Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

15.4.2024 Kritika mRNA bude v budúcnosti trestná po celej EÚ !!
Featured

15.4.2024 Kritika mRNA bude v budúcnosti trestná po celej EÚ !!

VKontakte

 Nový trestný čin vo Francúzsku (má byť zavedený po celej Eú podľa správy z Eú komisie a WHO, OSN, WEF) by mohol v budúcnosti dostať ľudí do väzenia, ktorí povzbudzujú ľudí k tomu, aby sa zdržali primeraného lekárskeho ošetrenia (podľa „vedy“). Zákon v stredu presadili v Národnom zhromaždení. Kritici nazývajú zákon „článok Pfizer“.

Bez väčšej pozornosti bol v stredu vo Francúzsku prijatý zákon, ktorý by mohol kriminalizovať odpor voči liečbe mRNA. Ktokoľvek, kto odporuje mRNA alebo iným „liečebným postupom“, ktoré sú „ očividne vhodné“ na liečbu na základe súčasného stavu medicínskych znalostí môže byť budúcnosti vo Francúzsku uväznený až na tri roky alebo dostať pokutu do 45 000 eur.

Represia voči kritikom medicíny

Bola to ťažko vybojovaná záležitosť, ale Macronov režim si nakoniec presadil svoje. Článok 4 je ústredným prvkom nového zákona, ktorý bol najprv vypustený, ale potom obnovený. To vytvára nový trestný čin a kriminalizuje „ žiadosť o zastavenie alebo zdržanie sa terapeutického alebo profylaktického lekárskeho ošetrenia“, ako aj „žiadosť o používanie praktík, ktoré sú prezentované ako terapeutické alebo profylaktické “. To znamená, že akákoľvek rezistencia voči liečbe mRNA (a iným firemným medicínskym metódam) môže byť v budúcnosti kriminalizovaná.

Zodpovedajúcim spôsobom je šokovaná napríklad biologička Annelise Bocquet. V stredu večer píše: „ Mojim medzinárodným priateľom a kolegom: Dnes bol vo Francúzsku schválený zákon, ktorý opisuje akýkoľvek odpor voči injekciám mRNA-LNP ako „sektársku odchýlku“. Potrestá sa odňatím slobody až na tri roky a 45 000 eur.“

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Najvýbušnejšie znenie zákona, ktoré možno použiť na kritikov mRNA, možno nájsť v odseku 2:

“ Žiadosť zanechanie alebo zdržanie sa terapeutického alebo profylaktického lekárskeho ošetrenia sa trestá jedným rokom väzenia 15 000 eur pokuta ak je táto úloha alebo opomenutie prezentované ako prospešná pre zdravie cieľových osôb hoci podľa súčasného stavu medicínskych poznatkov je zrejme pravdepodobné že to bude mať pre nich vážne následky na ich fyzickej alebo fyzickej úrovni choroba , ktorou trpia aby mali duševné zdravie “ .

Článok Pfizer: Schválený zákon v pôvodnom jazyku.

Antidemokratický manéver

Väčšina opozičných frakcií – s výnimkou Sociálnodemokratickej skupiny – považovala zákon za predsudok takzvanej „alternatívnej medicíny“ a hrozbu pre oznamovateľov korupcie. „ Úprimnosť tohto boja proti nebezpečnému sektárskemu vývoju nesmie spočívať v trestaní doplnkovej starostlivosti alebo konzumácie fytoterapeutických produktov zákonom ,“ povedal Jean-François Coulomme z ľavicovej aliancie „La France insoumise“. Thomas Ménagé z Le Penovej „Rassemblement national“ jednoducho nazval zákon „vývojom nepriateľským slobode“.

Pôvodne plány vlády zlyhali a článok 4 mohol byť zo zákona vypustený. To okamžite vyústilo do polemiky zo strany vlády. Politik z Macronovej strany vtedy hovoril o „aliancii proti vede“, za ktorú sa „hanbil“.

No v stredu vláda zvíťazila – s manévrom typickým pre Macronov režim. Takto o tom informuje korešpondencia francúzskeho parlamentu:

S odhodlaním vlády a väčšiny by človek nerátal. V stredu 14. februára na záver prerokovania návrhu zákona sa v pléne ujal slova predseda právneho výboru Sacha Houlié (renesancia), aby požiadal o druhú konzultáciu, ako to umožňuje článok 101 zákona č. Rokovací poriadok Národného zhromaždenia. V ňom sa uvádza, že „druhá konzultácia je právne možná na žiadosť vlády alebo hlavného výboru“.

Brigitte Liso preto predložila pozmeňujúci a doplňujúci návrh na obnovenie – a preformulovanie – článku 4. Spravodajkyňa síce zdôraznila, že priestupok nie je naplnený, „ak sa preukáže slobodný a informovaný súhlas osoby“, zároveň však spresnila, že nové znenie prináša ďalší rozmer v kontexte ochrany oznamovateľov korupcie. z 9. decembra 2016 o transparentnosti, boji proti korupcii a modernizácii ekonomického života bol. Cieľ zopakovaný v texte novely, podľa ktorého „informácie oznámené alebo zverejnené oznamovateľom za podmienok uvedených v § 6“ vyššie citovaného zákona „nepredstavujú provokáciu“ v zmysle § 4 tohto zákona účet.

Tento mierne pozmenený návrh bol prijatý v prvom čítaní 151 hlasmi proti 73, prakticky bez rozpravy.

Florian Philippot, líder strany „Les Patriots“, odštiepenca Le Penovej, varoval pred takýmto manévrom vlády už týždeň pred týmto krokom. Článok 4 nazval „pozmeňujúci a doplňujúci návrh spoločnosti Pfizer“. Napísal v tom čase na Národné zhromaždenie ho chce znovu zaviesť s podporou Rádovej rady (samozrejme!...), hoci aj Štátna rada to klasifikuje ako neslobodu, to je všetko!“

Teraz Macronov režim implementoval plán a presadil „dodatok spoločnosti Pfizer“. To, čo v súčasnosti zažívajú vo francúzskom parlamente, je „do očí bijúci prefašizmus,“ hovorí tamojší pozorovateľ pre nás: „Trestajte, disciplinujte, všade donucujte.“ Článok Pfizeru je ďalšou kapitolou. Komu je nový prehrešok namierený, sa ukázalo v rozprave v parlamente. „Ďalšia pandémia sa blíži“ bol argument, ktorý bolo počuť od vlády.

Teraz sa návrh zákona vracia do Senátu. Mohol by tam byť aj odpor, ale Macronisti majú spôsoby, ako to obísť.

Celé znenie zákona nájdete tu.

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes