Multilingual

+12
°
C
H: +16°
L: +
Košice
Neděle, 08 Říjen
Viz 7denní předpověď
po út st čt so
+ +14° +16° +20° +16° +18°
+ + + +10° + +
Nová štúdia a dôverné dokumenty spoločnosti Pfizer potvrdzujú „vylučovanie vakcíny“ mRNA so šokujúco nebezpečnými následkami

Nová štúdia a dôverné dokumenty spoločnosti Pfizer potvrdzujú „vylučovanie vakcíny“ mRNA so šokujúco nebezpečnými následkami

VKontakte

 Štúdia vedcov z University of Colorado potvrdzuje, že drvivá väčšina ľudstva nemala absolútne na výber, či dostať injekciu Covid-19 alebo nie, pretože očkovaní prenášali protilátky generované injekciami prostredníctvom aerosólov. Odporúčam aj tento predošlý článok: 27.8.2023 Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to . 

Výsledky by však nemali byť prekvapujúce, pretože dôverný dokument od spoločnosti Pfizer už potvrdil, že vystavenie sa injekciám mRNA prostredníctvom kontaktu s pokožkou a vdychovaním rovnakého vzduchu ako osoba, ktorá bola zaočkovaná proti Covid-19, je úplne možné.

Žiaľ, zálohujú aj Dr. Phillipe van Welbergen, ktorý ukázal, že grafén, údajne nezverejnená zložka injekcií Covid-19, sa prenáša z očkovaných ľudí na neočkovaných ľudí, pričom ničí červené krvinky a spôsobuje nebezpečné krvné zrazeniny.

 

Štúdiu s názvom „ Dôkaz aerosólového prenosu humorálnej imunity špecifickej pre SARS-CoV2 “, publikovanú 1. mája 2022, vykonali nasledujúci vedci pre univerzitu v Colorade.

  • Ross M. Kedl, Elena Hsieh,
  • Thomas E. Morrison,
  • Gabriela Samayoa-Reyes,
  • Siobhan Flahertyová,
  • Conner L. Jackson,
  • Rosemary Rochford.

 

 

Zhrnutie štúdie je nasledovné -

Prekvapivo, napriek zjavným poznatkom, že infekčné častice sa môžu prenášať dýchaním, sa nikdy nepotvrdilo, nieto ešte skúmalo, či sa medzi hostiteľmi môžu prenášať aj iné zložky nazálnej/orálnej tekutiny.

Okolnosti súčasnej pandémie poskytli jedinečnú príležitosť naplno preskúmať túto provokatívnu myšlienku. Údaje, ktoré uvádzame, poskytujú dôkaz o novom mechanizme, ktorým sa môže prejaviť imunita stáda, a to aerosólový prenos protilátok medzi imunitnými a neimunitnými hostiteľmi.

A tu sú najdôležitejšie zistenia autorov štúdie –

Rozšírené požiadavky na nosenie rúšok v sociálnych aj profesionálnych prostrediach poskytli jedinečnú príležitosť študovať možnosť uvoľňovania aerosolizovaných protilátok z očkovaných jedincov.

Použitím multiplexného mikrosférického imunotestu (MMIA) založeného na prietokovej cytometrii na detekciu protilátok špecifických pre SARS-CoV-2 ( obr. 1A B ) 4 , 5 a metódy, ktorá sa predtým používala na elúciu protilátok z rehydratovaných vysušených krvných škvŕn (DBS). identifikovali špecifické protilátky proti SARS-CoV-2, ktoré sa uvoľnili z chirurgických tvárových masiek darovaných očkovanými členmi laboratória na konci pracovného dňa.

V súlade s výsledkami uvádzanými inými sme detegovali IgG aj IgA v slinách očkovaných jedincov ( obr. 1C D ). Preto nebolo prekvapujúce, že sme boli schopní detegovať IgG aj IgA po elúcii protilátok z tvárových masiek ( obr. 1C D ).

Vzhľadom na tieto pozorovania sme predpokladali, že kvapôčkový/aerosólový prenos protilátok by mohol nastať medzi jednotlivcami, podobne ako sa môžu častice kvapôčkových/aerosólových vírusov vymieňať rovnakou cestou

 

To znamená, že odstránenie vakcíny proti Covid-19 je celkom možné, berúc do úvahy štúdiu vykonanú v Japonsku v mene spoločnosti Pfizer .

Štúdia pozorovala distribúciu injekcie Covid-19 v tele potkanov Wister počas 48 hodín. Jedným z najzaujímavejších zistení štúdie je skutočnosť, že injekcia Pfizer sa časom hromadí vo vaječníkoch. Najvyššia koncentrácia bola zistená v pečeni. Ale hromadí sa aj v slinných žľazách kože.

Tie 

Nie je známe, či sa injekcia naďalej hromadí po 48 hodinách, pretože štúdia po tomto období zastavila pozorovania. Tieto výsledky v spojení s úvodnou štúdiou uvedenou vyššie však ukazujú, že nezaočkovaná osoba je vystavená riziku vystavenia injekcii Covid-19 najmenej 48 hodín, ak dýcha rovnaký vzduch ako očkovaná osoba alebo ak sa jej dotkne pokožka.

To by však nemalo byť prekvapením, pretože spoločnosť Pfizer to uviedla vo svojom dokumente „ FÁZA 1/2/3, PLACEBOM KONTROLOVANÁ, RANDOMIZOVANÁ, SLEPÝ POZOROVATEĽ, ŠTÚDIA NA VYHĽADÁVANIE DÁVKY NA HODNOTENIE BEZPEČNOSTI, ZNÁSOBITEĽNOSTI, IMUNOGENICITY A ÚČINNOSTI KANDIDÁTI SARS-COV-2 RNA VAKCÍNY PROTI COVID-19 U ZDRAVÝCH JEDNOTLIVCOV “ priznal.

Dokument obsahuje celú časť o možnosti „vylúčenia vakcíny mRNA“, kde je možné, že ľudia, ktorí sú v tesnej blízkosti osoby, ktorá dostala vakcínu Pfizer mRNA, zaznamenajú nežiaducu reakciu.

V časti 8.3.5 dokumentu sa opisuje, ako by sa expozícia mRNA vakcíny Pfizer počas tehotenstva alebo dojčenia mala nahlásiť spoločnosti Pfizer Safety do 24 hodín po tom, čo sa o tom dozvedel vyšetrovateľ. Je to zvláštne, pretože tehotné ženy/čerstvé matky neboli a nie sú súčasťou štúdií bezpečnosti. Ako ich teda možno odhaliť?

 

Tie

Spoločnosť Pfizer potvrdzuje, že k expozícii počas tehotenstva môže dôjsť, ak je žene diagnostikované tehotenstvo a je vystavená očkovaniu počas tehotenstva. V dokumente sa uvádza, že k environmentálnej expozícii počas tehotenstva môže dôjsť, ak člen rodiny alebo poskytovateľ zdravotnej starostlivosti oznámi, že je tehotná po tom, čo bola vystavená študijnému zásahu prostredníctvom vdýchnutia alebo kontaktu s pokožkou. Alebo ak člen rodiny mužského poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, ktorý bol vystavený študijnému zásahu prostredníctvom inhalácie alebo kontaktu s pokožkou, vystavil svoju partnerku pred alebo približne v čase počatia.

Tie

Laicky to znamená, že spoločnosť Pfizer v tomto dokumente pripúšťa, že je možné vystaviť inú osobu vakcíne mRNA Covid jednoducho dýchaním rovnakého vzduchu alebo dotykom kože očkovanej osoby.

To všetko robí výsledky Dr. Philippe van Welbergen je o to viac znepokojujúci.

DR. Philippe van Welbergen (“Dr. Philippe”), medicínsky riaditeľ Biomedicínskych kliník , bol jedným z prvých, ktorí varovali verejnosť pred škodami spôsobenými injekciami Covidu do krvi ľudí, pričom fotografoval vzorky krvi minulý rok publikované pod mikroskopom.

Začiatkom júla 2021 Dr. Philippe urobil rozhovor a vysvetlil, že odoberal vzorky krvi, keď sa jeho pacientky sťažovali na chronickú únavu, závraty, problémy s pamäťou, niekedy dokonca ochrnutie a neskorý nástup silnej menštruácie (ženy nad 60 rokov).

Jej krv mala nezvyčajné tubulárne štruktúry, niektoré častice, ktoré sa rozsvietili, a veľa poškodených buniek. Viditeľných bolo len niekoľko zdravých buniek. Tieto útvary v krvi nevidel až do troch mesiacov predtým.

Vo februári 2022 Dr. Philippe potom odfotil svoje najnovšie krvné preparáty a vysvetlil, čo obrázky ukazujú. Jeho snímky ukazujú, že neočkovaní pacienti boli „infikovaní“ očkovacími toxínmi prostredníctvom výlučkov, vrátane toho, čo sa nazýva grafén.

Úplný prehľad jeho snímok si môžete pozrieť tu . Tu je krátky úryvok z jeho prezentácie.

DR. Philippe van Welbergen demonštroval, že grafén vstreknutý do ľudí sa organizuje a rastie do väčších vlákien a štruktúr, získava magnetické vlastnosti alebo elektrický náboj a vlákna vykazujú znaky zložitejších štruktúr s pruhmi.

Preukázal tiež, že „úlomky grafénu“ sa prenášajú z „očkovaných“ ľudí na neočkovaných alebo neočkovaných ľudí a ničia ich červené krvinky a spôsobujú krvné zrazeniny u neočkovaných.

Zdá sa, že nikdy nebolo potrebné míňať prehnané množstvo peňazí daňových poplatníkov na propagandu, ktorá by prinútila verejnosť dostať injekcie Covid-19. Pretože daňovník nikdy nemal v tejto veci na výber. Jediné, čo musel urobiť, bolo dýchať. 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Podpora tu

 

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes