Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Featured

18.5.2023 Varujeme pred nebezpečenstvom 15-minútových miest - Musíme sa stať neviditeľnými“

VKontakte

Všetky zhromaždené informácie o ľuďoch idú na jedno centrálne miesto. Informácie sú uložené a spracované, a spoločnosti a vlády majú prístup k tejto databáze. Toto povedal aj právnik W. Scott McCollough v Good Morning CHD. Aj o tomto sme informovali - TU a objavujú sa všade a Svetové ekonomické fórum o nich šaleje: 15-minútové mestá. Po tom, čo už bolo oznámené, že Paríž by sa mal stať 15-minútovým mestom, je teraz na rade univerzitné mesto Oxford, Hanover, Hamburg, prvé dve Slovenské mestá tiež a to najväčšie na Slovensku, Viedeň, Linz a atď, atď. . Aby toho nebolo málo, tak ešte prepojiť váš ID s digitálnym eurom, QR kódom, digitálnym očkovacím preukazom a EÚ bude úžasná stlačením jedného gombíka ak nebudeš počúvať. 

 Mestská rada oznámila začiatkom roka, že Oxford rozdelí na 15-minútové štvrte, alebo malé 15-minútové mestá. Nemôžete vyjsť zo svojho 15-minútového mesta viac ako 100-krát za rok, inak vám bude hroziť pokuta.

Obyvatelia Oxfordu, ktorí aj protestovali v januári proti 15-minútovej zóne, ktorá im znemožní voľný pohyb po ich meste. Médiá, samozrejme, mlčia. Musíme sa k nim pridať a odmietnuť tento druh totality

Skúška tohto „klimatického uzamknutia“ sa začne začiatkom roku 2024. Obyvatelia mesta sú rozdelení do šiestich zón, aby zachránili „planétu“ pred údajným globálnym otepľovaním. Pozdĺž prístupových ciest budú postavené elektronické ploty, aby sa zabezpečilo, že obyvatelia sa budú zdržiavať vo svojich zónach. Všetko, čo potrebujete, by malo byť do 15 minút.

Obyvatelia môžu opustiť svoje 15-minútové mesto až 100-krát za rok, ale najprv musia zaregistrovať svoje auto, ktoré je potom sledované po celom meste prostredníctvom inteligentných kamier.

Obyvatelia Oxfordu to nevydržali a v januári 2023 vyšli do ulíc protestovať proti 15-minútovým zónam. „Médiá prirodzene mlčia,“ píše novinárka Sophie Corcoran. Dáva jasne najavo, že je proti tomuto druhu totality.

"Koncom týždňa v januári  letelo tisíce členov svetovej elity aj so Slovenským zastúpením (Heger, Lajčák - Smer SD....) do Davosu na svojich súkromných lietadlách, keď začnú zatvárať ľudí na celom svete do 15-minútových zón vo svojich mestách," povedal Corcoran. Koncom týždňa v januári prileteli do Davosu na svojich súkromných lietadlách tisícky svetovej elity, pretože ľudia po celom svete začnú vo svojich mestách zriaďovať 15-minútové zóny, na prekročenie ktorých budú potrebovať povolenie.

 Táto sieť existuje a je zabudovaná napríklad do bezdrôtových sietí. Niečo ako digitálnu menu centrálnej banky (CBDC) môžete aktivovať stlačením tlačidla informoval právnik W. Scott McCollough v Good Morning CHD

„Odmietnite hotovosť, prepnite spínač, aktivujte CBDC. Dobre? Prepnete jeden prepínač - keď opustíte svoju oblasť alebo 15-minútové mesto. Ak opustíte pridelenú oblasť, budete vypátraní a označení a pôjde si po vás policajt.“

Je tam všetko, zdôraznil právnik. „Je to tam. Testovali to počas pandémie. Informácie sú dostupné a prístupné. Je to všetko prepojené. A vláda, najmä vláda USA, a mnohé spravodajské agentúry majú prístup. Nepotrebujú na to povolenie."

„Musíme povedať „nie“. Musíme sa urobiť neviditeľnými, aby nás nemohli sledovať.

 

Nezabudni! Tie e-kolobežky sú súčasťou plánu pre 15 minútové mestá!!!

Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ......

Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska 

Účel: dar SK28 0900 0000 0051 7971 8989 ďakujem

 

 

 
Oz Dôstojnosť Slovenska ľudí spája a nie rozdeľuje

Na rozdiel od mnohých iných nemá Oz Dôstojnosť Slovenska žiadnych akcionárov ani miliardárskeho vlastníka. Len odhodlanie a vášeň poskytovať nielen vysoko účinné globálne spravodajstvo, vždy bez komerčného alebo politického vplyvu. Takéto podávanie správ je životne dôležité pre demokraciu, spravodlivosť a požiadavku na lepšie od mocných.

A to všetko poskytujeme zadarmo, aby si to mohol prečítať každý. Robíme to preto, lebo veríme v informačnú rovnosť. Väčšie množstvo ľudí môže sledovať globálne udalosti, ktoré formujú náš svet, pochopiť ich vplyv na ľudí a komunity a inšpirovať sa k zmysluplným krokom. Milióny ľudí môžu ťažiť z otvoreného prístupu ku kvalitným a pravdivým správam bez ohľadu na ich schopnosť zaplatiť za ne.

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP

Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Účel: dar

SK28 0900 0000 0051 7971 8989

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes