Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

USA oznamuje rozšírenie dohľadu na letiskách proti studeným vírusom
Featured

USA oznamuje rozšírenie dohľadu na letiskách proti studeným vírusom

VKontakte

 Z dôvodu koronavírusu už na letiskách zaviedli dozorné opatrenia americký CDC spolu so súkromnou spoločnosťou. Teraz sa má celá vec rozšíriť o chrípku, RSV a iné respiračné infekcie. Bude sa to potom znova používať na obmedzenia cestovania? Úprimne Áno !! V tomto článku už sme upozornili verejnosť, že čo sa chystá : Čína oznamuje blokovacie plány pre chrípku - Úradníci vyvolávajú zúrivosť varovaním, že oblasti môžu byť zatvorené aby potlačili prepuknutie bežného vírusu. Práve toto už chce zaviesť aj Brusel v rámci celej Eú, a preto tá kontrola na hraniciach a nie kvôli utečencom !! Myslíte si, že len tak schválili v EP V EP schválili Kódex schengenských hraníc, alebo nariadenie Nové nariadenie umožňuje Európskej komisii vyhlásiť pandémiu z dôvodu - zdravotnej núdze !?  

Samozrejme ak si uvedomíme, že ak nezastavíme MZP WHO sme skončili a urobia presne to čo chcú , viac sa dozvieš tu a tu. V tomto "tu" blogu sa dozviete o nových vakcínach práve voči chrípke, RSV. Vážne ste si mysleli, že všetko skončilo? Niekomu sa môže zdať, že nejaký covid akože skončil a ďalšie totalitné hry už nebudú, lebo ....., lenže čo na to iné choroby ako sú chrípka a podobne ? Vážne ste si mysleli, že tie mRNA vakcíny skončili, že nás už týmto nemôžu očkovať, obmedziť  "viac v tomto blogu" a nezabudnite, že na Slovensku je povinné očkovanie od roku 2008. 

Ako oznámilo Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) , na letiskách sa zintenzívnia opatrenia na sledovanie infekcií dýchacích ciest. Americká zdravotnícka agentúra spolupracuje so súkromnou spoločnosťou Gingko Bioworks v rámci programu Genomic Surveillance „na testovaní viac ako 30 ďalších prioritných patogénov okrem SARS-CoV-2, vírusu, ktorý spôsobuje COVID-19“. (oznámil ).

Program bol potom opísaný ako „flexibilná, multimodálna platforma“ pozostávajúca z troch doplnkových prístupov k zberu vzoriek od prichádzajúcich medzinárodných cestujúcich na letiskách v USA. „To zahŕňa dobrovoľné výtery z nosa, vzorky odpadových vôd z lietadiel a vzorky odpadových vôd z letísk. Tieto opatrenia sú určené na zlepšenie včasnej detekcie nových variantov SARS-CoV-2 a iných patogénov a na odstránenie nedostatkov v globálnom sledovaní,“ uvádza sa v správe.

„Rozšírenie programu genómového sledovania založeného na cestovateľoch tak, aby zahŕňal chrípku, RSV a iné patogény, je rozhodujúce, keď vstupujeme do jesennej respiračnej sezóny. Program TGS, ktorý sa začal počas pandémie Covid-19, fungoval ako systém včasného varovania na detekciu nových a zriedkavých variantov vírusu SARS-CoV-2 a v budúcnosti bude robiť to isté pre ďalšie respiračné vírusy,“ povedal Dr. Vo vyhlásení uviedla Cindy Friedmanová, šéfka divízie cestovnej medicíny CDC. Do programu CDC sa od jeho spustenia koncom roka 2021 "zaregistrovalo" viac ako 360 000 cestujúcich leteckou dopravou, uviedla agentúra a dodala, že je "dobrovoľný aj anonymný". Zastrešuje lety z viac ako 135 krajín sveta.

To, čo sa predáva ako ochranné opatrenie, má aj svoje negatíva. Za určitých okolností to môže viesť aj k tomu, že ľuďom z určitých krajín alebo regiónov bude zamietnutý vstup do USA, pretože cestujúci odtiaľ nesú stopy určitého patogénu. Samozrejme, že sa to týka aj celej Eú. Prečo asi bolo WHO na Slovensku: 18.6.2023 Prečo znova všetci mlčia - Expertný tím WHO sa stretol s hlavným hygienikom SR na Úrade verejného zdravotníctva . 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Podpora tu

 

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes