Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

WHO: „Dodávka mäsa“ spôsobí „ďalšiu pandémiu“
Featured

WHO: „Dodávka mäsa“ spôsobí „ďalšiu pandémiu“

VKontakte

 Globalistická Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) teraz varuje, že „prísun mäsa“ spustí „ďalšiu pandémiu“ šírením smrteľných patogénov zo zvierat na ľudí (môže mať súvis s týmto tu a tu?). A určte si je potrebné všímať ohľadom dodávok mäsa z okolitých krajín, nikdy neviete, že čo sa môže za všetkým skrývať. 

Tento znepokojujúci nový príbeh prichádza uprostred už eskalujúcej vojny proti poľnohospodárstvu a farmárčenia kvôli tvrdeniam, že produkcia mäsa a mliečnych výrobkov prispieva k takzvanej „klimatickej kríze“.

Teraz sa WHO Organizácie Spojených národov zameriava na mäsový priemysel s najnovšou osvedčenou zastrašovacou taktikou – údajným rizikom ďalšej pandémie okrádania slobody.

Táto nová stratégia strachu sa teraz v rámci One Health posúva vpred ako nikdy predtým aj vďaka pandemickej zmluvy s WHO, klikni na články - 29.3.2023 Pandemická zmluva dáva WHO kontrolu nad dobytkom a zásobovaním potravinami, ako WHO robí 19.2.2023 WHO robí propagandu s vtáčou chrípkou a otvor si aj tento článok 12.4.2023 EÚ chce sprísniť zmluvu o pandémii!!

Jedno zdravie je globálna agenda, ktorá dáva nevoleným byrokratom v rámci WHO široké právomoci.

Plán umožňuje WHO centralizovať rozhodnutia súvisiace s potravinami, poľnohospodárstvom a chovom dobytka, znečistením, pohybom obyvateľstva, zdravotnou starostlivosťou a ďalšími záležitosťami pre celý svet, pričom majú prednosť pred právami občanov a zákonmi suverénnych národov.

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

 

 

S ohľadom na to teraz správa z Harvard Law School's Brooks McCormick Jr. Animal Law & Policy Program a Centra pre životné prostredie a ochranu zvierat New York University teraz predpovedá, že ďalšia pandémia pravdepodobne vznikne z ponuky mäsa v USA.

Okrem toho varujú, že obchod s kožušinami, zoologické záhrady a domáce zvieratá vytvárajú podobné riziká.

V zásade sa skúmajú všetky rôzne oblasti života a obchodu, ktoré zahŕňajú kontakt zvierat a ľudí, bez ohľadu na to, aký krátky alebo zriedkavý, a výsledné hypotetické reťazce prenosu zoonóz.

Nie je prekvapením, že dokumenty One Health sa v tejto správe opakovane odvolávajú.

Celkovo agenda One Health v podstate odsudzuje mäsový a mliečny priemysel a konzumáciu potravín pochádzajúcich zo zvierat.

Plán vyžaduje minimalizáciu alebo odstránenie určitých kontaktov medzi zvieratami a ľuďmi, sterilizáciu oblastí, kde sa zvieratá chovajú alebo zabíjajú, a/alebo zvýšenie používania antibiotík a vakcín na zvieratách všeobecne.

Vyzýva tiež na masívne zvýšenie biologického dohľadu a testovania.

Agenda One Health účinne naznačuje, že kontakt so zvieratami a mäsovými výrobkami je vysoko rizikový.

Na rozdiel od toho sa predmetná správa zameriava predovšetkým na legislatívne a regulačné opatrenia na kontrolu zoonotických chorôb.

Návrhy zahŕňajú možné zákazy určitých praktík zvierat, ktoré „predstavujú veľké riziko, ale relatívne malú hodnotu, ekonomickú alebo inú“.

Varovania v správe znejú, akoby boli pripravené na ospravedlnenie prechodu na syntetické, v laboratóriu vypestované „mäso“, ktoré propagovali Bill Gates a Svetové ekonomické fórum (WEF).

V posledných rokoch laboratórne pestovaný „mäsový“ priemysel presadil príbeh, že jeho bunkové laboratórne zmesi sú odpoveďou na dnešné environmentálne problémy, a to zahŕňa hrozbu prenosu zoonotických chorôb, keďže „mäso“ pestované v laboratóriu je údajne na najvyššej úrovni sa pestuje v hygienických a sterilných podmienkach.

Hlavným predajným argumentom pre vznikajúci „mäsový“ priemysel pestovaný v laboratóriu je, že pomáha bojovať proti „zmene klímy“ znižovaním „emisií“ z tradičného poľnohospodárstva.

Ako však už predtým informoval Slay News, nedávna štúdia zistila, že „mäso“ vypestované v laboratóriu je v skutočnosti 25-krát horšie pre životné prostredie ako tradičná produkcia dobytka.

Príbeh One Health je však taký, že prírodné prostredie predstavuje nespočetné množstvo rizík pre ľudské zdravie, a preto je potrebné ho kontrolovať.

Medzitým najviac problémov spôsobuje ľudská snaha ovládnuť a nahradiť prírodu.

Hoci príbeh One Health hovorí, že pandémie sú spôsobené zvieratami, niet pochýb o tom, že ďalšia pandémia bude pochádzať z laboratória, rovnako ako väčšina predchádzajúcich pandémií vrátane COVID-19.

V posledných mesiacoch sa objavilo čoraz viac dôkazov, že vedci, ktorí napísali „Proximálny pôvod SARS-CoV-2“, úmyselne zavádzali verejnosť.

„Proximal Origin“, ktorý sa stal najcitovanejším dokumentom (list editorovi, ktorý bol vo veľkej miere nesprávne charakterizovaný ako seriózna vedecká recenzia), tvrdil, že SARS-CoV-2 vznikol prirodzeným vývojom a rozšíril sa na nový trh vo Wu-chane v Číne.

Dokument tvrdil, že neexistujú dôkazy o genetickom inžinierstve ani o laboratórnom pôvode.

Súkromná komunikácia však ukazuje, že mali podozrenie, že vírus unikol z Wuhanského virologického inštitútu a bol geneticky modifikovaný, aby infikoval ľudí.

Pribúdajú aj dôkazy, že toto zakrývanie vykonal vtedajší riaditeľ Národného ústavu pre alergie a infekčné choroby Dr. Anthony Fauci, vtedajší riaditeľ National Institutes of Health, Francis Collins, MD, Ph.D., a vtedajší šéf Wellcome Trust, Sir Jeremy Farrar.

Ako je uvedené v článku o Public Substack z 20. júla od nezávislých novinárov Alexa Gutentaga, Leightona Woodhousea a Michaela Shellenbergera:

„Dokumenty... ukazujú [Kristiana] Andersena a jeho spoluautorov, Andrewa Rambauta, Edwarda C. Holmesa a Roberta F. Garryho, ako sa sprisahali – čím máme na mysli, že vytvorili tajné plány zapojiť sa do klamlivého a neetického správania a šíriť dezinformácie.

Ich sprisahanie zahŕňalo koordináciu s ich „nadriadenými“ vo vláde USA a Spojeného kráľovstva s cieľom oklamať novinárov...

Dnes... zverejňujeme... úplný zoznam správ a e-mailov Slack, ktoré zachytávajú diskusie medzi Andersenom a spol. "Keď napísali svoj vplyvný dokument 'Proximal Origin', ktorý Anthony Fauci a ďalší v americkej vláde použili na vyvrátenie hypotézy úniku z laboratória."

Medzitým sa mäsový a mliečny priemysel dostáva pod čoraz väčší útok zástancov zelenej agendy, ktorú prijala aj vláda SR pod vedením Smer-SD, SNS, Most-Híd .

Ako nedávno informovali Slay News, USA sa pripojili k 12 ďalším národom po celom svete v boji proti poľnohospodárstvu v boji proti „globálnemu otepľovaniu“.

Medzinárodné vlády sa dohodli, že podpíšu pakt, ktorého cieľom je obmedziť produkciu potravín zatvorením fariem, aby sa znížili „emisie metánu“.

Trinásť krajín, ktoré podpísali globálny sľub o metáne, je:

 • Argentína
 • Austrália
 • Brazília
 • Burkina Faso
 • Čile
 • Česká republika
 • Ekvádor
 • Nemecko
 • Panama
 • Peru
 • Španielsko
 • Spojené štáty
 • Uruguaj

 

Cieľom je drasticky znížiť dodávky mäsa a mliečnych výrobkov na celom svete, aby sa údajne „zachránila“ planéta pred „zmenou klímy“.

Spojené štáty, Austrália, Brazília a Argentína, krajiny, ktoré podpísali pakt, patria medzi najväčších svetových producentov mäsa.

V mene Spojených štátov už prisľúbil podpísanie paktu „špeciálny vyslanec pre klímu“ prezidenta demokratov Joea Bidena John Kerry.

Kerry údajne trvá na tom, že farmári musia znížiť produkciu potravín, aby splnili „nulové“ ciele globalistickej zelenej agendy.

Plány na zákaz mäsa a mliečnych výrobkov sa už začali vo viacerých veľkých amerických mestách.

Slay News nedávno odhalilo, že 14 amerických miest si stanovilo „cieľ“ splniť ciele zelenej agendy Svetového ekonomického fóra (WEF) zákazom vlastníctva mäsa, mliečnych výrobkov a súkromných vozidiel do roku 2030.

Americké mestá sa spojili a vytvorili koalíciu známu ako C40 Cities Climate Leadership Group (C40).

C40 si stanovila s Agendou OSN 2030 „ambiciózny cieľ“ dosiahnuť ciele WEF do roku 2030: 22.8.2023 Exkluzívna správa odhaľuje! Do roku 2030 postupne vyradiť z výroby mäso, mliečne výrobky a súkromné ​​vozidlá.

Na dosiahnutie „cieľa“ sa mestá C40 zaviazali zabezpečiť, že ich obyvatelia budú dodržiavať nasledujúci zoznam povinných pravidiel:

 • “Spotreba mäsa 0 kg”
 • “Spotreba mlieka 0 kg”
 • “3 nové kusy oblečenia na osobu a rok”
 • „0 súkromných vozidiel“.
 • „1 spiatočný let na krátku vzdialenosť (menej ako 1500 km) každé 3 roky na osobu“

Dystopické ciele miest C40 možno nájsť v ich správe „Budúcnosť mestskej spotreby vo svete s teplotou 1,5 °C“.

Členovia amerického mesta C40 sú:

 • Austin
 • Boston
 • Chicago
 • Houston
 • Anjeli
 • Miami
 • New Orleans
 • Mesto New York
 • Philadelphia
 • Phoenix
 • Portland
 • San Francisco
 • Washington DC
 • Seattle
 • Európské mestá a podobne

Demokratická starostka Phoenixu v Arizone Kate Gallego prevzala iniciatívu a už podnikla kroky na presadenie globalistickej agendy.

 
 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes