Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

OSN má „akčný plán“ na obmedzenie slobody prejavu vo všetkých krajinách sveta
Featured

OSN má „akčný plán“ na obmedzenie slobody prejavu vo všetkých krajinách sveta

VKontakte

A všetci o tom mlčia, pretože s týmto súhlasí aj vláda SR s Pellegrinim !!Generálny tajomník OSN Antonio Guterres hovorí nahlas tichú časť: Akékoľvek vyhlásenia, ktoré sú v rozpore so zavedeným príbehom, musia byť obmedzené.

Teraz sa nepozerajte, ale o vašich právach podľa prvého dodatku sa má rokovať v Organizácii Spojených národov, ako aj na Svetovom ekonomickom fóre a iných globalistických organizáciách spojených s rozrastajúcim sa systémom jedného sveta.

18. júna, pri príležitosti Medzinárodného dňa boja proti nenávistným prejavom – áno, v skutočnosti na to existuje deň – vyzval generálny tajomník Organizácie Spojených národov na odstránenie „nenávistných prejavov“ na celom svete.

(poznámka: nasledujúci deň to práve odštartovali Kotlár s Harabinom, kde vytvorili v spoločnosti nenávistné prejavy a vlastné klamstvá)

Aj keď to v dnešnom svete, kde to naivným západným liberálom môže znieť pekne, pamätajte, že „nenávistné prejavy“ sú v očiach diváka.

Toto vyhlásenie OSN by sa malo považovať za predzvesť, jasný signál, že OSN a jej mnohí globalistickí spojenci sa pripravujú ešte tvrdšie zakročiť proti tomu, čo my, ľudia, môžeme povedať alebo napísať online. Zámerom globalistov je kriminalizovať akýkoľvek prejav, s ktorým nesúhlasia.

V pripravenom prejave zverejnenom 17. júna mal generálny tajomník OSN António Guterres veľa čo povedať o tom, prečo národy sveta potrebujú regulovať reč ešte prísnejšie ako doteraz. Povedal:

„Nenávistné prejavy sú znakom diskriminácie, zneužívania, násilia, konfliktov a dokonca aj zločinov proti ľudskosti. Videli sme to od nacistického Nemecka po Rwandu, Bosnu a ďalšie. Neexistuje žiadna prijateľná úroveň nenávistných prejavov; všetci musíme pracovať na ich úplnom odstránení."

Pridal:

„Nenávistné prejavy sa dnes zameriavajú na široké spektrum skupín, často na základe rasy, etnickej príslušnosti, náboženstva, viery alebo politickej príslušnosti. V posledných mesiacoch na internete a vo verejných komentároch vplyvných politikov vzrástol počet antisemitských aj protimoslimských nenávistných prejavov. Nenávistné prejavy môžu byť namierené proti ženám, utečencom, migrantom, rodovo rôznorodým a transrodovým ľuďom a menšinám. Je masívne umocnená silou digitálnych platforiem a nástrojov, ktoré umožňujú jej šírenie cez hranice a kultúry.“

A teraz prichádza vrchol. Všimol si:

„Štáty majú podľa medzinárodného práva povinnosť predchádzať podnecovaniu nenávisti a bojovať proti nemu a podporovať rozmanitosť, vzájomné porozumenie a solidaritu. Musia posilniť a implementovať tieto záväzky a zároveň zabezpečiť, aby ich kroky podporovali slobodu prejavu a chránili menšiny a iné komunity.

Z textu týchto komentárov je zrejmé, že globalisti chcú chrániť vždy citlivé pocity sexuálnych menšín, ilegálnych cudzincov a iných menšín.

Ak však nepatríte k jednej alebo viacerým skupinám uprednostňovaných globalistami, ktorým sú priznané osobitné práva a výsady, nemáte žiadne práva, určite nie právo na slobodu prejavu alebo slobodu tlače. Ak máte svoj názor, je lepšie si ho nechať pre seba, inak vám hrozí pokuta alebo dokonca väzenie.

Nič nemôže byť viac protiamerické, pretože zakladatelia nášho národa sa nezaoberali ochranou práva ľudí hovoriť, čo je populárne. Skôr im išlo o právo vyjadrovať názory, ktoré by mohli byť nepopulárne alebo kontroverzné. Spravidla ide o politické alebo náboženské vyhlásenia.

Globalistické elity to tak nevnímajú. Chcú udávať tón a program a zastaviť všetky ostatné prejavy prostredníctvom hrozieb a skutočných trestných sankcií.

Toto je ten druh „Brave New World“, do ktorého nás chcú globalisti zaviesť. Vidíme to už v Británii, Kanade, Nemecku a iných predtým slobodných krajinách. V USA existuje frakcia, ktorá chce ísť rovnakou cestou, a použili nejasné zákony na uvrhnutie pro-life Američanov do väzenia na dlhé obdobia a to isté urobili s demonštrantmi, ktorí nerobili nič iné ako mierové. prechádzka cez Capitol 6. januára 2021.

Guterres dodal, že „ Stratégia a akčný plán OSN proti nenávistným prejavom poskytuje rámec na riešenie príčin aj následkov tejto pohromy. A Organizácia Spojených národov v súčasnosti pripravuje Globálne princípy pre integritu informácií, aby usmernili tých, ktorí rozhodujú o týchto otázkach .

Áno, Organizácia spojených národov má v skutočnosti „ akčný plán “ na obmedzenie nášho prejavu (celý plán si môžete prečítať TU ). To, že nikým nevolený globálny orgán bude mať vôbec takýto plán, nieto ešte vnútiť ho národom sveta, by malo vydesiť svetlo každého Američana, Kanaďana či Európana milujúceho slobodu.

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes