Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Vtáčia chrípka je späť... tak nejedzte hovädzie mäso!
Featured

Vtáčia chrípka je späť... tak nejedzte hovädzie mäso!

VKontakte

Vtáčia chrípka, na ktorú varujem dlhodobo!!

Laboratórne mäso namiesto hovädzieho dobytka – takto mení WHO našu stravu z prirodzenej na falošnú

Do laboratórneho mäsa a umelého mlieka sa investujú miliardy. Od oligarchov, ako je zakladateľ Amazonu Jeff Bezos, spoluzakladateľ Google Sergei Brin, spoluzakladateľ Microsoftu Bill Gates a, samozrejme, už desaťročia od Rockefellerov a Fordov. Financované z daní, samozrejme, z EÚ, Nemecka, Holandska atď. Teraz je technológia pripravená a továrne budú čoskoro pripravené na spustenie výroby. Čo ešte chýba, je zlikvidovať konkurenciu na pasienkoch a stajniach. Koniec koncov, na to je WHO.

WHO vyzýva na ukončenie konzumácie mäsa v boji proti klimatickým zmenám

Panický orchester: Alarm WHO o vtáčej chrípke

„Pandemická“ príprava: EMA odporúča na schválenie vakcíny proti vtáčej chrípke

Je pre „Jedno zdravie“ potrebná zmluva WHO? Dlho zavedené v EÚ !!

Európska komisia robí zdravie globalistickým namiesto individuálneho s konceptom „Jedno zdravie“

Nebezpečenstvo „vakcinácie“ ošípaných a hovädzieho dobytka mRNA pre životné prostredie a potravinovú bezpečnosť

Hlavným problémom pri šírení nového vírusu vtáčej chrípky sú podľa hlavného vedca WHO kravy.

Presne vieme, čo plánujú.

Chcú nariadiť farmárom, aby vybili milióny dobytka, aby ceny mäsa prudko vzrástli a nikto okrem Davosu si už mäso nemohol dovoliť.

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Meryl Nass, ktorú dosť často spomínam a mali sme spoločný medzinárodný summit o tom píše vo svojom blogu :

„Jeremy Farrar alias špiónsky doktor alias 007 alias hlavný vedec WHO teraz šíri propagandu proti dobytku

Ale videlo ho viac ako 600 000 sledovateľov na Twitteri. Chcú kontrolovať a obmedziť jedlo. Ale vidíme to. A je volebný rok a voľby nevyhráte zabíjaním dobytka.

Možno by sme mali požiadať kandidátov, aby podpísali vyhlásenie, v ktorom sa uvádza, že nebudú podporovať zasahovanie do zásobovania potravinami alebo zabíjanie ďalších hospodárskych zvierat alebo hydiny?

Platí to zrejme aj o voľbách do EÚ, mali by ste sa spýtať straníckych kandidátov, či chcú úplne zmeniť naše stravovanie. A či chcú vyhnať farmárov.

Jeremy Farrar bol tiež opakujúcou sa témou na TKP. Naposledy v súvislosti s vtáčou chrípkou a výskumom zmeny genómu vírusov tak, aby mohli infikovať nielen vtáky, ale aj dobytok. Takže presne to, pred čím Farrar teraz varuje, bolo preskúmané a dosiahnuté.

Hosťujúca autorka Doris Schröder nedávno napísala :

„Teraz sa hovorí, že H5N1 našiel prirodzenú cestu k nášmu druhu cez dobytok. Jeremy Farrar, hlavný vedec Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) od roku 2023 a predtým riaditeľ Wellcome Trust, opäť varuje: Šírenie H5N1 je veľmi znepokojujúce. Úmrtnosť ľudí, ktorí sa nakazili infikovanými zvieratami, by bola 52 percent . „Svet“ dokonca prináša do hry potenciálne nebezpečenstvo, akým bola španielska chrípka v roku 1918. Ale je to pravda?

Vírusy H5N1 sú vo výskume už dlho známe. Podľa vyjadrení Inštitútu Friedricha Löfflera, Federálneho výskumného ústavu pre zdravie zvierat (FLI), Inštitútu Roberta Kocha (RKI), WHO a niekoľkých ďalších štátnych a nadnárodných výskumných inštitúcií neexistujú jasné klinické príznaky. Niekoľko príkladov: Kačice neochorejú vôbec alebo majú len veľmi mierne príznaky. Kurčatá vykazujú zníženú znášku a ochorejú tak vážne, že podľa oficiálnych úradov až sto percent z nich uhynie v priebehu niekoľkých dní.“

A v inom článku :

„Prečo sa stále masovo používajú ako ‚dôkaz‘? Prečo vedci ako Jeremy Farrar , Yoshihiro Kawaoka , Ron Fouchier , Martin Beer a tiež Christian Drosten skúmajú zoonózy, keď prirodzené nebezpečenstvo týchto vírusov u zdravých živých bytostí, najmä u ľudí, je mierne?

….

Ak chcete „transformovať“ poľnohospodárstvo, určite je sľubnejšie zaviesť dobytok a kozy ako nosiče vírusov. Nie každý jedáva (bravčové) mäso. Hovädzí dobytok produkuje nielen mäso, ale aj mlieko. Aké potraviny a aká poľnohospodárska pôda by sa stratila bez dobytka?

Už roky boli zabité milióny úžitkovej hydiny. To sa týka mnohých spotrebiteľov, farmárov a sebestačných ľudí. A tu je pripravená „nová“ potravinová ekonomika: s laboratórnym mliekom a laboratórnym mäsom a hmyzom. Z farmy na vidličku . Obrovskými predajnými oblasťami sú okrem Európy aj Afrika a Blízky východ. Aj pre „vakcíny“. Farmaceutický priemysel bol okrem iného v štartovacích blokoch s platformami modRNA. Dá sa tam veľa zarobiť. Aj s ‚vedľajšími účinkami‘.“

Tlačové správy nemeckého Bundestagu a výrobcu hamburgerov z laboratórneho mäsa Mosa Meat ukázali, ako Nemecko a Holandsko využívajú peniaze z daní na podporu fabrík na výrobu falošných potravín, aby mohli vyrábať umelé mäso a umelé mlieko. 

Ak sa zabije všetok dobytok, kozy, ovce a sliepky, potom žiadny farmár nemôže prežiť vo svojej profesii – je to ako Harry Potter a Lord Voldemort.

Vtáčia chrípka u hovädzieho dobytka – nezrovnalosti a otázky (1. časť)

V posledných týždňoch sa objavili čoraz znepokojujúcejšie správy o rozšírenom výskyte vysoko patogénneho vírusu vtáčej chrípky A (H5N1) kladu 2.3.4.4b. Od marca 2024 sa u domáceho dobytka nevyskytli žiadne ohniská tohto vírusového kladu. Potom 25. marca federálni predstavitelia USA oznámili, že vysoko patogénny kmeň vtáčej chrípky bol zistený u dojníc. K 27. aprílu 2024 USDA potvrdilo „infekcie“ týmto kmeňom v 34 stádach dojníc v deviatich štátoch USA.

Tlač opakovane varuje, že vírus by sa mohol vyvinúť, stať sa virulentnejším a prispôsobiť sa ľuďom. Hoci úradníci a MSM neustále používajú výrazy ako „infikovaný“, „vírus“ a „potvrdený“, nie je jasné, čo bolo dokázané. Boli to len genetické fragmenty alebo skutočný vírus, ktorý preskočil druhy a naučil sa infikovať a ochorieť cicavce ako dobytok?

Samozrejme, vírusy HPAI sa môžu preniesť z voľne žijúcich vtákov na domácu hydinu a iné druhy vtákov a zvierat. FDA uznáva, že hoci vírusy vtáčej chrípky zvyčajne neinfikujú ľudí, vyskytli sa ojedinelé infekcie u ľudí. Nepripúšťa však, že žiadna z týchto infekcií nikdy neviedla k pandémii, napriek opakovaným obavám, že jedna je bezprostredná.

Je pozoruhodné, že ministerstvo poľnohospodárstva (USDA) a Čína pracujú na výskume vtáčej chrípky H5N1 od roku 2021 - roku, v ktorom sa zrejme začalo súčasné prepuknutie. John S. Leake a Nicolas Hulscher upozorňujú, že táto práca bola šokujúco vykonaná prostredníctvom sériového prenosu cez kačicu divú – „najrozšírenejšiu, najrozšírenejšiu kačicu na zemi, ktorá je schopná kríženia so 63 inými druhmi, ak pochádza z laboratória unikol, pravdepodobne by infikoval divoké sťahovavé kačice, ktoré lietajú cez Severnú Ameriku a Euráziu, a kontaminujú doslova „VŠETKO“.

Ignorujúc zjavné medzery v súčasnom príbehu o tom, ako sa vírus dostal do Severnej Ameriky, WHO opäť obviňuje skôr prírodu než umelú laboratórnu prácu, ale varuje

„Vedci sa obávajú, že keďže vírus H5N1 trávi viac času u cicavcov, mohol by sa vyvinúť tak, aby ľahšie infikoval ľudí a šíril sa vzduchom. “

Bližší pohľad na rozvíjajúci sa príbeh odhaľuje mnohé paralely s pandémiou COVID-19, ako aj ďalšie nezrovnalosti a vážne problémy.

Ťažisko posledných týždňov

Jedinečným aspektom nového príbehu sú potraviny a krmivá. Politico 23. apríla 2024 informovalo „ Fragmenty vírusu vtáčej chrípky zistené v maloobchodnom mlieku v USA “.

Článok si hneď protirečí (niekto by mohol povedať, že zámerne zavádza).

Politico pripúšťa, že „stále nie je jasné, či bol objavený vírus aktívny“. Stále však zdôrazňujú, že „vírus“ bol objavený.

O prítomnosti vírusu teraz informovali viaceré médiá. Ale pokiaľ ide o to, ako bol vírus izolovaný a či sa našiel aktívny vírus, stretávame sa s medzerami a nezrovnalosťami. 25. apríla 2024 FDA oznámila, že mlieko,

„Približne 1 z 5 vzoriek testovaných v maloobchode je pozitívna na fragmenty vírusu HPAI...“.

FDA ďalej uvádza, že to neznamená živý vírus a zdôrazňuje to

„Ako už bolo spomenuté a načrtnuté v našom súhrne nižšie, pozitívne výsledky qPCR nemusia nevyhnutne predstavovať skutočný vírus, ktorý by mohol predstavovať riziko pre spotrebiteľov. Je potrebné ďalšie testovanie, aby sa zistilo, či je intaktný patogén stále prítomný a infekčný, čo by pomohlo určiť, či existuje riziko ochorenia z konzumácie produktu. FDA hodnotí všetky pozitívne zistenia pomocou testovania očkovania vajíčok, zlatého štandardu na určenie, či je prítomný infekčný vírus.

Hlavnou správou je, že v maloobchodnom mlieku sa v súčasnosti nenachádza žiadny infekčný vírus. V tlači je však namaľovaný iný obraz.

„Dodávky mlieka sú bezpečné“: Bidenova administratíva sa snaží upokojiť Američanov, keďže sa šíri vtáčia chrípka,“ píše sa v správe . Toto a mnohé ďalšie médiá zdôrazňujú prítomnosť patogénu – ako keby bola potvrdená a bol zistený živý vírus .

S čím máme do činenia – s fragmentmi vírusu alebo s celým živým vírusom?

Nevidel som žiadne jasné nezávislé potvrdenie, že sa našiel životaschopný vírus. Spôsob, akým ho MSM šíri, sa zdá byť presvedčivý. Napríklad 25.4.24 sme boli informovaní o tom

"Vtáčia chrípka bola zistená v 33 stádach dojníc v ôsmich štátoch, podľa najnovších údajov USDA ."

Potom časopis Nature vo svojom vydaní z 27. apríla 2024 píše, že testy RNA ukázali, že vírus vtáčej chrípky sa šíri mesiace, oveľa dlhšie, ako sa doteraz predpokladalo. Sme informovaní, že FDA

"K 30. aprílu sa potvrdila infekcia kmeňom H5N1 v 34 stádach dojníc v deviatich štátoch."

Neviem sa vyjadriť k tomu, prečo sa tento dátum spomína tri dni po uverejnení článku. Dôležité je, že medzitým úrady nehovoria len o skutočnom víruse (a nielen o jeho fragmentoch), ale aj to, že teraz tvrdia, že jasne chápu pôvod daného „vírusu“.

"Vypuknutie pravdepodobne začalo, keď vírus preskočil z infikovaného vtáka na kravu, pravdepodobne koncom decembra alebo začiatkom januára minulého roka."

Všimnite si podobnosť s údajným zoonotickým pôvodom SARS-CoV-2 – nezistený skok medzi druhmi. V prípade vírusu vtáčej chrípky sa predpokladá, že k takémuto „jednorazovému úniku“ došlo koncom decembra alebo začiatkom januára. Odvtedy existuje

„Rozsiahle, nezistené rozšírenie vírusu – to naznačuje, že vtáčou chrípkou sa v Spojených štátoch a dokonca aj v susedných regiónoch mohlo nakaziť viac dobytka, ako sa predtým uvádzalo.

Stále existujú obavy , že vírus sa šíri „mimo symptomatických stád dojníc“. Nechcem tvrdiť, že COVID-19 bol len asymptomatický, ale vieme, že v drvivej väčšine išlo o mierne ochorenie. Keďže SARS-CoV-2 je podobný sezónnej chrípke, úmrtnosť bola rádovo nižšia ako alarmujúcich 3,4 % predpovedaných WHO.

Je iróniou, že USDA teraz zdôrazňuje, že jeho agentúra spolu s CDC, štátnymi veterinárnymi orgánmi a úradníkmi v oblasti verejného zdravia vyšetruje „chorobu dojníc “, aj keď údajné šírenie vtáčej chrípky začalo asymptomaticky.

Ako teda táto choroba vyzerá?

Klinické príznaky

Dobytok, o ktorom sa hovorí, že je infikovaný vírusom vtáčej chrípky, zvyčajne nevykazuje žiadne príznaky. Hoci USDA uvádza aj niektoré klinické príznaky, všetky sú extrémne mierne.

Zdroj: https://www.aphis.usda.gov/sites/default/files/hpai-livestock-case-definition.pdf

Považujem za iróniu, že pozornosť sa tu nesústreďuje výlučne na údajne postihnuté zviera. Skôr sa presúva na mlieko – a teda na spotrebiteľa. Informácia vyzerá takto: „Mlieko vyzerá nenormálne. Môže to byť nebezpečné."

Diagnostické kritériá

Definíciu „prípadu“ špecifikuje USDA . Jedným kritériom je spôsob, akým údajný patogén spôsobuje ochorenie zvierat . Ale ako bolo práve opísané, neexistujú žiadne jasné klinické príznaky. Napriek tomu USDA zdôrazňuje , že "vírus bol klasifikovaný ako vysoko patogénny prostredníctvom analýzy miesta štiepenia a testovania biologických testov. "

Druhé diagnostické kritérium určuje výber vzoriek. Tie sa odoberajú z mlieka a tkaniva mliečnych žliaz – ale len od laktujúcich zvierat; u zvierat, ktoré nedojčia, by sa mali namiesto toho použiť hlboké výtery z nosa (prečo to znie povedome?).

(Poznámka: Veľké zameranie na mlieko – kde sa vírus údajne vyskytuje v prekvapivo vysokých koncentráciách – spôsobuje , že najväčšie nebezpečenstvo vírusu predstavuje pre spotrebiteľa – a v skutočnosti Kolumbia 15. apríla pozastavila dovoz hovädzieho mäsa a výrobkov z neho. z USA kvôli vtáčej chrípke u dojníc Napriek tomu sa „diagnóza“ posúva na výtok nosaTo neznamená, že je zviera infikované patogénom, t. j. že tieto vírusy napadli bunky zvieraťa, môžu sa množiť a spôsobiť. choroby, alebo že by sa tento patogén mohol nejakým spôsobom preniesť a poškodiť iné kravy alebo tie, ktoré konzumujú ich produkty. )

Posledný „diagnostický“ krok sa opiera o testovanie polymerázovej reťazovej reakcie (PCR) v reálnom čase. USDA píše , že „PCR test špecifický pre líniu na patotypizáciu pre H5 klad 2.3.4.4b je dostupný v NVSL“.

Myslím, že nemusím opakovať podrobnosti o „diagnostickej“ katastrofe, ktorú sme mali pri „zisťovaní“ SARS-CoV-2. Jasne sa odhalili početné chyby pri nesprávnom použití testu PCR (mnohé z nich som zhrnul vo svojej knihe).

Pri víruse vtáčej chrípky tiež nevieme, či „test“ nesprávne zachytáva kontaminanty, skutočné fragmenty vírusu alebo celý vírus. Existujú dôkazy o tom, že živý vírus infikuje dobytok, a ak áno, aká je jeho záťaž? Alebo je väčšina pozitívnych prípadov len falošne pozitívne kvôli šialeným hodnotám Ct?

Definícia prípadu

USDA rozlišuje medzi „ podozrivým prípadom “, „ predpokladaným pozitívnym prípadom“ a „ potvrdeným pozitívnym prípadom “. Dôležité je, že v prvých dvoch prípadoch nie je choroba rozhodujúcim kľúčovým parametrom . Zviera nemusí vykazovať žiadne jasné klinické príznaky. Napríklad predpokladaný pozitívny prípad je určený „rRT-PCR s alebo bez kompatibilného ochorenia“.

Sme tu znova! Mullis, pôvodný vynálezca testu PCR, konkrétne uviedol, že tento účinný postup by sa nemal používať na diagnostické účely. Existuje mnoho dôležitých aplikácií, ale nie na diagnostikovanie chorôb, najmä ak zviera nevykazuje ani charakteristické klinické príznaky - alebo vôbec žiadne!

Na základe pozitívneho testu PCR sľubuje USDA určiť „ Potvrdený pozitívny prípad “.

„Identifikácia HPAI H5N1 kladu 2.3.4.4b NVSL molekulárnym testom; Na určenie genotypu sa vykoná sekvenovanie celého genómu.

Napriek výrazne zníženým nákladom a vylepšeným technológiám pre sekvenovanie celého genómu je to však stále obrovské úsilie a nedá sa to skutočne urobiť vo veľkom meradle. V prípade obávanej, zinscenovanej alebo skutočnej pandémie bude určite nemožné vykonať WGS pre všetky postihnuté zvieratá.

Genetické testovanie

Dňa 21. apríla 2024 zverejnilo USDA genetické sekvencie vírusu chrípky A H5N1 na verejne dostupnej webovej stránke. Uviedla, že sprístupnila verejnosti 239 genetických sekvencií kladu 2.3.4.4b amerického chrípkového vírusu H5N1 . Je dôležité si uvedomiť, o čo ide.

Nič nenasvedčuje tomu, že ide o „overené izoláty“, ktoré pochádzajú výlučne z „infikovaného“ dobytka.

Myslím si, že je otázne, či to dokazuje, že WGS bol špecificky a výlučne získaný z vírusu izolovaného výlučne z dobytka. Hovädzí dobytok je vystavený vírusovým genetickým kontaminantom rôznymi spôsobmi. Neexistuje žiadny dôkaz, že tento exogénny genetický materiál bol oddelený od genetickej informácie pochádzajúcej z vírusu, ktorý údajne dokázal žiť a rozmnožovať sa u kráv.

Hoci dátový balík USDA obsahuje asi 10 gigabajtov sekvenčných informácií od 239 zvierat, vrátane kráv, sliepok a mačiek, na zdesenie mnohých zverejnené dáta neobsahujú určité kritické informácie. Podľa Nature „vedcom chýbajú informácie o presnom dátume, kedy bola každá vzorka odobratá, a stave, v akom bola zozbieraná“ a tieto medzery popisuje ako „veľmi abnormálne“.

výhľad

Nedávny príbeh o tom, že vtáčí vírus bol schopný infikovať a množiť sa v hovädzom dobytku, sa teraz využíva na pokrok vo vývoji a zavádzaní vakcín. V 2. časti sa bližšie pozrieme na nezrovnalosti a rozpory spojené so súčasným rozprávaním.

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes