Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Špirála paniky sa pomaly, ale isto točí rýchlejšie: kravy, mačky infikované variantom H5N1 a začína sa testovacia kampaň v EÚ!!
Featured

Špirála paniky sa pomaly, ale isto točí rýchlejšie: kravy, mačky infikované variantom H5N1 a začína sa testovacia kampaň v EÚ!!

VKontakte

23. júna 2024 Inštitút Friedricha Löfflera uvádza: Variant cirkulujúci v Nemecku môže infikovať aj kravy. Riziko pre ľudí je momentálne klasifikované ako nízke, zatiaľ len do času, keďže chcú za každú cenu zakázať hovädzie a kuracie mäso !! Testovanie čoskoro ide aj na Slovensko !!! Samozrejme, že pod rúškom súdruha Kotlára a jeho plačovky zakryl hlasovanie v Rade Eú o totalitných zákonov v mene Európskeho spôsobu zdravia (očkovanie) MZP WHO a Pandemickej zmluve s WHO, samozrejme, že o týchto veciach rokovali aj vo výbore NR SR pre zdravotníctvo, čo všetci to zatajili s prítomným klamárom Kotlárom !!! 

Špirála paniky sa pomaly, ale isto točí rýchlejšie a rýchlejšie. Inštitút pre zdravie zvierat Friedricha Löfflera od mája vykonáva testy, aby zistil, do akej miery môžu byť kravy infikované variantom H5N1, ktorý koluje v Nemecku. Za týmto účelom boli kravy infikované cez struky patogénom, ktorý pochádzal z voľne žijúcich vtákov. Zvieratá vykazovali pokles produkcie mlieka, zmenu konzistencie mlieka a horúčku ako symptómy ochorenia.

FLI odporúča „zvýšenú bdelosť“ – čo znamená, že by sa malo testovať viac vzoriek séra od kráv na protilátky a vzorky mlieka z tankov by mali byť testované na patogén. Už v apríli FLI uviedol na svojej webovej stránke (https://www.fli.de/de/aktuelles/kurznachrichten/neues-einzelansicht/aktualisierung-zum-gefluegelpest-geschehen-bei-milchkuehen-in-den-usa/) ako preventívne opatrenia na obmedzenie šírenia:

EÚ objednáva až 40 miliónov očkovaní proti vtáčej chrípke !!

WHO s novou propagandou paniky vtáčej chrípky a Fínsko spúšťa očkovaciu kampaň!!

Proti vtáčej chrípke: USA liečia prvé kravy mRNA !!

12.5.2024 Čo nám hovorí kravské mlieko o testoch PCR na vtáčiu chrípku !?

22.5.2024 Vtáčia chrípka u hovädzieho dobytka (2. časť) – údajná infekcia je technický podvod

 

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

„.... Možné opatrenia siahajú od obmedzení prepravy (mlieko, zvieratá) až po zatváranie zásob a rozsiahly odber vzoriek.

V súčasnej situácii je obzvlášť dôležité venovať zvýšenú pozornosť a odoberať cielené vzorky pre podozrivé prípady alebo oprávnené náznaky možnej expozície. "

Aj tu stále platia múdre slová príklad bývalého ministra zdravotníctva Nemecka Jensa Spahna (youtu.be/ZfWEYeokZiA?t=809) :

" Teraz musíme byť opatrní, aby sme neskončili s príliš veľkým počtom falošne pozitívnych výsledkov v dôsledku príliš rozsiahleho testovania... "

A je ľahké si predstaviť, čo by to znamenalo pre existenciu mliečnych farmárov a zásobovanie ľudí mliečnymi výrobkami...

" Čas" cituje biológov: "Máme ďalší pandemický vírus" H5N1 sa už nazýva "pandemický vírus"

Zeit “ cituje Floriana Leenderta, ktorého predstavili ako „biológa“, v titulku so slovami „Máme ďalší pandemický vírus“.

Rovnako ako v prípade Corony a opičích kiahní je teraz opäť zaujímavé preskúmať, KTO robí toto vyhlásenie:

Florian Leendert nie je „normálny“ biológ, ale skôr zakladajúci riaditeľ Helmholtzovho inštitútu pre jedno zdravie. Opis na webovej stránke jeho inštitútu ho opisuje ako jedného z „popredných svetových expertov One Health “. Úlohou ústavu je skúmať, „ za akých podmienok preskakujú patogény zo zvierat na ľudí “....

Je pre „Jedno zdravie“ potrebná zmluva WHO? Dlho zavedené v EÚ !!

Európska komisia robí zdravie globalistickým namiesto individuálneho s konceptom „Jedno zdravie“.

Leendertova kariéra ho ukazuje aj ako vynikajúceho odborníka: v rokoch 2007 až 2012 viedol juniorskú skupinu Emerging Zoonoses v Inštitúte Roberta Kocha (RKI) a v rokoch 2012 až 2021 bol vedúcim projektovej skupiny RKI Epidemiológia vysoko patogénnych patogénov .

Kto by mohol byť kvalifikovanejší na informovanie ľudí o existencii „vírusu ďalšej pandémie“?

Dôležité: Mojím cieľom nie je vyvolať paniku, ale myslím si, že je dôležité poskytnúť informácie o hlavnom vývoji.

Vtáčia chrípka, H5N1 a jasné fakty: Saša Latypová

Sasha Latypová varuje pred vedeckým podvodom, ktorý bol aktivovaný ako nástroj na bezprecedentné uchopenie moci americkou CDC (podobne ako RKI), aby bolo možné nariadiť nútené injekcie a zadržiavanie zo zdravotných dôvodov v pandemickej situácii WHO (vták chrípka atď.). Vysoko platený hlavný mozog Ralph Baric sám priznal, že veda o tom je v skutočnosti poburujúci nezmysel. Teraz všetci páchatelia a nasledovníci vstupujú do fázy viny a zmierenia v mene spravodlivosti a ľudskosti.

Rád by som sa vrátil ku kľúčovým výrokom Sashy Latypovej na konci rozhovoru, pretože to platí aj pre Nemecko / Európu a celý svet. Sasha povedal:

"Áno, toto bude rovnaký podvod s oprávneniami na núdzové použitie mRNA a protiopatreniami, ktoré boli vydané pre túto chrípku. Pretože usmernenie zákona o pripravenosti na chrípku je už otvorené. A áno, bude to presne ten istý podvod ."

Na otázku, či Sasha očakáva aj očkovanie ako Corona, odpovedá:

"Viem, že to chcú. Viem, že vyhodnocujú, či to dokážu alebo nie... takže si myslím, že je to momentálne neznáma premenná. Myslím, že je to aktívne na Twitteri a "Zavedú tieto príbehy a uvidíme, ako na ne ľudia reagujú... Možno budú musieť použiť oveľa viac tyranie, uvidíme, čo sa stane a či budú mať skutočne zdroje na to, aby to dokázali ."

Rozhodujúce môže/bude to, ako ľudia na opatrenia a príkazy zareagujú.

Po kravách sa teraz „cieli“ aj na mačky.... !!

Vtáčia chrípka: Mačky by mohli podporovať prenos na ľudí Zdroj

Posilňovanie obáv z vtáčej chrípky pokračuje. Štúdia zistila, že mačky by mohli podporovať prenos na ľudí. 20.06.2024 Štúdia o šírení vtáčej chrípky medzi mačkami za posledných 20 rokov ukazuje, že najnovší kmeň vírusu H5N1 zvyšuje riziko prenosu z mačiek na ľudí. 

Štúdia, ktorá od roku 2004 skúmala globálne šírenie vtáčej chrípky u mačiek, zaznamenala od roku 2023 prudký nárast infekcií u domácich mačiek – na rozdiel od divých zvierat alebo zvierat v zoo. Nárast sa zhoduje s rýchlym šírením súčasného kmeňa H5N1 medzi cicavcami, poznamenala profesorka Kristen Colemanová z Marylandskej univerzity.

Vtáčia chrípka sa neprenáša z človeka na človeka a štúdia neposkytuje žiadny dôkaz o tom, že by sa vírusy vyvíjali týmto spôsobom. Jasne sa však menia: Súčasný kmeň H5N1 sa rozšíril na živočíšne druhy, ktoré nikdy predtým neboli infikované, a domáce zvieratá by mohli hrať úlohu pri adaptácii vírusov na ľudí.

Bezpečnostné opatrenia pre majiteľov mačiek

Od apríla 2024 bola vtáčia chrípka zistená u dojníc v Spojených štátoch, u 21 domácich mačiek a u troch ľudí, ktorí pracovali s infikovanými kravami v Texase a Michigane. Dve mačky na farmách ochoreli po pití surového mlieka. Hoci americké úrady hodnotia riziko, že domáce zvieratá nakazia ľudí, ako nízke, odporúčajú majiteľom mačiek prijať preventívne opatrenia na ochranu seba a svojich miláčikov. Coleman radí: „Nekŕmte mačku surovým mäsom alebo surovým mliekom a obmedzte čas vonku bez dozoru. Mačky lovia voľne žijúce vtáky, ktoré by mohli byť infikované.“ Vírusy vtáčej chrípky sa našli aj u domácich myší, ktoré sú na strave mačiek. Úmrtnosť na súčasný kmeň H5N1 u mačiek je asi 67 percent. Majitelia mačiek by preto mali vziať svoje zviera k veterinárovi, ak má ťažkosti s dýchaním alebo sa správa nezvyčajne.

Vtáčia chrípka pôvodne postihovala najmä sťahovavé vtáky a hydinu. Od roku 2020 sa H5N1 šíri medzi viacerými druhmi vtákov. V poslednej dobe sa vírus stále častejšie vyskytuje aj u cicavcov a má napr. B. sú postihnuté celé kolónie uškatcov v Južnej Amerike.

Toto je zdroj, z ktorého „aponet“ získava informácie:

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2024.04.30.24306585v1 

Pri skúmaní štúdie sa zdá, že autori štúdie získali finančnú podporu od University of Maryland Baltimore, Institute for Clinical & Translational Research. Za túto podporu im výslovne ďakujú.

Univerzita v Baltimore zas dostala v roku 2023 len od nadácie Billa a Melindy Gatesovcov na rôzne účely takmer 2 milióny dolárov. V roku 2022 to bolo podstatne viac, len v oblasti „Objavných a translačných vied“ viac ako 4 milióny amerických dolárov. V roku 2021 sa Bill Gates zaviazal sumou 17 255 627 dolárov na „pripravenosť na pandémiu“.

Je jednoznačne isté, že miláčikovia prídu o mačky, o psíkov a ešte o čo ?! 

Bývalý šéf CDC varuje pred vykonštruovanou vtáčou chrípkou a bioterorizmom

Pokusy o vytvorenie vtáčej chrípky ako nového, nebezpečného vírusu sa robili už mesiace. Tentoraz sa to netýka len ľudí, ale aj kráv, ktoré sa masovo zabíjajú, aby ochránili ľudí a klímu. Teraz sú na to varovania z prominentných zdrojov.

DR. Robert Redfield, bývalý riaditeľ Centra pre kontrolu chorôb (CDC), vydal dôrazné varovanie pred blížiacou sa globálnou pandémiou a pripisuje ju potenciálnemu bioterorizmu alebo prebiehajúcemu výskumu v Spojených štátoch a iných krajinách. Tvrdí, že ďalšia pandémia bude pravdepodobne pochádzať z vírusu vtáčej chrípky, ktorý bol vyvinutý a prispôsobený na šírenie medzi ľuďmi.

Niečo podobné sme už videli začiatkom roku 2020, čo sa teraz používa na opätovné nastolenie strachu a prinútenie ľudí, aby akceptovali vakcíny proti chrípke, zablokovanie a povinné utrácanie zvierat na farmách, ktoré prispievajú k národnej zásobe potravinami. Otázkou je, či ľudia opäť prepadnú údajnej pandémii.

DR. Redfield vyzval na obnovené moratórium na výskum ziskovosti funkcií, s odklonom od svojich bývalých kolegov Dr. Anthony Fauci a Dr. Francis Collins dištancuje tých, ktorí podporujú takýto výskum, ktorý zahŕňa vývoj patogénov s pandemickým potenciálom , aby vyvinuli vakcíny, testy a iné ziskové lieky. DR. Redfield tiež varuje, že USA stále financujú tento neetický výskum, a zdôrazňuje potrebu väčšieho vedeckého dohľadu a opatrnosti v budúcnosti.

Predpovedá, že budúca pandémia vtáčej chrípky bude závažnejšia ako Covid-19 a varuje pred jej zničujúcim globálnym dopadom vrátane potenciálnej úmrtnosti 50 percent. Uvádza, že vláda pracuje na laboratórnej vtáčej chrípke od roku 2012. Povedal, že teoreticky dokáže zmeniť vírus „doslova v priebehu týždňov až mesiacov pomocou funkčného výskumu“.

„Presne viem, ktoré aminokyseliny zmeniť, pretože vedci, ktorí tieto experimenty vykonali, ich v skutočnosti publikovali v roku 2012, napriek môjmu odporúčaniu,“ varuje Redfield. “ Recept na to, aby sa vtáčia chrípka stala vysoko nákazlivou pre ľudí, je už dostupná. Stačí sa na to pozrieť."

Redfield varuje pred americkým bioterorizmom s vtáčou chrípkou

Redfield sa „menej znepokojuje“ preskakovaním vtáčej chrípky z jedného zvieraťa na druhé ako tým, že sa človekom vytvorený vírus vymkne kontrole, ktorý by mohol mať u ľudí úmrtnosť 25 až 50 percent.

Medzi zvieratami, ktoré boli podrobené najnovšiemu testovaciemu programu na vtáčiu chrípku, došlo k nárastu pozitívnych výsledkov testov u 27 druhov cicavcov, vrátane kurčiat, kačíc, moriek a dojníc. Tieto hospodárske zvieratá však nie sú jediné zvieratá, ktoré boli pozitívne testované. Divoké zvieratá ako delfíny, tulene, lamy, mačky a medvede sú tiež pozitívne testované. Redfield predpokladá, že vírus sa prispôsobil rôznym cicavčím receptorom a je čoraz bližšie k tomu, aby mohol infikovať ľudí.

Americká vláda v súčasnosti investuje do novej mRNA vakcíny, ktorá sa časom stane povinnou. Právnici a sudcovia, ktorí váhali so zastavením očkovacích mandátov počas hystérie Covid-19, pravdepodobne zostanú opäť nečinní, keďže očkovanie proti vtáčej chrípke a očkovacie pasy berú svet útokom. Ako odôvodnenie povinného očkovania sa uvedie pandémia vtáčej chrípky spôsobenej človekom, ktorá má údajne vyššiu úmrtnosť.

Samozrejme aj tu platí, že pri ochorení dýchacích ciest očkovanie v nadlaktí nemôže zabrániť infekcii ani prenosu, pretože si to vyžaduje obranné mechanizmy v slizniciach. Protilátky produkované v krvi (T bunky a protilátky) môžu v najlepšom prípade zabrániť vážnym ochoreniam, čo korona vakcíny sústavne nedokázali.

Testovanie vtáčej chrípky sa rozširuje – prostriedky na vytvorenie ďalších „prípadov“.

CDC a ďalšie orgány v krajinách, ako je Fínsko, v súčasnosti presadzujú zvýšené testovanie na vtáčiu chrípku na farmách alebo už začali očkovacie kampane. Od roku 2003 bolo na celom svete potvrdených 888 prípadov vtáčej chrípky u ľudí, ale tieto boli z veľkej časti pod kontrolou a pravdepodobnosť prenosu z človeka na človeka je veľmi nízka.

Zatiaľ čo prenos vtáčej chrípky z človeka na človeka je historicky nízky, už by sa dala použiť ako zbraň na napadnutie špecifických receptorov v ľudskom tele, čím by sa stala ešte prenosnejšou ako predtým.

Redfield tvrdí, že nie je otázkou či, ale kedy. Povedal, že je proti zvyšovaniu funkčného výskumu, ale už bolo neskoro, pretože „už sa to stalo“.

Nárok na funkciu

Je však otázne, do akej miery Redfield vykonáva zosúladenú funkciu varovania alebo informátora s cieľom vyvolať strach. Koronavírusy sa tiež najskôr predávali ako „novinky“ a neskôr sa do príbehu pridalo možné funkčné rozšírenie, keď novinka už nebola nová. Pôvodne tvrdené nebezpečenstvo „Covid“ bolo rýchlo vyvrátené štúdiami, ako sú tie, ktoré sú uvedené tu, tu, tu a tu , ale strach bol udržiavaný tvrdeniami ako „ vírus bol umelo vyrobený nebezpečnejším“ .

Profesor Martin Neil a podnikateľ v zdravotníctve John Engler tvrdení o funkcii namiesto zisku funkcie zverejnili podrobnú analýzu s názvom „ Výskum pôvodu vírusov a zisku (nároku) funkcie“ a dospeli k záveru:

Dôkladné preskúmanie dostupných dôkazov naznačuje, že objavenie sa nového, upraveného vírusu je najmenej pravdepodobným vysvetlením udalosti známej ako pandémia Covid."

Nová „pandémia“ vtáčej chrípky bude tiež výsledkom:

  • bežné choroby, ktoré sú nesprávne diagnostikované ako pandemická vtáčia chrípka v dôsledku falošne pozitívnych výsledkov testov, čo vedie k hystérii a zlému zaobchádzaniu

  • Agresívny marketing s číslami prípadov vtáčej chrípky na základe nespoľahlivých testov PCR používaných na chybnú diagnostiku

  • Ľudia žijúci v neustálom stave germofóbie, strachu a bioteroru, ktorý ničí ľudskú imunitnú funkciu a vedie k prepuknutiu chorôb

  • Imunosupresia nadmerným očkovaním, imunosupresívnymi liekmi, nadmerným užívaním antibiotík, chemoterapiou a podvýživou

  • Základné zápalové stavy, chronické ochorenia a viaceré ochorenia, ktoré sa v spoločnosti neliečia

  • Neadekvátne nemocničné protokoly vrátane podávania liekov poškodzujúcich orgány a rizika pneumónie súvisiacej s ventilátorom a infekcií superbaktériami

  • Nedostatok vedomostí a ochoty liečiť infekčné choroby doma bežnými antivírusovými bylinami, probiotikami, antioxidantmi, minerálmi a živinami

  • Potláčanie a cenzúra účinnej liečby závažných chorôb

  • Vedľajšie účinky vakcín súčasných vakcín proti chrípke, očkovania proti Covid a nových vakcín mRNA

 

Petícia za vyhlásenie referenda

 Chceš žiť v takomto svete? MY nie!! Tak sa pridaj .... Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

S prosbou. Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes