Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Strategická agenda 2024 – 2029: Rada EÚ vyhlasuje vládnych kritikov za nepriateľov štátu a nielen to!!
Featured

Strategická agenda 2024 – 2029: Rada EÚ vyhlasuje vládnych kritikov za nepriateľov štátu a nielen to!!

VKontakte

Presne o tomto som nedávno informoval a varoval, že v pozadí falošného kriku Harabina s Kotlárom, Infovojnou a podobne sa zakrývajú schvaľovacie procesy proti vlastným občanom a sú to závratné dokumenty !! 

07.04.2024 | Hlavy štátov a vlád EÚ svojou „strategickou agendou“ na nasledujúcich päť rokov vyhlasujú vojnu vládnym kritikom a prirovnávajú ich k teroristom a zločincom ako bezpečnostné riziko pre EÚ. To nás vedie k očakávaniu ďalšieho zintenzívnenia cenzúry a režimu zrušenia. Jeho šance na úspech sú však čoraz menšie.

Rada EÚ prijala 27. júna „ Strategickú agendu 2024 – 2029 “. Príklad nemecká tlačová správa uvádza:

„Vzhľadom na novú geopolitickú realitu pomôže strategická agenda urobiť Európu sebavedomejšou a lepšie vybavenú na to, aby mohla čeliť budúcim výzvam. Je založená na troch pilieroch:
– slobodná a demokratická Európa,
– silná a bezpečná Európa,
– prosperujúca a konkurencieschopná Európa.

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Ako je dobre známe, pre tých, ktorí sú pri moci, je „dezinformácia“ čokoľvek, čo je v rozpore s naratívami, ktoré sú pre nich dôležité a predovšetkým pre NATO. V Európe je malá armáda overovateľov faktov platená a podporovaná priamo aj nepriamo EÚ a vládami. Je zaneprázdnené vyhlasovaním všetkého, čo môže byť pre tieto naratívy nebezpečné, za dezinformáciu, a tým pádom na cenzúru. Zákon EÚ o digitálnych službách vyžaduje, aby prevádzkovatelia platforiem sociálnych médií vymazali bližšie nešpecifikovaný „škodlivý“ obsah, aj keď neporušuje žiadny zákon.

Vzhľadom na opodstatnenosť strategickej agendy EÚ „novou geopolitickou realitou“ nie je prekvapujúce, že takzvané dezinformácie sú v novinách predstavené ako „pokusy o destabilizáciu, a to aj prostredníctvom dezinformácií a nenávistných prejavov“, proti ktorým sa bude bojovať. Kritika vlády nie je len kritika vlády, je to pokus o destabilizáciu, s ktorým musí vláda a celá spoločnosť bojovať.

V časti „Silná a bezpečná Európa“ , ktorá sa zaoberá vojensko-geopolitickými cieľmi a opatreniami, sa škodlivé názory a informácie, proti ktorým je potrebné bojovať, znovu objavujú ako rozsievanie a radikalizácia. Spomínajú sa jedným dychom ako terorizmus a násilný extrémizmus. V origináli (preložené):

"Budeme bojovať proti pokusom zasiať rozdelenie, radikalizáciu, terorizmus a násilný extrémizmus."

Šéfovia vlád tomu hovoria „posilnenie sociálnej odolnosti“. Úzke prepojenie medzi „geopolitickou realitou“ a bojom proti takzvaným dezinformáciám, ktoré Rada EÚ vytvára, potvrdzuje pri rôznych príležitostiach tu prezentovanú a dôkazmi podloženú tézu, že tento boj je v podstate riadený armádou a tajnými službami.

Rade EÚ sa podarilo vtesnať boj proti „dezinformáciám a nenávistným prejavom“ medzi takými problémami, ako je Blízky východ, Ukrajina a migrácia – nehovoriac o tom, že zároveň vymenovala novú skupinu „aparatčikov“ po európskom parlamentné voľby.

Vychádza zo strategickej agendy Rady na roky 2024 – 2029 prijatej 27. júna. Tento dokument predstavuje „päťročný plán“, ktorým sa má riadiť politika a ciele bloku.

Pod názvom „Slobodná a demokratická Európa“ sa dokument zaoberá rôznymi spôsobmi, akými sa budú v budúcnosti presadzovať „európske hodnoty“. V záveroch Rady sa uvádza, že v záujme posilnenia „demokratickej odolnosti EÚ“ bude potrebné čeliť dezinformáciám a nenávistným prejavom.

Tieto kategórie reči sú neslávne svojvoľne definované, dokonca aj v legislatíve, a bežne používané ako nástroj cenzúry – ale závery počítajú boj proti nim medzi strategický cieľ odraziť cudzie zásahy a destabilizáciu.

Inými slovami, tí jednotlivci alebo organizácie, o ktorých sa zistí, že sú „vinní“ z nenávistných prejavov alebo dezinformácií, môžu čeliť pochmúrnej možnosti, že sa s nimi bude zaobchádzať ako s hrozbou pre bezpečnosť EÚ.

Ďalším prísľubom, ktorý dokument dáva jedným dychom, je, že technologickí giganti budú musieť „prevziať zodpovednosť za ochranu demokratického dialógu online“.

Znamená to, že v priebehu nasledujúcich piatich rokov bude v EÚ viac či menej cenzúra? Bruselskí byrokrati sú v tomto bode tak vycvičení v chrlení fráz, že teoreticky by sa toto vyhlásenie dalo interpretovať oboma spôsobmi.

V spojení s „dezinformáciami“ atď. je však celkom jasné, aký kurz má EÚ v úmysle zachovať, pokiaľ ide o slobodu prejavu online.

Umelá inteligencia nie je výslovne uvedená ako hrozba (či už pre EÚ, ani zo strany EÚ ako technológia, ktorú možno použiť na zvýšenie cenzúry, známej ako „boj proti dezinformáciám“).

Avšak, čo si len spomeniete, EÚ to údajne má: v časti záverov, ktoré sa týkajú konkurencieschopnosti, sú rastúce kapacity súvisiace s AI práve tam s rastúcimi kapacitami v oblasti obrany, vesmíru, kvantových technológií, polovodičov, zdravotníctva, biotechnológií – nehovoriac o „net -nulové technológie, mobilita, liečivá, chemikálie a pokročilé materiály.

Zdá sa, že ide o celkom komplexný most, ktorý sa EÚ snaží predať svojim členským štátom a ich občanom.

Teraz prejdime na Radu EÚ a Úrad vlády SR a NR SR:

Európska rada, 27 júna 2024

Hlavné výsledky

Sankcie, Vojenská pomoc a bezpečnostné záväzky, Podpora pre Ukrajinu, Strategický program na roky 2024 – 2029, Prístupové rokovania, Migrácia, Boj proti antisemitizmu, rasizmu a xenofóbii, .... .

Lídri EÚ sa dohodli na vymenovaní do funkcie a nomináciách na vrcholové pozície EÚ a prijali strategický program na roky 2024 – 2029, t. j. politický plán, ktorým sa riadi budúce smerovanie a ciele EÚ.

Prijali aj závery o Ukrajine, Blízkom východe, bezpečnosti a obrane, konkurencieschopnosti, migrácii, Čiernom mori, Moldavsku, Gruzínsku, hybridných hrozbách, boji proti antisemitizmu, rasizmu a xenofóbii a plán vnútorných reforiem. Oporúčam si to aj prečítať, aby ste konečne pochopili, že mal som vo všetkom pravdu (klikni sem) !!!

Účastníci, ktorí to prijali (tu klikni) Súdruh Pellegrini v mene SR, Uznesenia vlády a schválenia v NR SR, o ktorých ste tvrdili, že oni/ony nebudú podporovať NATO, zbrojenie Ukrajiny, azylovú politiku, sankcie, proti slobode slova, lgbti a atď . 

Z Úradu vlády SR

Národný akčný plán boja proti terorizmu do roku 2027 – nové znenie

UV-19245/2024 , Zaevidované: 03.05.2024 (všetky materiály tu a tu)
 
Z NR SR

Výbor NR SR pre európske záležitosti, ktorým je členom práveže Kotlár !!! Prečo asi tak veľký falošný krik zo zasadnutia pár dní predtým vo výbore pre zdravotníctvo ??? 

18. schôdza výboru CRD-KNR-VEZ-863/2024-4

U z n e s e n i e

Výboru Národnej rady Slovenskej republiky pre európske záležitosti

z 26. júna 2024

k informácii o zasadnutí Európskej rady, ktoré sa uskutoční 27. – 28. júna 2024

Výbor Národnej rady Slovenskej republiky pre európske záležitosti 

A: schvaľuje stanoviská Slovenskej republiky

na zasadnutie Európskej rady, ktoré sa uskutoční 27. – 28. júna 2024, ktoré výboru predložil predseda vlády Slovenskej republiky;

B: ukladá

predsedovi výboru informovať predsedu Národnej rady Slovenskej republiky a predsedu vlády Slovenskej republiky o výsledku rokovania výboru.

Celý dokument - tu klikni

Lenže na to bola odoslaná pozvánka ešte

Bratislava 19. jún 2024 CRD-KNR-VEZ-0863/2024-1

P o z v á n k a

na 18. schôdzu Výboru Národnej rady Slovenskej republiky pre európske záležitosti, ktorá sa uskutoční

  1. júna 2024 (streda) o 13:00 hod.

v budove Národnej rady Slovenskej republiky, v rokovacej miestnosti č. 149 (1. poschodie), Námestie Alexandra Dubčeka 1, Bratislava.

Návrh programu:

  1. Informácia o zasadnutí Európskej rady, ktoré sa uskutoční 27. – 28. júna 2024

       predloží:               predseda vlády SR

       spravodajca:         podpredseda výboru Michal Stuška

Celý dokument - tu klikni

Členovia výboru - tu klikni

Všetky dokumenty - tu klikni

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes