracie. To je zabezpečené aj v zmluvách s ďalekosiahlymi ustanoveniami o cenzúre. Medicínsky a tým aj vedecky, ako aj zo strany tlače by mal byť povolený len jeden jednotný názor.

Nižšie nájdete odpoveď na otázky ministerstva zdravotníctva, ktoré chlácholí, chlácholí a v konečnom dôsledku sa miestami tvári, že o ničom neviete. Suverenita tam nie je vnímaná ako ohrozená, napriek želanej podriadenosti vo forme záväznej zmluvy. O mnohých článkoch sa ešte nerokovalo a keďže ešte nebol známy celý text, nebolo známe, či bude postúpený parlamentu. Na základe súčasného stavu by sa však predpokladalo, že to tak bude.

Ministerstvo a minister Rauch sú evidentne toho názoru, že verejnosť bola dostatočne zapojená do procesu obstarávania. V konečnom dôsledku ide o diskusiu so zástupcami vybraných mimovládnych organizácií – tých treba zrejme považovať za reprezentatívne pre obyvateľstvo. Mimovládne organizácie totiž zvyčajne dostávajú značnú časť svojho rozpočtu z verejných zdrojov, takže sa o „pokroku“ pri príprave zmluvy informujete – ak vôbec –.

Rauch v požadovaných rozsiahlych cenzúrnych opatreniach nevidí žiadne obmedzenia ľudských alebo základných práv. Rauch nevidí možnosť odstúpenia od zmluvy WHO po jej uzavretí, pretože stanovy WHO nestanovujú doložku o odstúpení. Tu je celý rad otázok pre ministra Raucha. 

Z Holandska: Ešte začiatkom sme vydali varovanie z ministerstva zdravotníctva v Holandsku - TU čítaj

Navrhovaných a pozmeňujúcich 300 bodov - TU čítaj.

Politici si zjavne neuvedomujú, že už len tento bod je masívnym porušovaním ľudských práv!!

Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 

Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

 

  
V ére systematickej „veľkej technickej“ cenzúry a rozšírenej inštitucionálnej korupcie sú médiá hľadajúce pravdu a alternatívne perspektívy životne dôležité a akýkoľvek druh podpory pomáha viac, než si myslíte!
 

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP

Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Účel: dar

SK28 0900 0000 0051 7971 8989

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes