Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

17.7.2023 Hlavné európske telekomunikačné spoločnosti spúšťajú Systém digitálnej identifikácie EÚ

17.7.2023 Hlavné európske telekomunikačné spoločnosti spúšťajú Systém digitálnej identifikácie EÚ

VKontakte

 Ak ste dosledovali dohodnuté politické hrátky, tak by ste sa mali začať venovať skutočnej hrozbe pre nás ľudí! Informujme už niekoľko rokov, že čo sa chystá. Veľké korporácie sa spájajú, aby sa pridali k tejto dystopickej technológii. Začiatkom roka 2022 sme ako jediný informovali, že Telecom dostal zákazku pre WHO ohľadom digitálnych očkovacích pasov tu. V ďalších článkoch, ktoré nájdete tu aj s dôkazmi sme upozorňovali na všetko čo sa deje v pozadí falošných hádok politikov. Hlavne keď schválili - čítaj tu.

V rámci prelomovej iniciatívy zameranej na zabezpečenie a zefektívnenie digitálnej sféry pre občanov v celej Európskej únii sa traja hlavní mobilní operátori na kontinente – O2 Telefónica, Deutsche Telekom a Vodafone – spojili s EÚ, aby uskutočnili rozsiahlu skúšku digitálnych identít v teréne. .

Táto iniciatíva je súčasťou širšieho úsilia EÚ o podporu digitalizácie a hlbšej integrácie v jej členských štátoch a načrtáva rozvoj spoločnosti kontrolných bodov.

Digitálna identita je online osoba, ktorú je možné overiť v digitálnom svete. Skúška v teréne sa zameria na štandardizáciu týchto identít v celej EÚ a mohla by zahŕňať ich interoperabilitu.

Existujúce online služby, ktoré zahŕňajú online nakupovanie až po zdravotnú starostlivosť a občianske služby, ponúkajú pohodlie, ale sú predmetom kritiky z dôvodu neistých alebo drahých metód overovania identity. Cieľom nových nariadení EÚ je tieto problémy napraviť. Hlavnou obavou však je, že koncentrácia citlivých informácií v digitálnych identitách môže predstavovať značné riziko pre súkromie, keďže narušenie by mohlo odhaliť široké spektrum osobných údajov.

Lídri z partnerských mobilných operátorov vyjadrili projektu podporu a nadšenie. Valentina Daiber, členka predstavenstva a hlavná riaditeľka pre právne a korporátne záležitosti v o2 Telefónica, zdôraznila, že digitálne identity zvýšia užitočnosť smartfónov a uľahčia plynulejšie interakcie medzi verejnými orgánmi a občanmi.

Okrem toho dostupnosť údajov konsolidovaných v digitálnych identitách môže predstavovať príležitosti na zneužitie. Vlády a korporácie by mohli využiť tieto informácie na sledovanie alebo diskriminačné praktiky. Táto obava umocňuje dôležitosť implementácie prísnych zákonov na ochranu súkromia a usmernení o etických používaní údajov.

Michael Jungwirth z Vodafone Germany, riaditeľ pre verejnú politiku a vonkajšie záležitosti a člen výkonnej rady, zdôraznil, že digitalizácia musí byť jednoduchá, bezpečná a bez hraníc. Navrhol, že digitálna identita môže pridať hodnotu len vtedy, keď jednotlivci dôverujú aplikácii a ľahko ju využívajú, čo je cieľ, ktorý sa jeho organizácia snaží presadzovať prostredníctvom účasti v projekte EÚ „POTENCIÁL“.

Konzorcium „POTENCIÁL“, najväčšie zo štyroch konzorcií, ktoré vedú terénne skúšky EÚ, otestuje peňaženky s digitálnou identitou v 19 krajinách. Testy zahŕňajú používanie digitálnych identít na úlohy, ako je otváranie bankových účtov, získavanie digitálnych vodičských preukazov a požičiavanie áut. Prebiehajú aj pokusy o online občianske služby a elektronické podpisy.

Vystúpme z EÚ, z NATO, proti WHO ...... 

Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošliVieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .

Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska 

Účel: dar SK28 0900 0000 0051 7971 8989 ďakujeme za každú pomoc, podporu

 

 
 
Oz Dôstojnosť Slovenska ľudí spája a nie rozdeľuje

Na rozdiel od mnohých iných nemá Oz Dôstojnosť Slovenska žiadnych akcionárov ani miliardárskeho vlastníka. Len odhodlanie a vášeň poskytovať nielen vysoko účinné globálne spravodajstvo, vždy bez komerčného alebo politického vplyvu. Takéto podávanie správ je životne dôležité pre demokraciu, spravodlivosť a požiadavku na lepšie od mocných.

A to všetko poskytujeme zadarmo, aby si to mohol prečítať každý. Robíme to preto, lebo veríme v informačnú rovnosť. Väčšie množstvo ľudí môže sledovať globálne udalosti, ktoré formujú náš svet, pochopiť ich vplyv na ľudí a komunity a inšpirovať sa k zmysluplným krokom. Milióny ľudí môžu ťažiť z otvoreného prístupu ku kvalitným a pravdivým správam bez ohľadu na ich schopnosť zaplatiť za ne.

DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!

Neziskový sektor: SLSP

Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska

Účel: dar

SK28 0900 0000 0051 7971 8989

Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.

 

 

 

 

Najčítanejšie články

more
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes